NE NOVOM ZAKONU GSP-a !

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji NE NOVOM ZAKONU GSP-a !


Gost

#1

2015-07-03 22:29

Zato sto mi nije logicno da se ijedno dijete izlaze takvom riziku. Ne daj boze prometne nesrece ili nesto. Ovo je van svake pameti. Kao da je cilj pobit cim vise djece. Sram vas bilo.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-07-03 22:33



Gost

#3

2015-07-04 06:42

Neznam samo koji to mozgovi sede i smisljaju takve gluposti.Umesto da se olaksa trudnicama i zenama sa decom kod nas se otezava,majka sam troje male dece i znam kako je tesko.

Gost

#4

2015-07-04 15:46


Ako se udružimo imamo veće mogućnosti!

Gost

#5

2015-07-04 19:38

Smanjili plate i penzije, smanjili jednokratnu pomoc porodiljama...Sada ovo...Stvarno neverovatno. Kuda ide ovaj svet tj.drzava? Srbijo stidi se


Gost

#6

2015-07-05 00:48

Zato što je nerealna i nemoguća!!!!!! majka sam dvoje dece, vozim se autobusom i stvarno ne znam kako pored njih dvoje da sklapam i kolica???!!!!
dex

#7 Nije bitno šta je vama lakše nego šta je za dete sigurnije

2015-07-05 02:29

Nije bitno šta je vama lakše nego šta je za dete sigurnije


Gost

#8 Nije bitno šta je vama lakše nego šta je za dete sigurnije -drugi deo

2015-07-05 02:31

Nije bitno šta je vama lakše nego šta je za dete sigurnije--drugi deo


Gost

#9

2015-07-05 04:29

Jer sam i sama majka tromesecnog decaka. A i da nisam,sramno je predloziti tako nesto,to moze samo neko ko nije roditelj i nema grama zdravog razuma,logike i ljudskosti u sebi.

Gost

#10

2015-07-05 05:33

Zato sto je to budalastina najveca,to sto traze je nemoguce i neka ih je sramota,uskoro ce invalidima zabraniti stapove po autobusu.Kome bre to vise u ovoj Srbiji smetaju majke i deca i starci,to je nova vlast,svaka im cast,deca nam ne trebaju dok imamo da gledamo njih!Sram da ih bude!

Gost

#11

2015-07-05 09:22

Zato sto je prosto ne moguce izvaditi malu bebicu i pritom sklapati kolica da bi se uslo u autobus. Sa jednom rukom drzis bebu a sa drugom kolica i onda sta, niko nije bezbedan.

Gost

#12

2015-07-05 10:43

da li direktor gsp-a ima gram mozga? danas sutra ce i njegova zena sestra snaja morati uci sa kolicima u gradski hoce li onda ona morati sklapati kolica ili ce kao sto je uglavnom u ovoj propaloj drzavi biti privilegovana jer joj je direktor rod ili poznanik. sramota¡!!!!!!!!!!!!!!!

Gost

#13

2015-07-05 11:13

Ja nemam reći obšte.... Ovo je sramota za drzavu... Nama i tako tezak zivot a oni još nam teze rade...

Gost

#14

2015-07-05 11:36

Decija kolica ne mogu a svinje,prasici samo pice.E moja srbijo cime se ti bavis,sramota.

Gost

#15

2015-07-05 12:16

Mislim,da nije uredu to što rade,to je čista diskriminacija!!! I nije to njihovo vlasnistvo da oni tako donose odluke. To je bruka i sramota,za ovaj grad!!!

Gost

#16

2015-07-05 12:27

Umesto sto bi majkama sa decom olaksali pristup ulaska u autobuse uveli obavezno ustupanje mesta ,da bus ne krene dok se ne smrste majke sa decom Vi uvodite ovakve nebulozne zakone .... kuda vodi ova nasa drzava !!!

Gost

#17

2015-07-05 14:19

Dok druge države pronalaze efikasna rešenja da olakšaju roditeljima... naša se trudi da nam zabiberi gde god može !

Gost

#18

2015-07-05 15:13

Zato sto je sramota uvoditi ovakve sramne zakone..ovaj, obavezna vakcinacija, gradjanski zakonik o porodici. Diskriminacija fasizam,velika sramota u ovoj usranoj drzavi.
NSmama

#19 Re: Nije bitno šta je vama lakše nego šta je za dete sigurnije

2015-07-05 15:44

#7: dex - Nije bitno šta je vama lakše nego šta je za dete sigurnije 

 Gospodine vozaču, majka sam dvoje dece (5 godina i 10 meseci). Retko, ali se vozim autobusom sa njima.  Moja kolica su ogromna, imaju 15 kila, a i da nemaju nema šanse da bi sa bebom.u rukama, držeći starije dete za ruku uspela da, sklopim kolica i udjem u autobus a da to ne traje jedno 15 min. Druga stvar, vozim ih u kolima, obojica su u sedištima (znači brinem i bezbednosti svoje dece) objasnite mi molim Vas kako je to sigurnije da su mi u rukama obojica u autobusu, ili samo beba a stariji da sedi pored mene? Pomenuli ste "padanje na dete" to može da se desi i kada sedimo sa njima u rukama. "Prevrtanje kolica" sro se toga tiče,  neke Vaše kolege tako voze da se leti po autobusu gde god i u čemu god sedeo ili stajao, a verujem da svi roditelji koji udju sa kolicima, ista zakoce, stave u kraj i gledaju da ih sa druge strane drže, ili po potrebi zadrže... Migla bih jos nabrajati, ali nemam volje.  Sve u svemu, mislim da cu argumenti na našoj strani! 

 


Gost

#20

2015-07-05 19:44

To su i pre pominjali. M to je sramota i slazem se apsolutno sa svim sto ste napisali.Podrzavam u potpunosti da do toga nedodje.

Gost

#21

2015-07-05 19:58

Zato sto imam bebu od sest meseci, sramota za ovak nesto.

Gost

#22

2015-07-05 21:06

Zato sto je suludo da neko normalan predlozi takav zakon u Srbiji gde jedva ljudi u atletskoj formi mogu da udju dovoljno brzo u prevoz i drze se za drzace u gsp vozilima a pod uslovom da im je jedna ruka zauzeta! Gluposti se mora stati na put jednom za svagda
otac

#23 Re: Nije bitno šta je vama lakše nego šta je za dete sigurnije

2015-07-05 21:29

#7: dex - Nije bitno šta je vama lakše nego šta je za dete sigurnije 

 Pa onda dajte jos onih lopova iz bus plusa da sklapaju ljudima kolica ili mozda je cak bolje komunalce da zaposle da sklapaju kolica jel to im je posao za bolje i nisu, barem neke koristi ce biti od njih


Gost

#24

2015-07-05 21:49

zato sto se vozim busom sa kolicima i moje dete je bezbednije dok je vezano u kolicima koja ja drzim i koja su zakocena nego da u jednoj ruci drzim kolica a u drugoj dete. i pride jos stvari. a i da ne drzim kolica ...vece su sanse da meni izleti iz ruku ako se sudarimo ne daj boze....

Gost

#25 Re: Re: Nije bitno šta je vama lakše nego šta je za dete sigurnije

2015-07-06 02:26

#19: NSmama - Re: Nije bitno šta je vama lakše nego šta je za dete sigurnije 

 Da li treba da navodim slučaj kod Cvetkove pijace kada su unosili kolica pa je beba od 4-5 meseci ispala i doživela teže povrede.Jel treba soc.radnik da oduzima decu takvim bolidima.

 

 

Svako je u pravu dok se ne desi nešto ozbiljno.A gospiđo sa tolikim kolicima kao što pričate kod mene sigurno ne bi ušli u tramvaj.Jel treba pola tramvaja da izađe da bi Vi smestili prevozno sredstvo unutra.