Gradonačelniku Novog Sada: Zahtevamo otkaz za Stenove ubice

Quoted post

Jaca

#132

2015-07-24 07:41

Zasto ga stanari nisu udomili ,pas je bio agresivan ima jos jedan pas slican Stenu u tom dvoristu on ne napada.Deca stalno dovlace lutalice pre par godina je bio citav copor u dvoristu  .Prvo treba uvesti zakon ako drzis ljubimca ne smes ga posle sutnuti na ulicu da ugrozava druge pogotovo malu decu,a ovaj pas je napadao malu decu.

Odgovori

Jaca

#135 Re:

2015-07-24 07:49:27

#132: Jaca -  

 Moju mamu je kad je bila mala posto je zivela na selu ujeo njihov pas kojega su hranili mazili.....Mene je isto napadao pas i ja se bojim pasa srce pocne da lupa to je jace od mene.Stena su stanari trebali da udome a ne da ugrozava druge bio je agresivan.

Vesna

#148 , ko Re:

2015-07-24 12:32:56

#132: Jaca -  

Ovo je za "Jacu." Prestanite da izmisljate jer Sten nije bio agresivan. To je Vas problem sto se bojite lutalica i ne bi smelo da bude razlog zagovaranju ubijanja pitomog psa samo zato sto trenutno nije imao vlasnika. Da je bio opasan, ista sluzba koja ga je ubila ne bi trosila drzavni novac da ga sterilise i vakcinise pre godinu dana. Ovo je peticija kojoj Vi ne pripadate sa Vasim zagovaranjem ubijanja nevinih i pitomih pasa.