Gradonačelniku Novog Sada: Zahtevamo otkaz za Stenove ubice


Gost

#126

2015-07-24 00:43

Zato što sam čovek

Gost

#127

2015-07-24 05:36

Obožavam pse,imam psa i mnogo sam ljuta što se ovo desilo...

Gost

#128

2015-07-24 05:48

zato što imam kućnog ljubimca i volim životinje


Gost

#129

2015-07-24 06:06

Potpisujem peticiju nevinog i nicim izazvano ubistvo psa Stena, kai i zbog svih ostalih svakodnevno ubijanih pasa lutalica sirom cele srbije. Mislim da drzava ako hoce da bude evropski integrisana treba da donese drugacije zakone i da poradi malo na podizanju svesti ljudi kad su plemenite zivotinje u pitanju . Treba kaznjavati nesavesne vlasnike koji izbacuju kucne ljubimce na ulicu a ne ubijati jadne zivotinje . Samo visoke novcane kazne mogu tu popraviti trenutno lose stanje kako domacih zivotinja tako i manjak para u budzetu.

Gost

#130

2015-07-24 06:39

Nema sta da se kaze samooo zahtevam:

Gradonačelniku Novog Sada: Zahtevamo otkaz za Stenove ubice

Gost

#131

2015-07-24 07:27

Pas je trebao biti udomljen ali na žalost srčeko jadno malo nije imao vremena...lakše ga je bilo ubiti
Jaca

#132

2015-07-24 07:41

Zasto ga stanari nisu udomili ,pas je bio agresivan ima jos jedan pas slican Stenu u tom dvoristu on ne napada.Deca stalno dovlace lutalice pre par godina je bio citav copor u dvoristu  .Prvo treba uvesti zakon ako drzis ljubimca ne smes ga posle sutnuti na ulicu da ugrozava druge pogotovo malu decu,a ovaj pas je napadao malu decu.

Jaca

#133

2015-07-24 07:45

Ispasce da psi imaju veca prava od dece i ljudi ,u tom dvoristu se najvise igraju mala deca i znam koliko puta su decu sklanjali od Stena.


Gost

#134

2015-07-24 07:49

Sa zivotinjama MORAJU da rade ljudi koji vole zivotinje. Ne moze neki kasapin koji je zavrsio veterinu da bi mogao da uzgaja stoku koju ce posle priklati i prodati, da bude odgovorno lice koje odlucuje o sudbini velikog broja napustenih i namucenih zivotinja. 21. vek je, ljudi! Pa valjda do sada svi znaju kako to funkcionize u razvijenim zemljama. Mislim da bih dala otkaz da moram da potpisem jednu takvu odluku, da sam na mestu tih "veterinara".
Jaca

#135 Re:

2015-07-24 07:49

#132: Jaca -  

 Moju mamu je kad je bila mala posto je zivela na selu ujeo njihov pas kojega su hranili mazili.....Mene je isto napadao pas i ja se bojim pasa srce pocne da lupa to je jace od mene.Stena su stanari trebali da udome a ne da ugrozava druge bio je agresivan.

Jeja

#136

2015-07-24 07:53

Treba uvesti zakon na koji nacin drzis zivotinju sve je vise onih kupe psa pa kad malo poraste ne moze da se brine o njemu pa ga sutne na ulicu.Ili ga setaju bez korpe povoca ne kupe govna za njima.....Ljubitelji zivotinja 


Gost

#137 Jana

2015-07-24 08:14

 Deca iz tog dvorista su pocela da prave azil samo dovlace pse redom pre dve tri godine bio citav copor a kada su u coporu onda su i najgori.Dovlacili su macke pse lutalice pa su i sugu zaradili ,a nijedno kuce i mace nisu udomili nego ugrozavau druge Sten je bio agresivan i napadao je .... Ima jos jedan pas slican Stenu bez repa on je miran i niko ga nije odveo niti se zalio na tog psa ....


Gost

#138

2015-07-24 08:50

potpisala sam peticiju iz razloga da se stane vec jednom na put ubijanju jadnih kuca i maca tim prokletim sinterima i zaposlenima u sinterajima

Gost

#139 Re:

2015-07-24 08:56

#25: -  

 trba ih kazniti sve zaposlene


Gost

#140 Re:

2015-07-24 08:58

#138: -  

 ptpisala sam peticiju iz razloga da treba da se stane na put ubijanju neduznih zivotinja i kazniti one koji ih zlostavljaju

A.A.

#141 Nije sve onako kakvim se na prvi pogled cini!

2015-07-24 09:12

Pre sedam godina i mene je, nicim izazvan, napao mladi pas u naselju u kom zivim, a bila sam u 5. mesecu trudnoce. Srce mi je stalo i secam se da sam samo razmisljala da li cu smeti da primim nesto ako uspe da me ugrize. Odbranila sam se jer sam imala ranac koji sam spustila da mu preprecim put zubima. Najradije bih se dala u beg, ali sam znala da ce me onda 100% ujesti. Ovako sam mu se suprostavila . Niko mi nije prisao u pomoc, i nisam ga niti jednom udarila! Na kraju, pametniji je odustao:)  Evo ga i dan danas seta svojom straftom. I nije okarakterisan kao `ujedljiv`. Sta mu je bilo tog dana, Bog Sveti zna, jer do tada nisam ni znala da postoji. A nisam mu ni put presla, dotrcao je do mene preko cele sumice... Sa druge strane, `99 smo udomili sa ulice kujicu, koju je udario automobil, tako da je zaradila srafove u nogama. I za nju su rekli da je `ujedljiva`, a ustvari, lajala je samo na jednog čiču sa stapom koji ju je verovatno istim i mlatio, posto bi se jadna sklupcala svaki put kada bismo uzeli metlu ili cevku od usisivaca. Dugo je zivela u toj traumi. I da, bez ikakvog podstreka, rezala je i samo na par `dobrih` komsija, valjda je osecala moj animozitet.  Bez i jednog incidenta, prozivela kraljeski svoj zivot i oplemenila naš.

A ako bismo ravnopravno, onda bi trebalo eutanazirati ono besnilo koje mi je juce ukralo parking mesto. E taj je bas bio `ujedljiv`!


Gost

#142

2015-07-24 09:25

Zato sto sam covek

Gost

#143

2015-07-24 10:09

Samo napred! Pravda za Stena!

Gost

#144

2015-07-24 10:32

Jer ne podrzavam ubistvo zivotinja, a to jeste bilo ubistvo. Jel ubijamo svakog kavgadziju na ulici? A jel Sen jeste bio opasan ili ne? To je odluceno u roku od jednog dana? Ko ne bi bio da ga vezu oko vrata i ubace u kombi? Za ovo se mora odgovarati!

Gost

#145

2015-07-24 11:12

protiv sam bilo kakvog zlostavljanja zivih i uz to bespomocnih i slabijih!

Gost

#146

2015-07-24 11:54

Zato sto mi se smucila surovost prema zivotinjama!!!

Gost

#147

2015-07-24 12:28

Zar veterinari ne spasavaju zivote i lece nego treba da ubijaju cim pre? Nisu vredni zvanja VETERINAR!!!!
Vesna

#148 , ko Re:

2015-07-24 12:32

#132: Jaca -  

Ovo je za "Jacu." Prestanite da izmisljate jer Sten nije bio agresivan. To je Vas problem sto se bojite lutalica i ne bi smelo da bude razlog zagovaranju ubijanja pitomog psa samo zato sto trenutno nije imao vlasnika. Da je bio opasan, ista sluzba koja ga je ubila ne bi trosila drzavni novac da ga sterilise i vakcinise pre godinu dana. Ovo je peticija kojoj Vi ne pripadate sa Vasim zagovaranjem ubijanja nevinih i pitomih pasa.

 


Gost

#149

2015-07-24 13:24

Žao mi je što peticija ide gradonačelniku Novog sada, istome onom u čijem je gradiu zabranjeno nahraniti uličnog psa i dati mu vodu na temperaturi od 40 stepeni. Mislim da nije ništa bolji od trojice veterinara kad je dozvolio ovakav zakon u svom gradu.

Gost

#150

2015-07-24 14:57

Zasto potpisala...?????Zato sto osecam ljudskosti u sebi....moralnost....covecnost !!!!!A treba dati primer mladom pokoljenju,razvijati ljubav,postovanje......