Gradonačelniku Novog Sada: Zahtevamo otkaz za Stenove ubice


Gost

#176

2015-07-25 10:26

da li treba komentar...od maltretiranja gradjana na temu zabrane davanja vode i hrane psima i mackama na ulici pa na dalje...ja zivotinje obozavam. Onaj ko nije u stanju danas da pompgne zivotinji pitanje ja da li bi sutra bio u stanju i hteo pomoci coveku

Gost

#177

2015-07-25 11:01

ono sto je uradjeno od strane ne znam kojeg nadleznog lica nije humano.svako ugrozavanje zivota jednog zivog bica bez obzira da li je zivotinja ili covek upitanju treba jednaku kaznu da snosi pocinitelj.ovo sto se desilo jednom jako umiljatom stvorenju koji je na neki nacin bio i maskota limana nema nikakvo opravdanje.potpisujem peticiju da se pocinitelji kazne otkazom ili cak i strozijom kaznom.

Gost

#178

2015-07-25 12:06

STOP NASILJU NAD PSIMA I MACKAMA

Gost

#179

2015-07-25 12:22

Ne samo da me revoltira ovakvo nepostovanje zivota od strane onih koji su skolovani da zivot cuvaju, nego izaziva i nevericu. Razumem bol ovih ljudi i potpuno ih podrzavam.

Gost

#180

2015-07-25 13:51

Tuga,sta reci..

Gost

#181

2015-07-25 14:39

Za spas svih nedužnih i nemoćnih životinjica.Da se zlostavljači i ubice propisno kazne.

Gost

#182

2015-07-25 16:02

SVIM SRCEM ZELIM DA SE PREKINE UBIJANJE PASA JER NJIHOVA PRIVRZENOST,ZAHVALNOST I VERNOST,VREDNIJA JE I ISKRENIJA OD LJUDSKOG BICA.

Gost

#183

2015-07-25 16:21

prvenstveno zato sto volim zivotinje i smatram da i oni imaju pravo na ovu planetu isto koliko i mi .

Gost

#184

2015-07-25 17:37

ovu peticiju sam potpisala jer se uzasavam ovog sto se radi i sto ce se raditi u zoo higijeni novi sad, i svakoj drugoj. sram ih bilo

Gost

#185

2015-07-25 20:46

Да бих покушао спречити да се оваква убиства поново не дешавају.


Gost

#186 Re: Re:

2015-07-25 21:28

#175: masa - Re:  

 

Evo par naslova iz novina o psima -Pas rastrgao 6-mjesečnu bebu ,

Devojčicu (4) ubio mastif kog je njena majka dovela iz prihvatilišta za pse!

Tresao je kao lutku: Udomljeni pas curicu (4) nasmrt izgrizao,

 

Pas koji je napao dijete ima mikročip i zna se ko je njegov vlasnik

t izgrizao-Povodom nemilog događaja koji se desio jučer u gradu Bihaću, gdje je pas (Rottwailer) istrgnuo majci iz naručja trogodišnje dijete i nanio mu teže tjelesne povrede, posjetili smo Veterinarsku stanicu Bihać kako bi doznali da li je identifiPovodom nemilog događaja koji se desio jučer u gradu Bihaću, gdje je pas (Rottwailer) istrgnuo majci iz naručja trogodišnje dijete i nanio mu teže tjelesne povrede, posjetili smo Veterinarsku stanicu Bihać kako bi doznali da li je identificiran vlasnik psa i kakve su daljnje mjere...ciran vlasnik psa i kakve su daljnje mjere...

UNjemačkojobiteljskipasskočionakolicaiubioosmomjesečnodijete

Pas rastrgao šestomjesečnu bebu!

Pas mješanac napao i teško ozlijedio peto

Svjedočenje: Prije nego je napao ovo dijete isti pas napao je i mene

petogodišnje dijete. Grizao je za glavu!

Čopor pasa napao osmogodišnju djevojčicu na Bjelavama, izujedali je i potrgali odjeću

Pas napao dijete ,a spasila ga mačka

Pas izujedao desetogodišnju devojčicu, vlasniku odeređen pritvor Desetogodišnja devojčica iz Aranđelovca teškoje povređena kada ju je napao pas dok se igrala u dvorištu jednog auto servisa.

Pas napao djecu u banjalučkom parku

Kućni ljubimac, pas rase japanska akita, napao je 4-godišnje dijete u kućnom dvorištu u Staroj Pazovi i mališana teško povrijedio; otkinuo obraze i dio lobanje

Čopor pasa umalo rastrgao djevojčicu na putu do škole: ODGOVOR NA PROTESTE OD PRIJE DVA DANA

Вучјак напао дјецу, полицајац га убио

STRAVIČNO - PAS RASTRGAO ČOVJEKA NA ULICI..

Pas se otrgnuo vlasnici i ugrizao petogodišnjaka za trbuh

Pas rastrgao 6-mjesečnu bebu pa krenuo na baku koja ju je pokušala spasiti

Vredan je i zivot ove dece 

Nisam ni ja za ubijanje ni pasa ni macaka opet podvlacim da je Sten bio agresivan i prema maloj deci a i prema odraslima

 morao je imati vlasnika koji bi brinuo o njemu a toga se niko nije prihvatio 

 


Gost

#187

2015-07-26 11:19

svi imaju pravo na život...pa ni kriminalci i ubojice ne ubijaju nego žive u zatvoru
Tea

#188 Re: Re: Re:

2015-07-26 13:29

#186: - Re: Re:  

Za anonimnog gosta (verovatno neko ko je vec vise puta ovde pisao gluposti zagovarajuci ubistvo Stena) koji lazno skriva cinjenice o Stenu u komentaru #186:

Svi ti naslovi se ne primenjuju na Stena. On je bio pitom i mnogi video snimci to potvrdjuju. Sram Vas bilo sto pokrivate ubistvo nevinog psa sa takvim naslovima.

OVO JE STEN, pitom pas koji je voleo ljude:

https://www.youtube.com/watch?v=nFR56FiQrJ0

Kako se vidi na snimku a i desetine svedoka potvrdjuju, Sten se mazio i ljubio sa ljudima, nikoga nije napao i prestanite da se koristite lazima.


Gost

#189

2015-07-26 18:38

Sten nije bio agresivan. Osim sto je on voleo ljude isti su voleli njega. Pravda za Stena

Gost

#190

2015-07-26 19:42

Zato sto je ubistvo psa Stena nehuman i brutalan cin ,i kosi se sa humanizmom .Niko nema pravo da ubije zivotinju .Smtram da je ovo sramota za moj grad jos vise jer su upravo taj nehuman cin poptpisali upravo strucni ljudi .Trazim njihovu ostavku i smenu jer apsolutno je netacno sve sto su naveli kao razlog za eutanaziju jadanog psa .Postoje svedocanstva ,ljudi ,deca i fotografije koje govore upravo suprotno svemu navedenom .Sven je bio miran pas a nikakva agresivnost nije postojala ..

Gost

#191

2015-07-26 20:27

zato sto nije zasluzio inije humano

Gost

#192

2015-07-26 22:27

Apsolutno podrzavam ovu peticiju

Gost

#193

2015-07-26 22:32

Zašto ste potpisali ovu peticiju? Peticiju potpisujem zbog Stena,zbog njegowog oduzetog ziwota,zbog njihowe pogresne procjene tj.njima je ocito swaki pas agresiwan,kazniti ih najstrozije sto je moguce,mada ni to nije dowoljno

Gost

#194

2015-07-26 22:42

Stop nasilju i ubijanju zivotinja!

Gost

#195

2015-07-26 22:46

Strasno kakvii sve ljudi postoje, a kamoli taj veterinar ili sta je vec. ČOVEK nije sigurno.

Gost

#196

2015-07-26 22:49

Otkaz i kazna za stenove ubice.

Gost

#197

2015-07-26 23:28

Jer govnarima moramo stati na kraj.

Gost

#198

2015-07-27 01:08

Zato sto mrzim bilo koji vid zlostavljanja zivotinja.

Gost

#199

2015-07-27 05:43

Otkaz I dozivotno oduzimanje dozvole za rad veterinarima..

Gost

#200 Re: Re: Re: Re:

2015-07-27 07:47

#188: Tea - Re: Re: Re:  

 Sten je napadao malu decu a dobro je da nikoga nije povredio ja ne podrzavam ubijanje zivotinja niti zagovaram bilo koga,mora se naci resenje o psima lutalicama kojih je sve vise na ulicama da li zbog nesavesnih vlasnika koji ih izbace na ulicu ili se razmnozavaju bez konrole .....