Gradonačelniku Novog Sada: Zahtevamo otkaz za Stenove ubice


Gost

#226

2015-08-05 13:15

zato što podupirem rad udruga za zaštitu i zbrinjavanje
životinja

Gost

#227

2015-08-06 09:05

Zar je potreban komentar? PRotiv ubijanja, apsolutno, čak i da pas nije bio ljubimac, kao što jeste.

Gost

#228

2015-08-07 08:38

Potpisala sam peticiju zato sto mnogo volim zivotinje(posebno pse).I mislim da je neprihvatljivo da zivotinja bude ubijena bez razloga.

Gost

#229

2015-08-09 05:44

smradovi na osnovu svojih licnih odluka donose odluke o tudjem yivotu ! kazna i zatvor!

Gost

#230

2015-08-10 19:14

Samovolji se mora stati na put, posebno kada unistava živote i nanosi nepopravivu stetu.

Gost

#231

2015-08-10 22:25

vreme je da monstruozne umove sklonimo sa pozicija sa kojih mogu da se igraju bogova..da se ja pitam bilo bi...glava za glavu..ovaj svet je postaobol,tuga,nemoc,zlostavljanje,zbog ovakvih..zivot je svetinja za svako zivo bice,zivot na cetiri noge jednako je vredan kao onaj na dve..mozda i vredniji..

Gost

#232

2015-08-31 19:42

Znala sam Stena..mi smo ga zvali Prijatelj ,sto je on I bio.Pravi PRIJATELJ.Gledali smo ga kao maleno kuce koje raste u dvoristu napustene kuce u koju ga je doveo stariji covek.
Prijatelj je uskoro bio prognan iz te kuce a I nije se radovao svome gazdi koji ga je nabavio radi lova pacova.
Imao je uvek nekog drugara uz sebe..kucu..I nesebicno delio hranu .
Mi nismo imali uslova da uzmemo Prijatelja u stan posto vec imamo dva usvojena..al sam ceznula sto ne mogu I njega da uzmem. ..on je lutao ne bi ga bilo po mesec I dva ,a onda se pojavi ni otkud ..dodje da se javi deci I nama koji smo ga voleli I hranili..nas Prijatelj sa Grbavice!Necu ga nikada preboleti..te divne dobre oci I njuskicu koja je trazila samo malo paznje I neznosti..
Nas divni Prijatelj

#233

2015-08-31 19:44

Znala sam Stena..mi smo ga zvali Prijatelj ,sto je on I bio.Pravi PRIJATELJ.Gledali smo ga kao maleno kuce koje raste u dvoristu napustene kuce u koju ga je doveo stariji covek. Prijatelj je uskoro bio prognan iz te kuce a I nije se radovao svome gazdi koji ga je nabavio radi lova pacova. Imao je uvek nekog drugara uz sebe..kucu..I nesebicno delio hranu . Mi nismo imali uslova da uzmemo Prijatelja u stan posto vec imamo dva usvojena..al sam ceznula sto ne mogu I njega da uzmem. ..on je lutao ne bi ga bilo po mesec I dva ,a onda se pojavi ni otkud ..dodje da se javi deci I nama koji smo ga voleli I hranili..nas Prijatelj sa Grbavice!Necu ga nikada preboleti..te divne dobre oci I njuskicu koja je trazila samo malo paznje I neznosti..

Mama

#234 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-31 19:47

#200: - Re: Re: Re: Re:  

 Cista laz..jedino ako su ga tukli...svako bi se branio..obozavao je decu


Gost

#235

2016-06-21 16:13

Mislim da treba da počnu se poštuju zakoni o životinjama, a i da se onemogući rad sa životinjama ljudima koji ne rade ništa za njihovu dobrobit čak ih i mrze