ALEKSIN ZAKON

Quoted post


Gost

#11

2015-10-29 14:01

trenutno imam dete od 3 god koje ide u vrtic..nedeljama govori i meni i vaspitacicama da ga aca tuce i svi okrecu glavu..vaspitacice govore ma nije aca aca je ko devojcica nebih on udario prvi..posle razgovora sa svojim detetom saljem ga ponovo u vrtic gde on nece za zivu glavu da udje unutra posto je aca tamo..vaspitacica i dalje tvrdi da ga nije tukao negovori da mozda i jeste ali ona nije videla..od druge dece saznajem da ga je aca udarao i to svakodnevno..govorim detetu da mora da se brani samo ako oni njega prvi udare..posle par dana odlaska u vrtic vaspitacica govori da je aleksa nemoguc i da stalno bije acu..eto zato sam potpisala jer nerazumem neodgovornost vaspitaca da saslusaju dete...ako sad dozvoli da ga biju sta ce biti posle..nisam pametna ni kako da ga vaspitavam jer da se nebije da kaze vaspitacici ili da vrati sam..inace sin se zove aleksa....

Odgovori

andorej

#18 Re: trazi hitno premestaj u drugu grupu

2015-10-29 14:38:31

#11: -  

 

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-10-29 20:54:34



Gost

#87 Re:

2015-10-29 23:42:11

#11: - vreca za udaranje

 

 Ja sam imala slicnu situaciju sa sinom u prvom razredu o.s.Sin mi je uvek bio ,,jak i temeljan,,.Brzo po polasku poceo je da se zali da ga tuce drug iz razreda koji je bio sin ,,poznate face,,Savetovala sam ga da se sklanja i da ga izbegava.To se nastavlha.Otislasam u skolu da vidim koje je to dete i da pirazgovaram sa ucitelhicom.Kad sam videla konstituciju tog deteta ipet ga savetujem da se sklanja i razfovaram sa ucitelhicon.,,sve ce biri u redu,nece ae ponoviti,,Ali se i dalje ponavlja.Ponovo razgovor sa ucitelhicom koja mi kaze sledece,,Ja sam pozivala njegove roditelhe ali se niko ne pojavljuje,,Posle par dana odlazim u skolu i sta se desava.Ucitelhica mi se obraca,,Kako je mama znala kad da dodje.Ja sam vaseg sina pislala kod direktora tukao je druga(decaka kohi ga tuce)Naravno odem i ja sa sinon jod direktora,sve se ja pred sinom slozim da nije u redu,nasilhe nikako...E onda sinu sam rekla da me saceka ispred i direktoru sam rekla sledece,,Postovani direktore ja sam mom sinu rekla da se sklanja i da ga izbefava,kako se to nastavilo.                               razfovarala sam sa uciteljicom,ni to nije uradilo plolodom,e onda sam ja licno rekla mom sinu da se brani jer je fizixki jaci.Kad se to desilo prvi put ona ga je poslala kod vas.To taki nece moci jer mohe dete nije vreca za udaranje jer sutra mogu i devojcice da ga biju.Bolhe bi bilo da se ba icome zavrsi da nebi smo isli dalhe.,,Svom srecom durektor je reagovao tako da se to vise nije pinovilo...a verovatno i da bije ni lose pokazati nekad zube.