Referendum o RTS pretplati

Quoted post


Gost

#1

2015-12-10 07:47

Smatram da RTS treba da se proda i da bude ravnopravna sa ostalim televizijama.

Odgovori

svetlana

#39 Re:

2015-12-10 10:47:46

U potpunosti se slazem!Prodajte rts!

 

k

#130 Re: neka ga skroz iskluce.is

2015-12-11 03:31:29

#1: -  

 


Gost

#425 Re:

2015-12-16 07:45:46

#1: -  

 S obzirom da je Javni servis vlasništvo svih građana Srbije, pa tako i moje, ja ne prodajem... Što reko Mirko Topalović, "'Oću moj deo, nećete da me prevarite!"...


Gost

#482 Re:

2016-01-07 16:21:41

#1: -  

 Ja televizor nemam.Nije mi jasno kako neko moze da me tera da platim robu koju nisam kupio.Ovo je nastavak doktrine o "visim interesima" Leonida Breznjeva.Kod "bravara" pretplatu je placao samo onaj ko ima televizor ,kod demokrata svi.Sta je to tako privlacno u toj tv pretplati nije mi jasno,vidim da se svako ko se u ovoj drzavi dohvati vlasti odmah uhvati tv pretplate.Nedavno sam gledao intervju jednog politicara koji se zalaze za nezavisnost Vojvodine ,jedan od argumenata je i zelja da tv pretplata ne ide u Beograd ,nego da ostane u Vojvodini.Dobro znaju sta narod misli o tv pretplati i opet od iste ne odustaju.Znaju dobro da im nemozemo nista ,zato nam i rade sta im se prohte.Mi ,narod,tu postojimo da bismo bili glasacka masina,dotle nas svi vole ,kad se zavrse izbori sve po starom.U unutrasnjosti Srbije narod nema sredstava da pokrije svakodnevne potrebe ali im to nesmeta da im posalju racun, treba platiti milionitu reprizu Zike Pavlovica i glupih Ludih Godina.Obrazlozenje da je televizija "nacionalno bogatstvo" treba da udje u enciklopediju ljudske gluposti.Dok Koreja priljucuje domacinstva na besplatni internet ,u Srbiji  su politicari na vlasti tek culi da je izmisljena televizija.