Da predsednik Nikolić pomiluje Kristijana

Quoted post

mutant

#153 Re:

2016-01-22 17:19

#2: -  

Na koga si ponosna majke ti, gusko jedna? Ne jedi govna da je Aleksandar KIKI (pederski nadimak), dobar čovek. Kurac moj dobar, serem mu se u usta kriminalistička. Da je Srbija normalna država, jeo bi taj govna u zatvoru odavno. Dobar čovek diluje drogu u crkvi? Dobar čovek rasprodao majčin stan i sve što ima? Dobar čovek jebe ribe pred kamerama, a žena mu sedi ispred TV i gleda? Ili je dobar što je udarao i vredjao žene na onoj idiotskoj farmi? Ili je dobar jer je bio 80% svog života u zatvoru? Dobar je za rudnik da crnči sa sudijom koji ga nije osudio na vreme. Serem se ja vama nepismenim fanovima u usta. Kad vam čovek pročita tekstove, vama smrdljivom napaljenim fanovima (uglavnom klinci i devojke kurve i po koji matori dripac) i vidi slike na FB, vidi čovek kakvi ste bolidi kao taj vaš jebeni Aleksandar, koji plače i cinkari u policiji, a ovamo glumi neko mudo. Prodaje majice kao kinez i prosi za pare od glupih, niskoumnih, idiotskih fanova. Koliko moraš glup da budeš da mu daš 10-20 eura? Serem se vama i Aleksandru u usta.

Odgovori


Gost

#158 Re: Re:

2016-01-22 17:52:08

#153: mutant - Re:  

 ZNAŠ ZAO SI TI ČOVEK .....,......

....

Pametan Gospodin

#365 Re: Re:

2016-01-26 21:30:50

#153: mutant - Re:  

 IDI TI LEPO UBIJ SE 

Otac Lavrentije

#423 Re: Re:

2016-01-28 10:26:33

#153: mutant - Re:  

 Paa,u redu je to Kristijan jeste bio kriminalac i Kiki je pederski nadimak ( da li vazi i za Lesendrica?),ali je bio u zatvoru i nije bio svedok saradnik. Ne znam da li seres usta uzivo nekom slicnom coveku, ili samo kada te nadimak skriva. ISTINA je da je ruzno velicati kriminal ,ali koja je alternativa u balkanskim drustvima?

A to kakav je covek Aleksandar Kristijan znaju ljudi koji ga poznaju i on je ponesto i dokazao u tom svetlu. Jebao je pred kamerama i zamalo pobedu odnio,jer to je odraz drustva i farma smo svi Mi koji je gledamo i glasamo za slicne.Da li bi bilo bolje da je u skladu s nadimkom nekome popusio ili ga naguzio? AK Golubovic je bio KRALJINA na farmi i popusio je od svoje prezimenjakinje, koja je profi rijaliti igrac. KO nije nekad udario zenu ili devojku kada ga konstantno nervira.Mnogi su kraj ekrana govorili-,,svaka mu cast!,, i bio je favorit.Ne mozes covece da promenis sav narod koji glasa i voli AK Golubovica ,samo sebi stvaras neprijatelje!

I sta se desavalo od svestenih lica u toj istoj Crkvi,da li si citao?Kristijan je nasao svoje mesto u tom poslu i uspesno prezivio do sad,a izgleda da ce i nadalje.Imao je zrnce razuma u sveopstem bezumlju i sacuvao sebe. Ne mislis valjda da su u tom svetu neki dusevni ljudi koji su ga ostavili da zivi iz humanih razloga?

Konacno svako svoj krst nosi i vreme ce pokazati da li je njegova popularnost,koja uzgred traje 20 godina, samo trenutni blesak slave!

Kukaraca

#451 Re: Re:

2016-02-06 01:49:03

#153: mutant - Re:  

 Bravo,svaka cast,sve na mestu!Ja ne verujem da postoje 1902 debila koja su potpisala ovu peticiju.Hoce,pomilovace ga ali juce haha!Neka cava prestane da cmizdri i nek' preuzme odgovornost za svoje postupke.Lepo bilo dok je dilovao od 2009-te kako je pusten iz zatvora a sad mu se ne vraca kad je pao.Dno dna od coveka,ruina ljudska!