Не дозволимо да дечје одмаралиште претворе у центар за мигранте

Quoted post

Sasa Miladinovic
Autor peticije

#344 Re: Re:

2016-11-09 11:54

#341: - Re:  

 laki je kritikovati drugog kad pokusa da uradi nesto dobro....pitam se samo zasto onda nije neko nesto preduzeo pre ovog mog koraka...da jeste, ja ne bih ni pokretao peticiju niti bilo sta...niti sam clan neke partije niti me to interesuje niti me interesuje publicitet...niti pak napadam ili optuzujem bilo koga...samo skrecem paznju na problem da se neko ozbiljnije zauzme za sve ovo...da ne bude posle kasno

Odgovori


Gost

#345 Re: Re: Re:

2016-11-09 11:56:43

#344: Sasa Miladinovic - Re: Re:  

 niko te nije terao da pokrećes peticiju ako ne mozes da odradis kako treba ne radi se tako,za sve su potrebni saradnici.Dobra namera je jedno ali loš rezultat je drugo.Zbog ove peticije ljudi ništa neće ni uraditi jer se očekuje od tebe da ti preduzimaš korake.Nisi smeo da staviš sebe kao vođu i na prvo mesto ako ne možeš sa tim da se nosiš i ako ne znaš šta da radiš.


Gost

#356 Re: Re: Re:

2016-11-09 13:07:16

#344: Sasa Miladinovic - Re: Re:  

 ne preduzima se tek tako nepromišljeno i neplanski kao ti što radiš ,brzaš.imaš podršku pa kam i tija što imaš podršku da izleznu s tebe da  kažete u novine ili televiziju kvo će rabotite? de mani se sašo molim te ti si jedini pametan a svi smo ludi.




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...