Не дозволимо да дечје одмаралиште претворе у центар за мигранте


Gost

#351

2016-11-09 12:21

Poreklom sam iz tog kraja. Rođena sam u Beogradu ali sam detinjstvo provela u Beloj Palanci i okolini. Znam kako je bilo nekad i sad.

Gost

#352 Re: Re: dada

2016-11-09 12:22

#350: - Re: dada 

 SREĆNO !Polako samo dalje,korak po korak.Ja mislim da su protesti i blokade puta na dva sata do tri sata majka,a ne bi bilo loše ni da rodietlji i deca  malo ustanu da protestuju jer za njih se i čuva i Divljana ako ne ustanu škole nema svrhe dalje ništa.


Gost

#353

2016-11-09 12:58

Za ovo mesto me vezu divne uspomene,iz B.Palanke sam,rado smo tamo odlazili za praznike,organizovano iz skole,peske.Nedirnuta priroda,cist vazduh,crkva.Nemam nista protiv prognanih ali njima treba nesto blizu glavnih puteva a ne da zaglave u selu.Ne verujem da ce hteti tamo da borave.

Gost

#354 Re: Predlog

2016-11-09 13:02

#332: - Predlog 

 odličan predlog


Gost

#355 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-09 13:05

#347: Sasa Miladinovic - Re: Re: Re: Re:  

 sad sto niko nije pokrenuo peticiju sem tebe ne znači da su svi šašavi i ludi,ili lenji,ete pokrenul si i kakvo sg? nemoj teka da napadaš svi redom nići te se nema ni pridruži.ti pa ti,setil si se i kvo si se dosetil kod kuga će se predade peticijata? de sašo mani se isticaš,nego sedni te razmisli kakvo sg da se raboti?


Gost

#356 Re: Re: Re:

2016-11-09 13:07

#344: Sasa Miladinovic - Re: Re:  

 ne preduzima se tek tako nepromišljeno i neplanski kao ti što radiš ,brzaš.imaš podršku pa kam i tija što imaš podršku da izleznu s tebe da  kažete u novine ili televiziju kvo će rabotite? de mani se sašo molim te ti si jedini pametan a svi smo ludi.


Gost

#357 bez svađe

2016-11-09 13:14

pozdrav saši,i pozdrav svim ljudima koji žele da sačuvaju dečije odmaralište za decu i izdejstvuju za mališane boravak u prirodi.Polako svaka poruka i komentar treba da bude kao jedna tačka dnevnog reda bez uvreda i omalovažavanja.Bela Palanka je naš kraj,svi smo iz Bele Palanke ili okoline i tu smo da bi se nešto uradelo.čOVEK IMA SINA,IMA OBAVEZE,RADI,NE MOŽE SVE SAM I SULUDO JE OČEKIVATI OD NJEGA DA SVE SAM URADI.pOLAKO SE PRIDRUŽUJTE ,ZNATE SVI sAŠU,PRIĐITE MU ,KAŽITE,PRUŽITE RUKU ČOVEKU.tREBA NEŠTO DA SE URADI I ĆE SE URADI.Ova peticija neka bude kao školsko zvono neka označi početak odbrane Dečijeg odmarališta,neka krene odbrana.Razmisliće se o svemu.Saša ne nerviraj se nego vidi sa drugari ko ima kakav predlog da sakupiš što više predloga moze i na fejs i ovako kada se pije kafa ,i da se naprave početni planovi i da krene da se radi,tri čoveka ,tri,pa kad oni nešto urade će dođu još tri,pa na šestoricu će dođu još trojica i ete blokada puta na dva sata,polako.Jedno po jedno,biće,ne može sve da se završi odma!


Gost

#358 PODSETITE SE KAKO SE BRANI DOMOVINA PA SE ONDA SVADJAJTE I KRITIKUJTE

2016-11-09 13:17

Evo da procitate svi koji čitate  ovde komentari :

 


Gost

#359 Krstić

2016-11-09 13:26

Ja sam iz Palanku,svi se znamo i ovo je bilo očekivano da dođe do ozbiljne rasprave jer kada je bilo da se Palančani slože,nikada pa neće ni sad.Ta neslaganja nisu razlog da se ne ustane i da se ne stane u odbranu Divljana dečijeg odmarališta .Treba da se napravi za početak jedna grupa na fejs buk i da se tu oglase svi koji nešto razmišljaju ozbiljno,i da ta grupa postane  start za dalje akcije,da se iz te grupe kreće ,da se odatle ljudi dogovaraju i prave korak drugi,korak treći.Saša ne može sam,i ne treba sam,svi mi imamo decu i znamo da ne bi voleli da nam deca odlaze u Divljanu sa motike i drvlja  u strahu da će budu napadnuta od emigranti.Ne tvrdim da su svi oni agresivni,loše stvari se nama dešavaju i bez emigranti ali treba da očuvamo to što imamo i svi se slažemo u jedno a to je da Centru za emigrante nije mesto u Divljanama.Zato jedna grupa Sale,kad si počeo kreći dalje,sad napravi grupu,pa će vidiš tu bi trebalo da krenu predlozi da se ne diskutuje ovde u komentare nego u grupu da se jasnije vidi sve i da krene nešto da se radi a ti da kreneš Sale da dobijaš ozbiljnu podršku jer od ovo sad nema ništa mora da se radi ozbiljnije.Ovo je krenulo celu priču uztalasalao ali tek treba da se prave koraci i da se igra utakmica.


Gost

#360

2016-11-09 13:27

ima da bude vise ljudi u grupu nego ovde na peticiju to ste u pravu podrzavam


Gost

#361 sanja

2016-11-09 13:28

slazem se za grupu tako smo pobedili za sport 


Gost

#362 plavi dečko s keja

2016-11-09 13:32

Saša je pametan dečko,dobronameran,usvaja savete,i treba da se iznose saveti jer ne može jedan čovek sve,ni Nikola Tesla nije mogo,ni Đoković.Saša nemoj da se razočaraš i nikako da se ne nerviraš,sve je ovde dobro rečeno,ima mnogo pametnog u komentarma i sve može da koristi ,ali molim te ako možeš ako si već krenuo sa peticiju kreni i sa grupom,napravi grupu "SAČUVAJMO DEČIJE ODMARALIŠTE DIVLJANU" nemoj da pišeš od emigrante jer će deluje diskriminacija odma ,nego samo ovako dovoljno,i da krenemo u grupu da pričamo,diskutujemo,da se sabiramo,ide vikend,da se sastanemo,i da vidimo šta ćemo i kako dalje,jer ako si mi sami ne pomognemo neće niko da nam pomogne.


Gost

#363

2016-11-09 13:33

Saša otvori ti grupu to je stvarno posle peticije najpametnije pa će vidimo razna mišljenja na jednom mestu,lakše će se radi psole bilo šta.


Gost

#364 Re: plavi dečko s keja

2016-11-09 13:35

#362: - plavi dečko s keja  

 bravo za opredlog!odličan! prvo grupa pa onda ozbiljniji rad,u grupu treba da se okupe ljudi i da se vidi kako dalje,i ko šta može da uradi i na koji način će da doprinese odbrani divljane! 


Gost

#365 Milan

2016-11-09 13:40

Saša,

imaš poso,porodicu,obaveze kao i svako od nas,treba se spremi,počisti,opegla,usisa,nacepaju drva,unesu,skuva...Sve radiš sam ,sam čuvaš dete,štedi sebe.rADI ZA dIVLJANU ONOLKO KOLKO MOŽEŠ I KOLKO TREBAŠ DA DAŠ.oTVORI TU GRUPU NA FEJS PA NEKA SE UKLJUČE I MLAĐI DA RADE MALO ALI NEKA SE I STARIJI ČUJU.

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2016-11-09 13:46



Gost

#367

2016-11-09 13:47

Kad pogleda čovek ovde komentari sve jedno do drugog pršti od  pamet,kao god da su članovi mense svi do ejdnog a pitanje je imaju li trogodišnu školu.

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2016-11-09 13:48


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2016-11-09 13:49


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2016-11-09 13:51



Gost

#371

2016-11-09 13:52

jezero u Divljani je jedno od najlepših u Srbiji,može da se razvije i ribolov u našem kraju,Nišava i jezero su stvarno biseri kraja.

 


Gost

#372 Ana

2016-11-09 13:55

Respekt Saša  kakvi smo mi Palnčani i kakvi nas sve ima hvala  ti što si uopšte nešto započeo ,i nadam se da će kroz fejsbuk kroz grupu il stranicu i da će da se razrade sledeći potezi i će se vidi ko će da se priključi.Jasno sve ima da bude ko hoće ko neće sve će se vidi.

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2016-11-09 13:56



Gost

#374

2016-11-09 13:57

Podržavam,samo napred!

Gost

#375

2016-11-09 13:59

Ja živim na Novom Beogradu,u Palanku sam dolazio kao dete kod burazera i u selo,izlazili smo u palanku i supruga mi iz Palnku.Nisam često odlazio u Divljanu ali sam išo na jezero ali sam išo i znam kraj.Jednu godinu smo išli za prvi maj i bilo je stvarno mnogo lepo.Mi ćemo koji smo sa strane da podržimo peticiju ali treba stvarno nešto konkretno da se uradi.Podrška za sada pokretaču peticije i svim Palančanima da istraju u tome da sačuvaju teritoriju i da je očuvaju onako kakva je sada!




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...