Не дозволимо да дечје одмаралиште претворе у центар за мигранте


Gost

#376

2016-11-09 14:15

Svi smo mi iz tog kraja,Moklište,Divljana,Mokra,Klenje,Bukorovac,Crvena Reka,tu smo,Babušnica,Dolac,Crveni Breg,Kozja...Retko ko je baš iz palanku,svako je odnekud došo iz neko selo,i nastanjivali su Palanku.To je stari kraj,od Rimljana do danas niko nije uništavao prirodu niti je taj kraj bivao oštećen ni za vrme rata nije ništa bivalo oštećeno.Molim lepo ako smo preživeli sve i sva neka sad da se uzmemo u pamet i da sačuvamo Divljanu!


Gost

#377

2016-11-09 14:24

Divljanu nedajmo ljudi!


Gost

#378

2016-11-09 14:26

POHVALE SAŠA ZA TEBE A KO UME BOLJE NEKA RADI!


Gost

#379

2016-11-09 14:28

Lepo rastu potpisi i ima izgleda da se nešto uradi.Kakvi smo ljudi ovo je super sa potpisi,jer kolko primećujem ovde najviše vole da pišu komentari umesto da se potpisuju


Gost

#380

2016-11-09 14:29

Sve je u redu ali ima dosta pametno rečenog tj napisanog ovde ,ima smisla u mnogim komentarima i trebalo bi iz svaki po nešto da se uzme i usvoji kao dobro i da se razmotri iz njih kako ćemo dalje .Mora se organizujemo  da napravimo neki sastanak u dom kulture bi trebalo.


Gost

#381

2016-11-09 14:30

sastanak i u školu jer su nam deca njvažnija i da se traži da deca idu u Divljanu a ne da putuju po Kopaonik i Zlatibor.


Gost

#382

2016-11-09 15:15

Као дете одлазио сам у дечије одмаралиште поред манастира Матејче на кумановској страни планине Скопске Црне Горе коју кумановци зову Матејачка планина. Данас, православни становници тог краја имају статус избеглица од конфликта у 2001. години до дан данас а у њиховим кућама живе албанци.

Нека то буде наук


Gost

#383

2016-11-09 17:49

zelim da ono sto nam je priroda dala i sto smo nadogradili ostane za nasu decu a ne za koje kakve belosvetske.....

Gost

#384

2016-11-09 18:06

Zato potpisujem jer sam ko dete živela u Nišu i upravo u tim Divljanama je bila moja prva rekreativna nastava posle samo dve nedelje od početka školske godine sa čuvenom Grozdanom Lazarević učiteljicom tadašnje OŠ "Maršal Tito".I treba da ostane za decu našu koja će provoditi svoje nastave u prirodi....jer je njima i namenjeno!

Sasa Miladinovic
Autor peticije

#385 Re: bez svađe

2016-11-09 18:38

#357: - bez svađe  

 e ovako narode....malopre sam obavio neke preliminarne razgovore sa nekim udruzenjima koja su se odlucila da podrze ovu peticiju i da dignu sve ovo na jedan visi nivo...ujedno ce krenuti peticija pecatirana od strane udruzenja i skupljace se potpisi u celoj palanackoj opstini i Nisu i predace se gradskim vlastima....takodje sam dao izjavu za jedan niski radio i o tome cete biti obavesteni kad bude bilo na programu...apelujem na sve vas da podrzite ovu peticiju kad bude krenula a to ce sve biti u narednih nekoliko dana dok se sve bude pripremilo i organizovalo....apelujem i na pripadnike opstinske vlasti da istu podrze ukoliko se vec sve ovo radi mimo njihovog znanja, kao sto cujem a i da se oni nista ne pitaju...sto je ipak po meni cudno da ti neko menja demografsku strukturu opstine i ne zastiti ni lokalno stanovnistvo ni te dosljake...do tada dajte predloge i potpisujte ovu peticiju ovde, bitno je da smo krenuli sa mrtve tacke...Za sada ne mogu vise nista javno da objavljujem s obzirom da ima dosta sabotera sto i sami u komentarima mozete videti...dakle strpite se jos nekoliko dana do sledece zvanicne objave kako i sta raditi...

I jedna vazna napomena...da neko ne bi trazio politicku pozadinu moje peticije jer je nema.. niti se borim protiv opstinske ili gradske vlasti niti predstavljam istu kao ni opoziciju...istupio sam kao pojedinac da pokrenem ljude i ozbiljnije institucije da se zauzmu za ocuvanje decjeg odmaralista, kao i svih ostalih kulturnih dobara oko njega, a i zbog zastite lokalnog stanovnistva i ujedno da bi ti napaceni ljudi koji su dosli dobili adekvatan smestaj i brigu, sto opet nece dobiti u decjem odmaralistu...Neka decje odmaraliste ostane decje odmaraliste i neka u njemu borave deca...nek se ulozi jos nesto malo sredstava i da to postane i turisticka atrakcija...nesto poput etno sela...lako je unistiti sve ali tesko je to kasnije opet izgraditi i obnoviti....hvala svim dobrim ljudima na podrsci


Gost

#386

2016-11-09 18:53

Ovo sam potpisao jer sam hteo da divljane ostanu dečije odmaralište jer je prelepo mesto i želim da i moj mlađi brat ide sa školom u divljane i da uživa kao ja. Nadam se da će moj glas pomoći. Vaš LD.

Gost

#387

2016-11-09 19:11

STRAŠNO.TOLIKO IMA PROPALIH HOTELA MOTELA

Gost

#388

2016-11-09 19:37

Познато ми је да је ово ђачко одмаралиште. У претходном тексту је све објашњено.Сматрам да се несме деци одузети ово одмаралиште. Нама су НАША ДЕЦА ПРЕЧА од миграната.За мигранте нека се држава у договору са Европом побрине на други начин , нека им омогући одлазак у богате европске земље.Иначе, ако се сад одузме,неће бити враћено а биће УНИШТЕНО

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2016-11-09 19:40



Gost

#390

2016-11-09 20:04

ja ako mi verujete prvi put pisem komentar i ne znam da li cu dobro to da uradim ali zelim nesto da kazem.Sve sam procitao od prvo do poslednje slovo,ima gluposti koje nemaju veze  sa Divljanu i zamolio bi Sašu da takvi komentari obrise jer im tu nije mesto i njihov sadrzaj unosi neozbiljnost u ovaj početak ozbiljnog resavanja problema,Znaci Sasa molim te  komentari ovaj ovakav onaj onakav ova se udavala kako se pravi banica i slicno molim te izbrisi jer peticija ne treba da sadrzi neozbiljnost ni u komntarima zato si ti tu kao administrartor da kontrolises sve ovo sta se pise,isto tako sve uvredljivo treba da se obrise i da se povede racuna da se stavi naglasak na to da mi nismo monstrumi koji mrzimo emigrante  a da naglasak bude na to da mi necemo da ih diskriminisemo ali zelimo da drzava ne diskriminise nasu decu i da ne uskracuje nasoj deci bezbrizno odrastanje i da im omoguci u ovoj ekonomskoj krizi da deca za manje pare imaju kvalitetnu skolu u prirodu a ne da se u ovu nemastinu trose pare na Zlatibor i Kopaonik a Divljana tu blizu a osim toga put je do Kopaonik loš a deca su mala za takve vratolomije i treba da si budu tu u nas kraj blizu da roditelji ako treba brzo dodju  tu gde nece da se izgube  daseosecaju da su daleko gde nema droge kafana  klubova alkohola kao na ove turisticke planine gde nemaju mir.

Ne znam da li sam uspeo da kazem sta hocu ako me niste razumeli vi odgovorite ja cu se potrudim da pojasnim.

Dodao bi još nešto ako moze da stane u ovaj kvadratic,ima mnogo komentari koji "peckaju" ali Saša moraš da priznaš znače jer usmeravaju kako dalje sve treba i može,gledaj na te kritike kao na nove savete i uzmi iz svaki komentar kvalitet napravi spisak od sve sta valja pa kad pricas s ljudi ti to iznesi.Vise predloga veca uspesnost sve sta ima smisla a mnogo toga ima ovde sto je napisano treba da se iskoristi.

Saša nemoj da se nerviras zbog saboteri jasno je da su to neki koji ti zavide a ovde bas imas lepu podrsku meni su oči zasuzile kada sam video da ti cestitaju rodjendan na dete sto je bas lepo a na takve stvari ljudi su zavidni jer nema svako takvo postovanje ,zato samo polako i uspravne glave napred,ponosan na sebe !

Pozdrav Palancani uz pozdrav DETINJSTVO RECI DIVLJANA  PRIPADA  NAŠOJ   DECI !!!


Gost

#391 DETINJSTVO RECI DIVLJANA PRIPADA NAŠOJ DECI !!!

2016-11-09 20:09

Ako nisam dobro napisao komentar vi napisite sta ne valja ja cu objasnim sutra sad idem da si legam,a svima vama zelim laku noc .


Gost

#392 Re:

2016-11-09 20:16

#390: -  

 najbolji komentar  koji sam procitao javi se saši pa radite zajedno


Gost

#393 Re:

2016-11-09 20:18

#390: -  

 ovaj slogan je odlican !!!odusevila sam se,potpisi se da znamo ko je autor slogana,bravo be ! DETINJSTVO RECI DIVLJANA PRIPADA NASOJ DECI !!!


Gost

#394 Re:

2016-11-09 20:19

#390: -  

 MNOGO DOBRO !Kako se zoves?


Gost

#395

2016-11-09 20:21

Ovaj slogan treba da svi simbolicno objavimo na fejbuk u status ! ili da ga napisemo na profilne slike da se prosiri na fejs!

Sasa Miladinovic
Autor peticije

#396 Re:

2016-11-09 20:43

#390: -  

 hvala na sugestijama, obrisao sam neke neozbiljne i uvredljive komentare...izbegavao sam da ih brisem iz jednog razloga, bas zato da ne bi saboteri rekli kako brisem svaki komentar od neistomisljenika, a kao sto se vidi nije tako...obrisao sam samo neke bezvezne komenatre tog tipa kako se pravi banica i duple postove kao i one gde je izraziti govor mrznje


Gost

#397

2016-11-09 22:42

Zelim da to mesto poded manastira ostane cisto i neoskrnavljeno

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2016-11-10 06:32



Gost

#399 Re:

2016-11-10 06:35

#397: -  

 pridruzi se saši uradi nesto !

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2016-11-10 06:47





Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...