НЕЋЕМО РУДНИКЕ НИКЛА У СРБИЈИ

Quoted post

zox

#1 laz i pohlepa

2012-10-01 13:44

Osnovni problem naseg naroda je u tome sto,ucestvuje u lazi,a politika je laz,gradjanskim i nacionalnim udruzenjima se moze uz dobar menadzment veoma uspesno voditi drzava,politicke partije i politicke pokrete koji egzistiraju u Srbiji treba zestoko kazniti,kazna je jedino bezbolno moguca na izborima,a zadnjih 50 godina smo se toliko izvestili u biranju pogresnog menadzmenta da smo apsolutni prvaci u gluposti,pa mi placamo nasim novcem ljude koji nas sistematski obmanjuju,a njihov jedini zadatak je da nam za platu i glas koji su dobili uspesno organizuju,za uzvrat smo dobili partokratiju+birokratiju =bankrot.
Vecinu ljudi koje poznajem,a politicki su aktivni u politiku je usao lazima sa ciljem da za par godina stekne bogatstvo,dok se to ne promeni nema nama napretka!
POHLEPA I LAZ TO CE OBELEZITI POCETAK OVOG MILENIJUMA!!!

Odgovori

krvimozak

#14 Re: laz i pohlepa

2012-10-03 13:11:25

#1: zox - laz i pohlepa

Tona nikla je 17000 dolara, dakle kilo je 17 dolara. Kilo oraha na pijaci u Nisu je 9 dolara (uglavnom je  cena  i veca od 9 dolara - naknadno sam saznao). Dakle, kilo nikla = dva kila oraha. Samo ih ujesen omlatis i napunis korpu, nema rudnik, nema sumpor, cezijum, nema zagadjenja, ekoloske katastrofe, bolestina. Iza oraha ostaje samo debela hladovina. Pametnom dosta... ne morate da budete strucnjak ni za rudarstvo ni za atomsku fiziku ni za ekonomiju. Sve je jasno. Ende.

tanin

#46 Re: laz i pohlepa

2013-12-25 19:21:46

#1: zox - laz i pohlepa

 

U Srbiji je u poslednjih 35 godina izvrsena sistematska pljacka.Postoje dva kontinuiteta:Pljacka se po Zakonu i svih ovih godina to radi i omogucava, jedna te ista politicka elita,prerusena u politicke partije.

Razmere zlocina su tolike da nijedna kazna ne moze adekvatno kompenzovati socijalnu patnju naroda koju je politicka elita proizvela.

Tuzan sam kad ovo moram da priznam ali je to tako.