Vraćanje nastavnice hemije S. J.u školu Veljko Vlahović u Šangaju

Quoted post


Gost

#53 Re: SMILJA JANKOVIĆ

2013-05-22 19:56

#52: - SMILJA JANKOVIĆ

Ne kaže se srečno nego srećno ili sretno , mani te se moje dece i mojih unuka , bolje bi bilo da planirate svoju jer godine idu , a ne da svoje frustracije lečite na tuđoj, što se tiče Suseka mogu samo da vas prosvetlim da su vas se vešto rešili , za manipulisanje decom u Sirigu nemate odgovor  zato što je to činjenica, za pretnje direktorici takođe nemate odgovor , zato što je i to činjenica, da vam ne odgovara ni direktorica u Sirigu e to je več malo simptomatično , ispada da ste samo vi zdravi i pravi ,  to što u sve tri škole gde raditre,a u zbornici ne možete da nađete dvoje kolega koji mogu s vama normalno da razgovaraju i to je vrlo zabrinjavajuće, to da ste maltretirali dete u Sangaju u to sam ubeđen da je istina , a to zato što isto radite i u Sirigu , tih 8 procesa vam nije za hvalu , potvrđuje moje tvrdnje da ste konfliktna osoba , kojoj treba pomoći , ali to ne očekujte od Fb i ove peticije a ni od mene ,nego od stručnih ljudi , obratite im se, nije to sramota , pa zaboga ovo je 2013 godina , ne mogu da vam poželim srečno zato što se kaže srećno ili sretno al to sam vam objasnio na početku

 

Odgovori

smoki

#132 Re: Re: SMILJA JANKOVIĆ

2020-10-11 11:35:37

#53: - Re: SMILJA JANKOVIĆ 

Ti si zaljubljen ili zaljubljena u nju.šta te briga za njen lični život.Oni koji imaju pare ili veze ili ljubavnike,dobijaju, poslove za stalno odmah, pohvale, priznanja, napreduju.Ne lutaju po selendrama. Susek, Seljak Sirig, Bački Jarak, Škorić tubrkulozni, sa silnim aferama  u zdravstvu, valjda krađa zubnog zlata, studirao od stomatologije do biologije, godinama, na lažnjaka se zaposlio kao tuberulozni bolesnik, otišao sa mesta direktora škole, kažu sa 4 Džon-Dira traktora, 260ha, zemlje, poliklinikom, tako kažu. Cigan-mala , Šangaj, gde su dve direktorice bile mašinbravarke, jedna je otišla u penziju bez stručnog ispita, kako je mogla ka nije imala kvalifikacije, druga, bez državljanstva, mašinbravarka, gajila kokoške u iznajmljenom stanu na Detelinari, ljubavnica, pokojnog Milana Vraneševića, oženjenog, čiji su sinovi njeni vršnjaci.On joj je dao vlast.Glumila, napad trudnoće, prenemagala se, skakala, zapomagala da bi je čovek oženio.Poštenjačine i odatle budu isterane, jer trebaju da se prime domaći, ljudi, makar i večiti studentki.Pohlepni, bezočni napreduju, kote se i množe a ti sirotinjo crkni.