BORBA ZA PCELU

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji BORBA ZA PCELU


Gost

#1

2014-07-10 19:25

Zelimo nase uspomene nazad a poslasticarnica "Pcela" je jedno od retkih mesta koja su nam jos ostala.

Gost

#2

2014-07-10 22:14

Podržavam! ,,Pčela'' je jedan od smibola grada i bilo bi jadno da se ne obnovi.

Gost

#3

2014-07-11 06:17

Pcela je ukras grada,uvek smo uz vas!

Gost

#4

2014-07-11 07:41

Predlazem da se javite i Turistickoj organizaciji Beograda (TOB).Mogu i oni da pomognu renoviranje, a da zatim uvrste PCELU u svoju turisticku ponudu.

Gost

#5

2014-07-11 08:29

Srećno.

Gost

#6

2014-07-11 09:26

A sta da kazem...sto je moguce brze da se rekonstroise..pozdrav do sve Obrenovcane..iz Makedonije

Gost

#7

2014-07-11 10:16

Boza <3
Maki

#8 Živela Pčela!

2014-07-11 17:29

Da Pčela ponovo proradi i služi jedinu pravu bozu u kraju i šire!
I saldoled! I druge stvari...
I sok od maline!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-11 23:07



Gost

#10

2014-07-15 12:26

ACO, UZ TEBE SAM! ZIVELA NAM PCELA!

Gost

#11

2014-07-17 13:08

najbolji sladoled na svetu!!!!
Pravda

#12

2014-07-19 18:57

Ako ste tudji lokal koristili 7o godina,valjda je red da ga sredite pa da ga vratite vlasniku!!! Uostalom, zasto ste vi bitniji od ostalih?
Ovako...

#13 "Pravda"? Ozbiljno?

2014-07-19 20:08

#12: Pravda -

 

Odgovoricu ti, iako takva izjava možda toga nije dostojna.

Pročitaj šta su ljudi napisali. Oni taj lokal pošteno plaćaju 70 godina. Državi. Nisu ga oni nacionalizovali.

Ako ništa, i zbog ondašnjeg vlasnika, bolje je da lokal bude vraćen u urednom stanju (a da on, nadamo se, nastavi da ga iznajmljuje Pčeli!). Ako je država mogla 70 godina da prima kiriju za njega, red je i da ga obnovi.

A, ako ne kapiraš bitnost Pčele... ma, neću ni pokušavati.

Nadam se da mi raspisivači peticje neće zameriti.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-20 21:09


Snežana Mihajlovska Šijak
Autor peticije

#15 Re: "Pravda"? Ozbiljno?

2014-07-21 20:12

#13: Ovako... - "Pravda"? Ozbiljno?

Hvala na odgovoru umesto nas :-)

Snežana Mihajlovska Šijak
Autor peticije

#16 Re:

2014-07-21 20:18

#12: Pravda -

Ako ste procitali "Pricu o Pceli" sve Vam je jasno. Ako niste, osoba koja je odgovorila na Vas post, sve Vam je objasnila.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-22 01:02


Pravda

#18 Re: Re:

2014-07-22 20:02

#16: Snežana Mihajlovska Šijak - Re:

dok hiljade tvojih sugradjana nema gde da sedne i prespava, čeka pomoč od crvenog krsta - paštetu i flašu vode, i to deli sa svojom porodicom, dok ljudi čekaju zimu pod šatorima i vedrim nebom, vi svoju iskislu bozu i smrdljivi sladoled proglašavate znamenitošću obrenovca! BRAVO! UŽIVAJTE SA VAŠIH DESETAK STALNIH MUŠTERIJA. OBRENOVAC IMA DOSTA VAŽNIJIH I KVALITETNIJIH "ZNAMENITOSTI"    A KOLIKO STE TO PLAĆALI KIRIJU OVIH 70 GODINA I KOLIKO STE FISKALNIH RAČUNA DALI MUŠTERIJAMA? ZRELI STE BAR ZA TRI INSPEKCIJE.


Gost

#19 Re: Re: "Pravda"? Ozbiljno?

2014-07-22 20:04

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-22 20:38


Izaberite nadimak. I lik kaže: "Pravda". Ruke gore!

#21 Re: Re: Re: Retardiranost

2014-07-22 22:56

#18: Pravda - Re: Re:

Dođoh, potpisadoh, pogledadoh komentare i ostadoh zgrožen "Pravdom".

Građanine, toliko energije trošiš na sajber iskaljivanje frustracija i proizvodnju neiskorištenog metana... nerentabilnost prosto vrišti, toliko da bi je i kojekakvo rukovodstvo nečega uočilo. Možda.

Građanine, usmeri taj polet u nešto pozitivno, očisti komšiji nešto ili okreni neko grlo, pa skini nekog s paštete na jedan dan. Ili se bar raspitaj kako bi svojim metanom mogao da pripomogneš u ublažavanju energetske krize koja nam, kako kažu, sledi.

Građanine, nemaš pojma (a možda ni kapaciteta, da shvatiš) kakvu divnu bozu, sladoled i, nadasve ljude tako neosnovano blatiš. Da, oni su za inspekciju sasvim zreli, iliti spremni, bez frke, što bi rekli mladi, ali tvoj pravopis, građanine, nije zreo ni za drugi razred osnovne škole. To mnogo govori o kredebilitetu tvojih nazovi-optužbi.

Građanine, STOJ! Broji do nekog broja, pa nastavi dalje.

Građanine, nek' ti je sa srećom! Pravom. Ozbiljno.

Živela Pčela!

Pravda

#22 Re: Re: Re: Re: Retardiranost

2014-07-23 06:15

#21: Izaberite nadimak. I lik kaže: "Pravda". Ruke gore! - Re: Re: Re: Retardiranost

jesi li se ti davio u ovoj poplavi kad su ti usta puna metana? nisam pisao da bih nekoga vređao, već da ukažem na mnogobrojne beskućnike kojima je potrebno mnogo više od boze i sladoleda, a vi koji sebe nazivate prijateljima pčele niko ne zabranjuje da se samoorganizujete i pomognete obnovu te svoje znamenitosti pošto verovatno dalje od nje niste ni išli niti šta videli. Ostavite opštinu i javna preduzeća da pomažu onima kojima je pomoć zaista neophodna, koji treba zumu da sačekaju na kori hleba i flaši vode,bez krova nad glavom. Turi malo ruku u svoj džep, ako u njemu nemaš guju, pa obnavljaj tvoju omiljenu pčelu. Dosta egoizma u ovoj situaciji kad je svima potrebna pomoć. A što se pismenosti tiče nisi ni ti nešto briljantan koliko si umislio, otprilike nivo večernje škole ili kupljenog svedočanstva. Živela pravda!!!

Prava Pravda

#23 Re: Re: Re: Re: Re: Retardiranost

2014-07-23 07:51

#22: Pravda - Re: Re: Re: Re: Retardiranost

Pravdo, nikakva si ti pravda. Osmisli neki drugi nick , ovaj ti ne lezi.

Tvoje price su zasnovane na pretpostavkama. A najzalije je sto na tim pretpostavkama dajes sebi za pravo da "blatis", vredjas i urusavas ugled drugih. To je inace dobro poznata svakodnevna situacija u drzavi kao sto je Srbija.

No, trebalo bi da znas da je to sto radis poprilicno opasno. Opasno po druge ljude mislim. To sto ti pricas je u kontradiktornosti sa onim sto radis. Ako pricas o pomoci tvojim sugradjanima onda potpisi peticiju. Potpisi peticiju zato sto isti ti ljudi koji vode pcelu su tvoji sugradjani koji strepe da l ce imati od cega da prezive, obnove kucu ili da obnove posao od kojeg zive. Nisu u toliko losoj situaciji kao neki drugi, jer imaju puno prijatelja koji im pomazu, ali zasto mislis da su u mnogo boljoj ili da su bezbrizni?

Pored toga, pre nego sto nekoga optuzis, dobro izanaliziraj da li je taj neko organizovao akcije prikupljanja pomoci Obrenovcanima u Beogradu. Raspitaj se isto tako, da li je taj neko pomagao starijim sugradjanima i komsijama u ovim teskim trenutcima te da li je pozivao i apelovao, te dovodio mlade ljude u Obrenovac da pomognu istim tim starim i nemocnim ljudima. Na kraju krajeva, raspitaj se da li su nosili pomoc ljudima koji cekaju u tom istom redu za pastete i 'leba, za koje ih optuzujes da ignorisu.

Na kraju, nikoga od nas ne zanima ko si ti i zasto radis to sto radis. Nadamo se da ces shvatiti da si tvoju mrznju uputio na pogresnu adresu i nadamo se da ces se postideti. Na kraju, nadam se da ces promeniti potpis jer ti svakako ne stoji. Svakako, nadamo se da ces umesto sirenja ove mrznje, siriti iskrenu volju da pomognes nekome kome je pomoc potrebna.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-23 10:41


Pravda

#25 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Retardiranost

2014-07-23 13:39

#23: Prava Pravda - Re: Re: Re: Re: Re: Retardiranost

Prvo, ja nikoga ne mrzim, i ovo što sam do sada napisao činim iz najbolje namere. Ne prija mi kad neko izdiže sebe iznad ostalih,bilo u dobrom ili loše kontekstu.Drugo, ako ste toliko bitni i značajni za napredak Obrenovca onda vam peticije nisu ni potrebne,jer će sam grad i građani shvatiti vaš značaj i priteći vam u pomoć. Treće, moj lični stav je da je za opštinu i javna preduzeća mnogo važnije da obnove škole, obdaništa, zdravstvene ustanove, kanalizaciju, pijaću vodu, o objekte od opšteg značaja koji će koristiti svim građanima obrenovca. Slaboledžinicu i bozadžinicu ja bih prepustio ljubiteljima tih poslastica pa neka oni finansiraju svoja zadovoljstva a ne da pišu peticije da to neko drugi uradi. Ja vas u mojim dosadašnjim obraćanjima nisam vređao a vaše uvrede i banalnosti izrečene na moj račun govore samo o vama, vašem karakteru, inteligenciji... Uostalom intelektualno sam toliko iznad vas tako da bilo šta napišete mene ne dotiče.