Ukidanje reprezentativnih sindikata policije

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Ukidanje reprezentativnih sindikata policije


Gost

#1

2014-12-03 21:00

Puna podrska sa moje strane, zbog njih smo ovde gde smo!

Gost

#2

2014-12-03 22:13

Samo napred jer i ovako nikakve koristi nemamo od sindikalaca

Gost

#3

2014-12-03 22:18

Bravo samo napred...
СИНДИКАТ УЈЕДИЊЕНЕ ПОЛИЦИЈЕ

#4 СИНДИКАТ УЈЕДИЊЕНЕ ПОЛИЦИЈЕ

2014-12-04 05:22

Синдикат уједињене полиције доследан својих начела да се бори за права радника, као што смо подржали штрајк, подржава и ову петицију и позива све своје чланове да дају допринос и потпишу петицију. 

Vatrogasac Jagodina

#5

2014-12-04 18:12

Sada su verovatno uvideli gde su pogresili ( uvideli da su bili drčni i pohlepni i da su mislili da mogu sve sami jedni bez drugih) . Nisu dovoljno skromni da bi ih podrzao ikakda vise u bilo čemu,prodali su se jeftino,da bi sve nas koštalo skupo!!!! Zato od mene jedan skroman glas i komentar za bolje sutra !!!Pozdrav svim kolegama.

prazne price

#6 Re: СИНДИКАТ УЈЕДИЊЕНЕ ПОЛИЦИЈЕ

2014-12-04 22:44

#4: СИНДИКАТ УЈЕДИЊЕНЕ ПОЛИЦИЈЕ - СИНДИКАТ УЈЕДИЊЕНЕ ПОЛИЦИЈЕ 

 Dragi sindikatu ujedinjene policije, nas policajce, ne interesuju novi sindikati koji obecavaju jer smo se uverili da su ne mocni i da gledaju samo licni interes, robne kuce nam ne trebaju. Gasite te sindikate i ne farbajte nas vise.. Bice kako mora a sindikati tu, pokazalo se da nemaju uticaj..

SUP

#7 Re: Re: СИНДИКАТ УЈЕДИЊЕНЕ ПОЛИЦИЈЕ

2014-12-04 23:11

#6: prazne price - Re: СИНДИКАТ УЈЕДИЊЕНЕ ПОЛИЦИЈЕ 

 Mi nismo novi, postojimo od 2012. godine, znaju naši članovi ko smo i šta smo, nama veća reklama ne treba, barem svakom članu pokažemo koliko i za šta smo potrošili njihov novac. Drugi i to kriju. 

Zuki
Gost

#8 Marko

2014-12-05 07:21

Peticija je skroz na mestu,veliko zlo su nam naneli bas oni koji su trebali i koji trebaju da se bore za nase bolje sutra...ja sam 10 god u policiji i ovo je bez sumnje dno dna,nikada ovako nije bilo...nemamo sta da obucemo,obujemo,sikanira nas ko stigne,ubijaju nas kao glinene golube a nakon ovolikih smanjenja plata necemo biti u stanju da izdrzavamo svoje porodice...ovo je jako losa stvar,teraju ljude na korupciju ali ne da bi se obogaili vec da bi preziveli...strasno tesko vreme za sve u policiji...Sindikatima dajemo milione,zive i trose kao lordovi a nikome ne podnose racune...treba ih ukinuti,bar ove koji su sad reprezentativni...

Kuguars

#9

2014-12-06 01:39

Kad pogasimo ove sindikate ostaće samo naš,jedini pravi.Neki ćete da poginete a neki ćemo da se vratimo!

Masa

#10 Re: СИНДИКАТ УЈЕДИЊЕНЕ ПОЛИЦИЈЕ

2014-12-06 17:03

#4: СИНДИКАТ УЈЕДИЊЕНЕ ПОЛИЦИЈЕ - СИНДИКАТ УЈЕДИЊЕНЕ ПОЛИЦИЈЕ 

 Pozovite onda clanove neka potpisu.Slab je odziv,potpisati peticiju ne znaci kliknuti na PREPORUCI,treba uneti svoje podatke.Ko ne zeli da mu se vidi ime ima i ta opcija.Naravno,potpis treba potvrditi preko mail.

jednom policajac , uvek policajac

#11

2016-05-27 12:35

Svaka cast za peticiju i samo napred. Gospoda iz sindikata obavezno da poloze racune pre nego sto se ukinu i da se vidi gde su sve pare od clanarina. Mijailovic , Barbulov, Lukic i ostala kampanjola da poloze racune i da se vidi gde je otisao svaki dinar.


Gost

#12

2016-05-27 13:21

Суштински се слажем...и додајем "и због очигледног и више пута потврђеног олкохратског наступања којим се дезавуише пре свега чланство, а потом и сви запослени"... конкретно, зато што раде оркестрирано под диригентском палицом - на кашичицу и продају маглу... ко разуме - схватиће


Gost

#13

2016-05-27 14:44

Zato sto smatram da je u nasoj sluzbi bilo puno vise postovanja od strane poslodavca prema radnicima pre pojave sitnih dusa tj sindikalaca koji su zavrsavali svoje poslove i interese ns racun clanarine ...za zadnjihnesto vise od 12 godina kroz razne sindikalne kase u MUPu proslo je preko 10 miliona eva ...puno vise....pa de bi mi bili sada da je taj novac usmeravan de treba ...a ne ovako ...sindikati su smejurija ...jednom recju ...

Gost

#14

2016-05-27 17:36

Za bolje mupa