Peticija za uklanjanje "promo panela" sa kikindskog trga


Gost

#26

2015-05-23 16:06

Ovo je samo delic mizernih i jako bolesnih ljudi koji sede opstini i tamo nesto rade,a rade za sebe normalno i ni za kog vise.Muka mi je vise od samog grada jer znam ko se pita u ovom nazovi gradu,ne pismeni i neuki sitni lopovi bez i grama ikakvih moralnih skrupula.a ovo sto su postavili,ovo je nista veruj te!Okacili bi oni za pare i sebe same da tu vise,ili Zorana Milesivec onaj ne okupani kako se vec preziva da mu medijski prostor bude do bivse gradske pekare,a od pekare ona spodoba Novica (kakvo ime samo) e on nek reklamira po Mikro naselju!I vise nije nista sramota,ovo prevazilazi sramotu,ovo treba sve lepo srusiti i dici ponovo i to slucajno da ni jedan nije odavde,eto!Ovde trebaju bar dve generacije da se prociste da bi neko covek bio!Ovde rade (kradu)a stanove i kuce kupuju po Novom sadu i Beogradu,eto voljeni Kikindjani :) koliko vole svoj grad

Gost

#27

2015-05-23 16:14

Gradjani su ti koji treba da se pitaju, jer trg je svih gradjana a ne da svako kome padne napamet tako nesto, to uradi bez pitanja.

Gost

#28

2015-05-23 16:26

Hocemo cvece i zelenilo...

sosa

#29

2015-05-23 16:43

protivno estetici i zdravom razumu ! ne ruzite mi rodni grad !

 

Govori tiho i nosi ključ sa sobom

#30

2015-05-23 17:06

Pa ništa, ključ u džep, i svaki put kad prođem kroz trg, odvrnem dve-tri loze na šrafovima. Kad-tad će pasti.


Gost

#31

2015-05-23 17:50

Razvog zbog kojeg sam odlucio da napisem peticiju jeste zbog ruznog-glupog "promo panela" koji na trgu nije mesto. Hvala
aleksandar2000

#32

2015-05-23 17:59

Kikinda prema podacima od 2011 ima 38065 stavnika (zajedno sa selima Opstine Kikinde),pa se onda pitam kako nekolicina ljudi pita za sve ostale ljude u ovoj opstini?


Gost

#33

2015-05-23 18:12

Samo komletan idiot, čovek bez osećaja za prostor i estetiku, može da uradi tako nešto. Pa pogledajte gde su paneli postavljeni? Na mestu gde obesmišljavaju i pretvaraju u ruglo jedan od najlepših trgova ove nesretne zemlje...Kikinda nikad nije imala naročito pametne političare, ali ovi tupsoni su van svake konkurencije! Na krilima njihove neizmerne gluposti polako dižu glave oni što su i doveli Kikindu u ovu dubiozu....Moj glas više nemaju!

Gost

#34

2015-05-23 19:06

Mislim da narusavaju kikindski izgled beogradskim fazonima

Gost

#35 Re:

2015-05-23 19:08

#30: Govori tiho i nosi ključ sa sobom -  

 koji je broj kljuca molim?

 


Gost

#36

2015-05-23 19:23

Sramota kako se unistava jedan od najlepsih trgova u Srbiji!
Cija li je to ideja?????
jos jedna Kikindjanka

#37

2015-05-23 20:26

A zasto da se uklone paneli? Pa,takvi ili veoma slicni paneli stoje na Kalemegdanu,na glavnom setalistu iznad reke Save vec godinama. Na tim panelima, sto sam ja ovih godina videla, se promovise kutura i humanizam. Nikad nisam videla reklame Nike,Coca-cole, Mallbor ili Societe Generale npr....Ako ce u Ki promovisati to isto zasto da se uklanjaju....Naravno, SVETU se nikad ne moze ugoditi,a meni se najvise "svidjaju" ovi koji se vade na decu!...Inace cesto potpisujem razne ankete kad smatram da postoji dobar razlog. A ovo je kako se kome svidja. Nemojte zaboraviti da su se nekad,sad vec davno, mnogi Kikindjani ostro borili protiv zatvaranja glavne ulice da bi se formirao trg kojim se njihovi potomci danas ponose. Mislite o tome!


Gost

#38

2015-05-23 20:31

Da li je uopste potreban komentar za ovako naruzivanje grada i jednog tako lepog trga. Samo me interesuje , kakvu skolu covek mora da zavrsi da bi donosio tako lepe odluke!!??

Gost

#39

2015-05-23 20:42

Stvarno im nije mesto tamo...ruzno izgledaju....

Gost

#40

2015-05-23 21:17

Zato sto nam je unakazen nas prelepi trg! Danas sam prvi put video te panele i toliko sam se iznervirao da sam mislio da cu ih porusiti sve! Sta da kazem nego odvratno izgledaju!

Gost

#41

2015-05-23 21:49

kikindski trg nije Kalemegdan,budite malo originalni,ne morate da kradete stalno !!

Gost

#42

2015-05-23 21:52

Pa ovo je strasno ...Kome pade takva fiks ideja ? Nemam reci koliko sam ogorcena !Maloumni kreteni umislili sebi da su kreativni i pametni .

cigo

#43 Re:

2015-05-23 22:59

#24: -  

 stefan milojevic


Gost

#44 Re:

2015-05-24 01:01

#37: jos jedna Kikindjanka -  

Mislim da su ljudi u komentarima iznad i ispod tvog, naveli dosta dobrih razloga zašto treba da se ukloni. Uostalom, neka se premeste na neko prikladnije mesto, gde neće smetati nikom, gde neće zaklanjati vidik i stajati kao kost u grlu svima koji pogledaju u tom pravcu.

Pokažite barem jednom da ste bolji od onoga što se o vama priča, i uradite pravu stvar.


Gost

#45

2015-05-24 05:31

Interesuje me ko je smislio da stavi "to" na sred trga?Isto je i sa onim cudom od kompjutera ispred opstine sto su postavili i nema nikakvu funkciju.Pitajte neke umetnike za ideju o uredjenju grada,jer bi se svi rado prikljucili akciji "Nas lep grad zeli da bude jos lepsi".

Gost

#46

2015-05-24 05:41

Samo je ludak mogao da upropasti onakav prostor.
Govori tiho i nosi ključ sa sobom

#47 Re: Re:

2015-05-24 07:31


Gost

#48

2015-05-24 09:34

Iskreno se nadam da ce biti veliki broj potpisnika i da ce se to hitno ukloniti. Naravno, da se sve dovede u normalno stanje, koje je prethodilo ovoj "skalameriji". Bilo bi pozeljno kontaktirati autora trga prof. dr. Predraga Cagica da da svoj sud o svemu.

Gost

#49

2015-05-24 10:58

zato sto mi se ne svidja kako trg izgleda sa ovim ,,promo panelima''

Gost

#50

2015-05-24 12:37

Драги људи, морате да схватите да ови панели вероватно имају неку сврху. Ставили су рекламни материјал где су приказали како су започели радове на кикиндском парку и на обнављању природне лепоте старог језера. Морате признати да су горе наведене две ствари доста напуштене и више нису толико лепа као што су била пре. Са овим таблама су успели оно што су желели. Да људи примете да се нешто дешава, да се ради нешто овде, да Кикинда није мртва. Слажем се, није лепо. Али вероватно су желели да покажу да раде нешто и онима који су мало имућнији. Неким председницима, неком. Врло је могуће да ћемо добити неке донације и моћићемо да обновимо најлепше делове овог града.