Peticija za uklanjanje "promo panela" sa kikindskog trga

Peticija za uklanjanje "promo panela" sa kikindskog trga / Saopštenja / Saopštenje iz Opštine u vezi uklanjanja promo panela / Komentari

ljrb

#1

2015-06-11 05:49

Čestitam svim građanima koji su svojim mišljenjem i angažovanjem doprineli da  ova akcija uspe. Inicijatorima peticije, takođe čestitke.  Nadam se da se i vi osećate dobro, jer smo uspeli da sačuvamo i odbranimo nešto što se tiče svih nas zajedno, a nikog lično. Danas je veliki uspeh braniti opšti interes, a ne misliti o ličnom. Bravo!


Gost

#2

2015-06-11 06:32

Nadam se da ce sada postaviti na pravom mestu, tako da ne smeta nikome a obavesti onoga koga zanima. I za to treba biti strucnjak, verovatno ce gospoda koja su dosla iz Beograda, sa velikim skolama pametno odluciti.
Shanyiika

#3

2015-06-11 08:39

Građanske inicijative su jedino što nam preostaje u borbi protiv nepromišljenih poteza političara. Nas je ipak mnoogo više nego njih samo je potrebna organizacija


Gost

#4

2015-06-11 13:32

Drago mi je da je peticija postigla zeljeni efekat,mesto tih panela su zaista idiotizam blago receno,drago mi je da su to videli i rukovodeci ljudi nase opstine,jos jednom cestitam u licno ime samom zacetniku peticije i svima koji su ucestvovali u ovom.

Gost

#5

2015-06-12 23:22

A eto :) sada mi je i smesno vec,bas 12.06 znaci juce,zena iz trafike mi se zali kako su je sada unistili jer su tu preneli panele xaxaxax pa majko mila hoceli sad i ona peticiju pisati :)
9zam

#6 смешно ....

2015-06-14 12:15

 Па они су поново поставили те исте паное на ТРГ-у. Па, да ли то стварно има смисла. А, остале су рупе које би требале да то санирају са новим комадима таквих истих бетонских плочника!!!

Ništa bez vandalizma

#7 Premeštanje nije uklanjanje

2015-06-15 10:02

Potpisao sam peticiju da ta gomila smeća bude uklonjena sa trga, ne premeštena na neki drugi deo. Po čemu je novo mesto prihvatljivije od prošlog?

С Т Р А Ш Н О #"!

#8 Re: Premeštanje nije uklanjanje

2015-06-15 10:57

#7: Ništa bez vandalizma - Premeštanje nije uklanjanje 

 Свака част на коментару. 

И Ја сам потписао петицију да се панои уклоне.....

Шта треба да се деси-да неко дете док протрчава испод остане без скалпа ! ! !

А они постављени исто на ТРГ-у, само на дугом месту где такође праве ругло и срам Кикиндског ТРГ-а.

Да ли треба поново да се организујемо и потписујемо петицију , па нека поставе испред својих кућа поједини који су то и поставили и наредили.