SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)

SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija) / Saopštenja / PITANJA i ODGOVORI / Komentari


Gost

#51

2015-09-02 08:11

Ma kakvi ministri!
Oni su FARMA, BRACA, PAROVI itd.

Gost

#52

2015-09-02 08:31

Što si uopšte i pokretao i uzimo naše vreme ako nećeš posao da završiš do kraja, neozbiljno je da nas sad obaveštavaš da ne znaš da su uopšte potpisi validni. Još jedna prevara u majci Srbiji!!!

Gost

#53

2015-09-02 08:41

Ma naravno. Ti samo pokusavas malo da poguras "sajt" i da zaradis koji dinar na reklamama.

Gost

#54 Re: Re: Re: Re:

2015-09-02 09:09

#34: Glas razuma - Re: Re: Re:  

 Video sam, dobra ideja, mogli bi da napravimo grupu na FB i pozvati sve potpisnike peticije da se pridruze. Mislim da ovu sansu ne smemo propustiti, jer se sad skupilo ovoliko ljudi (bilo je i ranije raznoraznih peticija i stranica na FB koji su se protivili ali nista u ovakvom obimu). Da li bi mi mogli da mi date Vas e-mail ili FB profil, da bi lakse razmenjivali poruke?

Džeri

#55 Re:

2015-09-02 09:11

#2: -  

 Ma more Milivoje Lujiću ćuti i ne seri. Vidi se da si glupak težak koji hoće da ispadne ljubazan i pametan, a u stvari si težak glupak


Gost

#56

2015-09-02 09:58

Svaka cast vama sto ste pokrenuli ovu peticuju, a takodje treba vise kritika uputiti i tv - Pink i Hepi. Svako ko misli na buducnost djece i drzave, mora osuditi ove bijedne sadrzaje i promotere nekulture.

Gost

#57

2015-09-02 10:41

javte se ministru kulture Tasovcu...............to je njego resor ,kultura i orazovanje dece
Zona

#58 Re:

2015-09-02 11:38

#2: -  

 Bravo Milivoje ! Imala sam nameru da potpisem ovu peticiju , ali sam odustala kada sam procitala saopstenje osobe koja je pokrenula peticiju... krajnje neozbiljno ...

Zona

#59 Re:

2015-09-02 11:43

#19: -  

 Bas tako ! 


Gost

#60

2015-09-02 12:12

Iznad svega bi voleo da peticija urodi plodom i stopira bljuvotine na televiziji ali se plašim da neće uspeti zbog jakog lobija koji se bogati na psihološki i mentalno posrnuloj Srbiji. Ako ne uspe peticija svi potpisnici bi trebalo da izađu na ulice i u mirnom protestu daju šansu kulturi i moralnim vrednostima...

Gost

#61

2015-09-02 12:12

Realno, mogao si prijatelju da koristiš šđžčć. Suština je bitnija, ali je forma veoma bitna. Emisije protiv kojih se boriš toga imaju na izvoz, sledeći put budi malo više dorastao izazovu. Peticiju sam potpisao zbog suštine, ali ti govorim - stidi se što ne pišeš srpskim jezikom!

Gost

#62

2015-09-02 12:17

Marica treba u zatvor

Gost

#63

2015-09-02 12:18

Ma bitno je samo da nas je sto vise. Da jednom u srbiji postoji praca i jedina podela na normalne i djubrad

Gost

#64

2015-09-02 12:42

Srećna sam što je pokrenuta akcija protiv "bolesti", tako ja doživljavam ove rijalitije. Šokirana sam da RRA ne reaguje na pretnje, psovke, batine, vulgarnosti, opravdano bih postavila pitanje postojanja RRA koja je zbog takvih stvari i formirana da prati program i ukida neprikladne sadržaje. Ne bi bilo loše malo i njih uzdrmati, mislim na RRA

Dika

Gost

#65

2015-09-02 13:19

Molim Vas, ak oste zapoceli ovo, istrajte do kraja! Imatete svu podrsku ljudi koji potpisuju, nadjite neko Udruzenje, ima ih toliko koja se bave unapredjenjem drustva, zamolite ih da kao pravna lica tj NVO sektor starnu iza ovoga da se istera do kraja! Narod mora biti svestan da on ima pravo da menja pravila u drzavi i da se on pita za sve a ne manjina zvana poiticari! Nemoje ljude razocarati! Ova peticija zaista ima smisla i budi ljude! HVALA!
Glas razuma

#66

2015-09-02 13:26

BRAVO LJUDI, PREKO 70 000, SVAKA CAST. USKORO I 100 000 I KRECEMO!!!


Gost

#67

2015-09-02 13:41

Sram te bilo. Sto odustajes kukavico jedna? Nisi trebao ni pokretat nesto, ako nisi tome dorastao. Razocarao si preko 50 000 ljudi. Srami se!

Gost

#68 Re:

2015-09-02 13:49

#66: Glas razuma -  

 Tako je! Pogledajte moj odgovor na Vas komentar, verovatno ste propustili, 

#54


Gost

#69

2015-09-02 14:26

Mislim da grešiš. Šta ćemo sa potpisima koji nisu validni. Mislim da treba organizovati i potpisivanje na ulici iz prostog razloga što ima ljudi koji se ne služe internetom i kojima je ovakav vid glasanja komplikovan, a dali bi ti podršku. Misilim da ni njih ne treba zaobići. Pozdrav.
dg

#70 Re:

2015-09-02 14:57

#38: -  

 Nije tako. Nisu fašisti prilikom prvog bombardovanja slučajno rušili škole i biblioteke, ne zavaravaj se. Drago mi je da je pokrenuta ovakva peticija i da je prestalo ćutanje. Pa od nečega se mora početi. Duhovna beda i labav moral je takođe put za lagano umiranje nacije, upamti to.


Gost

#71

2015-09-02 15:21

Ne moraju da budu protesti. Dovoljno je organizovati kulturne manifestacije na ulici. Neka izađu kamerni sastavi, horovi, likovni umetnici, glumci, književnici... To se može događati i ispred televizija koje emituju rijelitije. Tako će se verovatno privući i neka kamera, a i narodu pokazati da postoji alternativa. Istovremeno valja pozvati na bojkot emisija koje nam ne pružaju ništa osim zatupljivanja.
Komentator

#72 Re:

2015-09-02 15:24

#48: -  

 da, da, to je bio najbolji deo Markovog saopstenja:"kako ja da znam kakve su statistike" 

Izgleda da je Marko ili isuvise mlad, ili neozbiljan, al u svakom slucaju je pokrenuo nesto cega nije ni svestan, pa ce se naci neko od nas da preuzme sve ovo kad njemu bas dosadi


Gost

#73

2015-09-02 15:36

Poštovani,sad mi tek nije jasno .Ako VI niste AUTOR, zašto dobijam e- mejlove i čitam poruke od "AUTORA PETICIJE 24.COM?" Jel se mi malo igramo mačke i miše preko fejsbuka sa ovim kad kažete da ne znate koliko su potpisi validni?Ko ovde šta dobija? VI od Kurira ili Kurir od Vas?A reality programi se odvijaju i dalje po ustaljenom planu i programu hahaha

dg

#74 Re: Re:

2015-09-02 15:40

#72: Komentator - Re:  

 Pa ni to nije baš tako loše. "Gde ja stadoh ti ćeš poći. Što ne mogoh, ti ćeš moći." Eto, ja dadoh ideju o kulturnim, može i naučnim manifestacijama popularnog karaktera ispred televizija koje organizuju rijelitije, a može biti baš i tamo gde su snimanja... Ali nisam vešta u organizaciji svega toga. Možda bi to mogao neko ko je u tom delu vispreniji od mene... Marko je ovo pokrenuo, ali se izgleda uplašio sam od sebe. Možda nije ni očekivao ovakav odziv. Zato sada ne zna šta će sa ovim, jer su se uključili i novinari. Ne treba osuđivati, već videti kako dalje i kako pomoći ako se može. Ove reakcije pokazuju da ne umemo dalje da se snađemo ako nemamo vođu, ili ako isti negde zakaže. Treba da shvatimo da niko nije savršen. Dakle, pristupiti peticiji i videti šta ćemo dalje.

pera

#75

2015-09-02 17:52

imam samo predlog mozda bi bilo dobro da se postavi neki transparent na utakmicama za vikend kad igraju

zvezda ili partizan,da se napise da smo protiv farme itd

neznam koliko ce ova peticija uroditi plodom ali mozda od  toga nema nista