SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)

SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija) / Saopštenja / PITANJA i ODGOVORI / Komentari


Gost

#76

2015-09-02 17:57

Puna moralna podrska ovoj akciji. Za lepsu zdraviju i pametniju Srbiju. Preispitati rad RRA. Ne bi me cudilo da je i sama vlada realizator ove sodome i gomore, od ovakvih RIALITI cirkusa, oni imaju korist da zaglupljuju narod.
leksi

#77

2015-09-02 18:23

neka neko kontaktira njih mozda bi pomogli

http://www.rts.rs/page/emailus/ci.html


Gost

#78

2015-09-02 19:04

Sluzbeni mail ministarstva kulture je ili svakako bi trebao biti javan podatak tako da mislim da preko neta mozes potraziti. Svaka cast.
vecca

#79 ideja je Vasa!

2015-09-03 01:25

Ne mozete da poktenete potpisivanje peticije,a da necete da trosite svoje vreme!Ideja je Vasa,mi smo Vas podrzali i postali Vasi sledbenici i borbi protiv sunda,kica,prostaklika i moralnog genocida nacije!Ideja je sjajna i Vasa je.Prema tome,Vi treba da budete na celu armije osvescenih!Ne mozete da podignete na noge hiljade ljudi,a da potom perete ruke!Samim potpisivanjem  peticije,pokazali smo da isto mislimo!slacemo svoje potpise i u pisanoj formi,overene,na adresu koju nam stavite na raspolaganje,sa sve kopijama licnih karata.Ima medju nama puno pravnika,ekonomista,novinara,menadzera,studenata...i spremni smo da profesionalno iskustvo i znanje stavimo u sluzbu ,kako bi peticija dobila pravne i zakonske okvire.Ali,vodja ste Vi,i hvala Vam na tome!

Dejan

#80

2015-09-03 11:11

Prvo zapocnes pa brze bolje sada da se izvuces?Sumnjivo mi to?


Gost

#81

2015-09-03 12:46

Pa koji si klinac onda pokretao peticiju ako neces da trosis ,,avoje.. vreme ?

Jana

#82 Peticija

2015-09-03 14:36

Peticija se poteže sa unapred spremnim planom i razmotreni zakonom. Sada sve ovo propada u vodu. Trebalo je da ova Web strana pruži informacije o tome, a autor peticije da bude upućen. Ovo je sada ružno i neozbiljno. Kako mogu drugi da validno skupe on line glasove, a mi ne?


Gost

#83

2015-09-03 14:52

Prvo smeniti ministra tasovca!!!!

Gost

#84

2015-09-04 19:28

Dakle nista od ove peticije...
A bas sam se ponadala :(

Gost

#85

2015-09-04 21:30

Pa sto si je pokretao koji ..rac ako sada zelis da se izmigoljis iz ovoga.Sta je tebi do igranja "oce kaki nece kaki".Hajde uozbilji se sada i isteraj to do kraja.Ako ti treba podrska,javice ti se ljudi koji ce stati iza tvog predloga.Moze se naci i koji pravnik da vidi to da i pravno formulise i da se vidi gde se to moze odneti.I mani se tih prica ja sada necu.Pokrenuo si lavinu i sada istraj do kraja...

Gost

#86

2016-01-11 21:33

Ne možemo uraditi ništa jer je to duševna hrana ogromne većine stanovništva u Srbiji. Ne treba se zavaravati niti tražiti nešto u ime drugih, može samo da se reši pojedinačno problem i pobegne daleko negde od ovog blata.