Ukidanje atesta za zatamnjena stakla ili smanjenje troskova istog


Gost

#276

2016-08-19 13:35

takse su nam evropske ,a plate africke?

Gost

#277

2016-09-20 18:30

Zato sto doticna je mogla da kupi sebi psa a ne da se bavi necim o cemu pojma nema,i zato ako je ovime mislila da puni budzet nase banana republike nije razmislila puni budzet gospodi na tehnickom sa kupljenim diplomama tarifa je vec utvrdjena 50 evra i reseno.

Gost

#278

2016-10-11 21:53

Da bi vlast uradila nesto za svoje gradjane, a to je da bude realna u naplati ove 'prepravke' na vozilu. A ne da naplacuje maglu.
pirke

#279 Re:

2016-11-22 15:54

#1: -  

 Drzava je najveci lopov. Placamo luksuz na kubikazu jos sad i za tamna stakla. Stvarno su preterali.  Trebamo izaci na ulice i blokirati ceo saobracaj. Pocece da nam naplacuju vazduh. JEBEM TI OVAKVU DRZAVU

Pitanje za autore uredbe - pravilnika

#280 Re:

2017-07-18 19:07

#251: -  

 Ako je jedan recimo seat ibiza dobio atest i sme da zatamni stakla, zasto bi svaki vlasnik istog automobila morao ponovo da placa ove takse da bi mu bilo dopusteno da zatamni stakla na svom autu, koji je identican kao i svaki drugi (seat ibiza)?

Pitanje za autore uredbe pravilnika

#281 Re: Re:

2017-07-23 20:41

#280: Pitanje za autore uredbe - pravilnika - Re:  

 Ovo se odnosni naravno pre svega na saglasnost proizvođača...


Gost

#282 Djordje

2017-12-20 21:01

1. Manje uv zracenje

2. Manja temparatura , manje radi klima , manje izduvnih gasova

3. Sigurnosni efekat

Mislim da je dovoljno !

Sanja

#283

2018-03-12 20:47

Kada svi ćute oni rade šta hoće . Treba se pobuniti i sve te pametnjakoviće što pljačkaju već ovaj osirumašen narod na bilo koji način pa i na zatamljena stakla ...

Sanja

#284

2018-03-12 21:27

Drugi put kada izađete da glasate dobro razmislite koga lopova glasate ....    


Gost

#285

2018-04-05 21:03

Zabrana zatamljivanja stakala je ideja nekog NESKOLOVANOG LOPOVA. Imam NOV auto kome su zadnja stakla fabricki zatamljena oko 70-80% (bez folija), i zelim da zatamnim i prednja bocna tako da bude ujednaceno a ne kao da vozim pik-ap!! Nemam nista protiv da se regulise i kod ovlascenih servisa kupuju samo atestirane folije, ali da mi BILO KO odredjuje kako ce izgledatI moj rodjeni auto i kakva ce stakla imati, TO JE TREGEDIJA BLAGO RECENO i jos da mi zbog toga skidaju tablice ciju sam izradu platio. PA TO JE KAO DA ME JE NEKO ISTERAO IZ KUCE!! -Dakle atestirane folije kod ovlscenih servisera DA!! -Procenat zatamljenosti SVIH stakala SEM VETROBRANSKOG odredjuje vlasnik automobila I NIKO DRUGI!!! -Dodatni atesti i provere kod vec atestiranih folija NE!! Ako neko zeli da bolje kontrolise sumnjive tipove neka svako lice koje je krivicno, pravosnazno osudjeno nema pravo da se vozi u zatamljenim kolima, cak ni da ga neko vozi u istim. Treba im zabraniti da ni clanovi uze porodice ne smeju da imaju zatamljena stkla. OVAKO NORMALNI LJUDI PLACAJU CEH NEKIH BUDALETINA. Zatamljena prednja bocna stakla nisu nebezbedna i voleo bih da mi neko otvori diskusiju o tome da vidim sta ce "pametno" da mi kaze! Narocito ne lopovi iz agencije za bezbednost, kao i iz AMSS cije sam argumente slusao u jednoj od emisija SAT i za malo pao u nesvest od kolicine gluposti koju su izneli predstavnici ove dve institucije. Dovoljno je reci da VODECI svetski proizvodjaci automobila ne smatraju zatamljivanje stakala u bilo kom procentu prepravkom, ne smatraju da je to nebezbedno i ne pisu nikakvo odobrenje, a jos manje da ga naplacuju. Ja mislim da je time SVE RECENO