Nećemo labudove u Dunavskom parku

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Nećemo labudove u Dunavskom parku


Gost

#1

2015-10-14 17:06

ZAto što se ne sme dozvoliti da još neko tako divno stvorenje nastrada zbog nebrige gradske vlasti.

Gost

#2

2015-10-14 17:15

Jedite govna..labudove treba vratiti u Dunavski park a kerove zatvoriti u Skupstinu i bice mir u Novom Sadu.:)

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-10-14 17:17



Gost

#4

2015-10-14 17:46

Ne zaslužujemo labudove :-(
Marko

#5

2015-10-14 18:00

Ili rešiti pitanje pasa lutalica po kratkom postupku i onda nema problema za labudove....


Gost

#6

2015-10-14 18:42

Slazem se se sa predlogom peticije zbog toga sto jos uvek zdravorazumski poimam.
Ukoliko neko fizicko ili pravno lice, NE UME PRAVILNO da vodi racuna o bilo kom drugom zivom bicu (u ovom slucaju labudovima) , u tom slucaju ga i NE SME posedovati!!!

Gost

#7

2015-10-14 19:22

Moj Novi Sad poznajem po ISI i BISI NJIHOVOJ LJUBAVI I ODANOSTI.
Potomke su cekali dugo i to nije bio srecan kraj za njihove mladunce, kao i za BISU, koji su nazalost POGINULI u uslovima NE BRIGE GRADA i jkp gradsko zelenilo KOJI SU ODGOVORNI ZA SVE STO ZIVI U NOVOM SADU, od STABALA DRVOREDA, NAPUSTENIH ZIVOTINJA PO ULICAMA DO LABUDOVA I JOS MNOGO CEGA STO JE UNISTENO I POGINULO. TO NIJE VISE MOJ NOVI SAD!

Gost

#8

2015-10-14 20:01

Pametno resenje!Drugacije ne ide,to su nam pokazali prethodni nemili dogadjaji!Prirodno okruzenje je najbolji izbor!

Gost

#9

2015-10-14 20:16

Zato što mi je draže da labudovi budu van parka i bezbedni, nego u parku i u stalnoj opasnosti što od ljudi što od pasa... Grad, naravno, neće ništa uraditi niti rešiti problem lutalica...
goran

#10

2015-10-14 20:27

grad treba da kaznjava ljude koji napuste i ostave pse na ulici.

Baltazar

#11 Jel ste ozbiljni?

2015-10-14 21:33

Odakle Vam ideja za toliko retardiranu peticiju kao sto je ova!?! Kako se uopste i usudjujete da napravite peticiju. Treba da Vas je sramota. Umesto da se napravite peticiju da se ukolne lutalice sa ulica grada vi dosli na retardiranu ideju da ukolonite nesto sto je postalo simbol Novog Sada, i to za razliku od grada prepuno lutalica, veoma lep simbol.

Treba da Vas bude sramot


Gost

#12

2015-10-14 21:49

Ptice nisu ukras.

Gost

#13

2015-10-14 22:06

Zelim da se zivotinje zastite ida nebudu izlozene nebrizi odgovornih za njihovo bitisanje !!!
Baltazar

#14 Re:

2015-10-14 22:13

#12: -  

 Pa ni psima nije mesto na ulicama, samo sto postoji jedna drasticna razlika. Labud tesko da moze da napadne neko malo dete i osakati ga za ceo zivot, dok copor gladnih pasa to veoma lako moze da izvede, a nije da se napadi nisu desavali. Hocete da uklonite pedofile, narko dilere, lopove, silovatelje iz grada a smeta vam kada neko zeli da ukloni "besnog" psa..

em

#15 Re: Re:

2015-10-14 22:30

#14: Baltazar - Re:  

 pa ja hocu sve te pomahnitale i bezobrazne maloletnike da se kaznavaju sto i prave ovakve probleme, ali jbg oni su zakonom zasticeni kao beli medvedi i ne sme da im fali dlaka sa glave!

memmi

#16

2015-10-14 22:43

Razuimem šta želite postići ovom peticijom ali mislim da ste dali pogrešan naziv ovoj peticiji. Prvo sam pomislila kakve gluposti a posle sam se i ja potpisala kada sam pročitala i shvatila vašu nameru. Ona nije upućena protiv labudova, već protiv ljudi koji ne umeju/ne žele da brinu za njih. Labudi su divna stvorenja koja ulepšavaju okolinu i ulepšavali bi park ali svako živo biće trba i negovati. Užasno je što u Srbiji ljudi ne rade svoj posao. Ne znam koja je plata tim ljudima i da li imaju razloga za nezadovoljstvo (a ko ih danas nema?) ali treba brinuti o drugim stvorenjima pa makar iz humanosti. 

Baltazar

#17 Re:

2015-10-14 23:31

#16: memmi -  

 Ako idemo istom logikom onda je bolje da uklonimo lutalice jer su daleko opasnije jer eto, niko ne vodi racuna o njima. Ukloniti labudove jer je problem nastao uslrd napada psa je suluda ideja, i jos jedan "Spin" dusebrznika koja sada skrecu sa teme i pravog problema, a to je da je NS prepun lutalica, ima ih na hiljade i da su opasnost po gradjane, to se mnogo puta do sada pokazalo. Al ipak, eto lakse je ukloniti simbol grada i nesto sto veseli decu, nego uloziti napor i ukloniti lutalice. Malo vas je zivelo izgleda u gradu 90tih, kada su sinteri isli gradom i uklanjali ih, al sada to vise nije moguce usled raznoraznih udruzenja, koja lupetaju da su to napusteni psi, a u to samo budala moze da poveruje. Vise od 90% tih pasa nije rasno niti je ikada zielo u stanu, tj to su psi koji su ko zna koja generacija nekog napustenog psa...

maaa

#18 Re: Jel ste ozbiljni?

2015-10-14 23:56

#11: Baltazar - Jel ste ozbiljni? 

 A onda kad se uklone psi, pa dodju neki idioti od ljudi i ponovo napadnu! E onda da vidimo sta cete reci vi sto su vam psi za sve krivi!!! Verovatno cete optuziti podivljale macke i veverice!

Srecooom pa su samo psi krivi za sve nesrece ovoga sveta i sve ce da se  resi kad se oni uklone, dok su ljudi cvece, zlato, miroljubivi i blagi, prosto pucajuuu od dobrote i miline! 

FUUUJ!

maaa

#19 Re: Re: Jel ste ozbiljni?

2015-10-15 00:04

#18: maaa - Re: Jel ste ozbiljni? 

 A evo i dokaza za ovo sto pricam:

Na sajtu Blica objavljeno:  "Uzas-u-Novom-Sadu-Deca-iz-zabave-zaklala-labuda" 2013. godine

Ali kao sto neko vec rece, pobesneli tinejdzeri su zasticeni kao beli medvedi i ne sme niko ni da ih popreko pogleda, a kamoli nesto vise!!!

nssomeone

#20 Re: Jel ste ozbiljni?

2015-10-15 01:05

#11: Baltazar - Jel ste ozbiljni? 

 Zbog svoje 'simbolike' su i najebali tako da ne seri. Labud je vise od simbola i ukrasa.


Gost

#21

2015-10-15 07:57

Ne mogu više da slušam o stradanju tih predivnih ptica u neadekvatnom ambijentu.

Gost

#22

2015-10-15 08:13

Iz humani razloga...Žalosno...!
Baltazar

#23 Re: Re: Jel ste ozbiljni?

2015-10-15 09:08

#18: maaa - Re: Jel ste ozbiljni? 

 Cekaj, covek je jedno zivotninja drugo. Kumovog klinca je ujeo pas dok je mali seta po centru grada,ima tome par godina pa nikom nista. Znas li koliko kostaju sve provere na besnilo, lecenje rane i ostale gluposti. Mani me tih retardiranih prica o losim ljudima, nravno da ih ima  takve treba uloniti iz drustva, isto kao sto treba ukolniti iz grada lutalice koji se "organiziju" u copore. A tih copora kada krene zima bice sve vise....


Gost

#24

2015-10-15 09:09

Убеђен сам да би нови пар лабудова био злостављан од стране хулигана психопата и да Градско зеленило није способно да се брине о лабудовима

Gost

#25

2015-10-15 09:12

Nemam komentar jer me totalno rastužila i razbesnela ova vest.Bez teksta sam