Devinov Zakon

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Devinov Zakon


Gost

#201

2016-04-06 07:42

Iz tih Sam sela znam mnogo toga IMA.muskarci su tamo sirovine a kukavice u dusi.

I

Ima toga vise nego sto se zna

Svaka cast za peticiju.cela porodica moja he potpisuje


Gost

#202

2016-04-06 07:47

Upravo imam isti slucaj u porodici sa covekom srlo do mrcajevaca

A  porodicmi projatelj

Zabio noz u ledja

Krije se.


Gost

#203

2016-04-07 13:19

Upravo sam procitala da Centar za DNK u BEogradu nema para I da CE biti ugasen.
A komentar me da CE se tome najvise obradovati tata MIroslav
regadudek

#204

2016-04-28 11:26

svi imamo pravo na bioloske roditelje i da znamo svoje porijeklo svi gene prenosimo na dijecu i unucad i td  zato i devin ima pravo da svojoj dijeci kaze ko su mu otac dijed pradjed i td  


Gost

#205

2016-04-28 21:54

velika nepravda u zakonu...neshvatljivo da ne postoji zakon obaveze o testiranju dnk!!!!! zar moze osoba koja to ignorise mirno spavati...cega se plasi?   pa to je najveca radost za ljudsko bice....


Gost

#206

2016-05-07 22:24

Svako treba da ima pravo da zna svoje korene. Svako dete zeljeno ili nezeljeno u svakoj normalnoj drzavi ima pravo da zna. Hvala bogu da CE se ovo primeniti u Srbiji. Devine BRAVO! Miroslav fuj ! Sram ga bilo dok je sveta I veka. Devinov zakon bravo!

Gost

#207

2016-05-10 03:07

DEVINOV ZAKON DA SE DONESE
DA DECA BEZ OCEVA
NIKAD SE NE DESE.
NEK SVAKO DETE
PRAVDU TRAZI
DA ZAKON O RODITELJSTVU
ZA SVAKOGA VAZI.
DA SRBIJA ZEMLJA
DEVINOV ZAKON DONESE
DA DECA ZNAJU KO SU RODITELJI
A NE DA SE DESE.
I NEKA PRAVDA IPAK POBEDI
ONAJ KO JE POSTEN
TAJ I VREDI.

Gost

#208

2016-05-15 09:23

Sta reci jednom neodgovornom ocu koji godinama cuti da ima djete sa zenom koja je pokazala svoj karakter i dostojenstvo, A zakon kao zakon treba masovnije podrzati i realizovati i za druge majke koje i sprovesti ga zakonski u djelo

Gost

#209

2016-05-18 06:31

Devinov zakon je zakon sve djece svijeta. Sva djeca koja nemaju roditelje ,, imaju ih a ne zele da ih priznaju imaju pravo na svoje pravo.. zato ljudi potpisite nebi li ste pomogli milijunima djece da se osjecaju priznatim... i da znaju svoje porijeklo. e

 

E

 


Gost

#210

2016-05-18 06:37

Devinov se zakon cita

cijeli svijet je uz njeg stao

da pobijedi bezzakonje

tu mu snagu jest Bog dao.

 

Bravo Devin, bravo zlato

nisi ti kriv za sudbinu

i ti si samo iskren covjek

koji voli otadzbinu.

 

Volis svoju krv devine

svoga, oca, brata sestru,

volis svoje sto je sveto

nisi dijete ti prokleto

Ti si DEVINZAKON.


Gost

#211

2016-05-22 18:17

Upotreba DNK-a u slucaju utvrdjivanja ocinstva je neizostavna kod takvih vrsta problema i resavanje je svuda u svijetu uglavnom dozvoljno da se dokazi ne/ili ocinstva mogu utvrditi samo i jedino uz pomoc DNK analize.

Gost

#212

2016-05-24 16:34

Da se DNK analiza u Srbiji uvede kao sudski i vazeci dokaz u procesima oko dokazivanjima ocinstva ili suprotno. Velika je sramota i neznanje aktuelne vlade da nema saznanja ili nece da ima, koliko je DNK analiza vazna uopste.
Tadlok

#213

2016-05-24 16:36

Da se DNK analiza u Srbiji uvede kao sudski i vazeci dokaz u procesima oko dokazivanjima ocinstva ili suprotno. Velika je sramota i ako hocete ne znanje aktuelne vlade da nema saznanja ili nece da ima, koliko je DNK analiza vazna uopste. U svim ostalim zemljama zapadne Evrope to je normalna stvar. 


Gost

#214 Re: Ko se plasi DNK???

2016-05-24 16:46

#49: Stop lazima - Ko se plasi DNK??? 

Hajde ludace blesavi ne lupetaj tu kad si tako glup,sto si dokazao sa svojm glupim komentarom.
Karakter ti se ogleda u svakoj napisanoj rijeci! Kako ti znas kakvu Miroslav Ilic ima porodicu? Da li
je srecna ili nije, da li je porodica divna ili nije? Tvoja razmisljanja su tipicna ona zaostala, da ne kazem
prava balkanska.

Tu mislim na mnoge ljude sa Balkana kao sto si ti koji pricaju o necemu o cemu nemaju
pojma, ali da kazu da nema pojma, tacnih infomacija i znanja o necemu to niko nece i ne pada im na
pamet. Vi ste problem svojih drzava na Balkanu i smetate mnogim pametnim ljudima koji nisu takvi kao ti
lupetalo jedno obicno.


Gost

#215

2016-05-25 16:51

sva djeca zasluzuju ista prava oni nisu birali roditelje niti ispastati Zbog greski roditelja a roditelji su duzni da izdrzavaju djecu do onog dana dok nebudu sposobni sami svoj zivot voditi 


Gost

#216

2016-05-28 06:09

Iskreno, zakon mora pomoci da djeca imaju osnovno pravo.Ogromne su posledice bez ovog zakona.
Sramno je koliki broj ljudi nije svjestan koliko je to vazno, koliko su nezainteresirani.
Molim da se ukljucimo svi....hvala!

Gost

#217

2016-06-10 15:39

Zato sto svko dete ima pravo da zna ko su mu bioloski roditelji ko su mu baba deda prababa i tako dalje Dete nije krivo za greske roditelja Dete je dar od Boga a ne necija greska  


Gost

#218

2016-07-01 20:25

Mene je ostavio otac i pored toga sto me je zakonski priznao. Alimentaciju nije placao ni po godinu dana, Nikada nisam mogla da razumem kako je mogao da me ostavi i prepusti jednom roditelju, srecom majka je veliki covek i to je izgurala herojski. Bol u dusi ostao je zauvek ali hvala Bogu sad imam svoju porodicu.Videla sam oca posle nekih dvadeset i nesto godina, ja sam ga potrazila i pruzila ruku, nikada nije pokazao prava osecanja kao roditelj i da se kaje. Danas vise nije ziv. Svako dete koga roditelj ostavi nosi posledice ni krivo ni duzno. Ali srecom, Bog nas nikada ne ostavlja. Hvala Bogu za sve.
Biljka

#219

2016-07-05 11:34

Zato sto svako ima pravo da zna ko su mu bioloski roditelji. Narocito zbog potomaka, naslednih bolesti I porodicnih osobenosti. U Srbiji ima ostavljene dece koja kada porastu zele da znaju ko su im roditelji.


Gost

#220

2016-07-22 05:27

Zbog kretena kao stom je M.Ilic koji nece da prihvate ocinstvo. Pozdrav i puno uspjeha za Devona i Miru

Gost

#221

2016-10-11 22:23

Potpisujem zbog Devina. Sramota je da deca ispastaju zbog svojih lakomislenih roditelja,a pogotovo da jure svoje oceve. Meni je neprijatno na Devonov red sto < juri> onog prostaka i seljacinu Miroslava Ilica. Ali mu sigurno nije lako bilo bez oca i razumem ga. Dok vidim da gospodji Mirjani jako prija bilo kakav publicitet.Ne razumem sta Vam je ovo trebalo! Mogli ste podneti zahtev Tuzilastvu za utvrdjivanje ocinstva i platiti koliko kosta. Teskih slucajeva u zivotu sam se nagledala i nadam se da ce Zakon zaista zaziveti. Pozdrav


Gost

#222

2016-11-01 19:46

Zelim da se usvoi Devinov zakon i da deca zvanicno znaju ko im je otac..i da te kukavice od ljudi ne mogu vise da se kriju i beze od svoje dece. to nije covek koi ne priznaje svoje dete to me MONSTRUM

Gost

#223

2016-11-08 18:58

I ja sam imala isti slucaj , 15 godina je trajalo utvrdjivanje ocinstva, otac nije dosao 3 puta na zakazano vadjenje dnk i izvodjeni su drugi dokazi i na kraju je Apelacioni sud utvrdio ocinstvo.Otac se nikad nije javio niti platio sudske troskove ni alimentaciju.Zivi u Svajcarskoj i ne mogu nikako da naplatim alimentaciju sad pokusavam preko drzavnih organa Srbije a nema imovinu na svoje ime u Srbiji ali ima u Americi i Svajcarskoj.


Gost

#224 Re:

2016-11-08 19:02

#218: -  

 Hvala za iskreno svedocenjeI ja imam cerku od 22 god koju otac nije video nikad i 15 god smo utvrdjivali ocinstvo, naravno sve smo zavrsili ali je u njenoj dusi ostao trag uopste nema samopouzdanja iako je lepa pametna student 4 god.Tesko se samo nosim sa tim njenim krizama.

KALE

#225 devinov zakon

2017-08-15 07:36

Miroslavu  , sada  već  ovim  postupkom  zarđaše  sve  medalje  i sva  priznanja  ! Najveća  medalja  je  RODITELJSTVO  !!!  On  se  toga  odriče  , umesto  da  se  ponosi   Devinom .Cela estrada  je  zgranuta  potezom  koji  se  retko  sreće u  svetu . Devin   je  njegova  najsjajnija    medalja  .  Da  li je  Miroslav  Ilić  toga  svestan  ???!!!