Devinov Zakon

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Devinov Zakon


Gost

#51

2016-02-03 07:00

Ne vidim razlog da se ne potpise peticija ili pak da se ne usvoji trazeni zakon, jer mnogo se lako zaljube, uzivaju dok im je lepo a nakog svega okrenu ledja i prave se ludi!

Gost

#52

2016-02-03 08:08

POTPISAO SAM JE JER JE RAZUMNA.

Gost

#53

2016-02-03 08:38

Sva deca imaju pravo da znaju svoje korene , da su svi jednaki bez obzira iz koje zajednice (bracne , vanbracne ) dolaze na svet.....Sva vanbracna deca su ~deca ljubavi ~!!! Podrzavam Devina i Miru na hrabrosti opeticiji za promeni zakona .....Sreca hrabre prati , pozdrav za sina koja bih svaka majka pozelela , i majku kakvu Devin ima !!!

 

 

 

 


Gost

#54

2016-02-03 22:44

Kako Devinu ,tako i svuma koje roditelji ne zele priznati zelum pomoci.
BosiljkA

#55

2016-02-04 01:17

Svaka osoba na svijetu ima pravo da zna odakle potice i ko su mu korijeni.Na zalost mnogo "muskaraca" u danasnje vrijeme odbijaju tu odgovornost.

Devine budi ponosan sto imas takvu majku.Ipak treba biti iskren posten i prije svega "covjek" a tvoja majka je pokazala sto znaci biti COVJEK ... ZA DNK ZAKON...

Stop glupostima!

#56 Re: Ko se plasi DNK???

2016-02-04 01:21

#49: Stop lazima - Ko se plasi DNK??? 

 DNK pre 30 godina? Daj ne budali. Super što je se rešio. Kome treba takav muž? Loš čovek, kukavica. Pa onu nesrećnu Gordanu je varao i ponizavao pred svima. Nesrenica je za dete odmah saznala. I sta se desilo. Resila je da proguta sva g....Zbog ljubavi? A ne. To se radi iskljucivo zbog para. Dete nije biralo roditelje i vreme kad će da se rodi. Ima pravo da zna ko mu je otac. Treba da dokaže da mu je on otac zbog svih uvreda i prostakluka, a onda da ga jednostavno zaboravi. Smrad uvek ostaje smrad.


Gost

#57 Re: Re: Ko se plasi DNK???

2016-02-04 02:29

#56: Stop glupostima! - Re: Ko se plasi DNK??? 

 Uh al' si se uspalila.Hahahahahaha!Ako si zensko i da poznajes Mirjanu a da ti je muz bogat po mogucstvu poznata licnost jer su joj oni ciljna grupa, sve ovo za Miroslava bi rekla za nju, otela bi ti ga sa vencanja!Ovo je sve instruirano od Brene zbog licnog sukoba sa Miroslavom, koja manipulise njom i Devinom.Gde su bili pre????Dosli bas sad kad je "cesma presusila", odjednom zele "tatu bestidnika"!

p.s.Prvenstveno si jako nekulturna, i drago mi je sto takav profil ljudi (hvala Bogu ima ih malo)-vidim po broju peticije-podrzava brakolomnicu.Ne znas neke stvari i gutas sve sto stampa i mediji serviraju.Samo gutaj ;) ...btw.moracu da te blokiram, ne podnosim nekulturne i ljude koji mogu da mrze i zive tudje zivote jer nemaju svoj!


Gost

#58

2016-02-04 05:18

Ovaj zakon bi morao da se usvoji u Srbiji!!

Gost

#59

2016-02-04 06:29

Peticija je na mestu i ujedno veliki apel za one koji smatraju žene lutkama na naduvavanje i još se hvale time što "ne vade", dakle pored uživanja - reproduktivni organi organizuju novi život koji treba da bude priznat i pred ljudima i administrativno.

Gost

#60 Re: Ko se plasi DNK???

2016-02-04 06:42

#49: Stop lazima - Ko se plasi DNK??? 

 Da im ti nisi drzao/drzala svijecu pa znas ko je ko koga tu prevario ili slagao ??? Toliko  informacija ii tvrdis da je sve to istina a opet pises komentare pod nekim izmisljenim nadimcima, onaj koji govori istinu ne krije se kao splacina nego stoji ispred svake svoje rijeci. Brena se sveti Miroslavu, zbog cega? Da nije sto je on onako mlad, lep, pa bogat a tek kakvu zenu imaaaaa original koza, ravnicarska....hahahhha kakav si ti komad budale ,za toliko te treba nagraditi !


Gost

#61

2016-02-04 09:54

Zato što svako dete na ovom svetu treba znati ko su mu roditelji...iako ga mozda otac ili majka ne zele priznati...
Svako dete ima pravo na porodicu...bilo da živi u njoj ili samo sa jednim roditeljem.

Gost

#62

2016-02-04 10:19

Samo napred !!!

Gost

#63

2016-02-04 11:02

Zato sto se divim ovoj majki i Devinu, i sto im zelim uspjeha u svemu cega se dohvate!

Gost

#64

2016-02-04 11:35

Svako ko zeli zasluzuje da zna ko su mu bioloski roditelji.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2016-02-04 13:00



Gost

#66

2016-02-04 14:04

Jako,jako ružno,za bilo koga,da beži od odgovornosti roditeljstva,a posebno sramotno za jednu javnu ličnost da na da nepristojan način beži od svake odgovornosti. Svako treba da snosi odgovornost za svoje postupke,a ovo što dotični radi je kukavički

Gost

#67 Re: Re: Re: Ko se plasi DNK???

2016-02-04 14:45

#57: - Re: Re: Ko se plasi DNK??? 

  Posto sam muskarac recicu ti nesto iskreno. Muskarci ne varaju dve godine sa istom osobom radi "istresanja", u sta vi zene verujete. To istresanje je kratkog daha. S druge strane nikada ne bih mogao da varam svoju zenu dve godine. Nikada je toliko ne bih ponizio. U tom slucaju bih se sigurno razveo. Sto se tebe (ili vas, vidim po komentarima da ima dve "uspaljenice") tice, mene vase uvrede ne uzbudjuju. Sa zenom kojoj je normalno da otac bezi od svog deteta, koji ne prihvata odgovornost za bice koje ima njegove gene, ja nemam vise sta da diskutujem. Sama si rekli o sebi sve sto si imala...E da, jos jedna zabluda glupih zena je da se muskarci mogu nekome "preoteti". Muskarci cine sve svojom voljom i niko ih ne moze preoteti ako ne zele. No, ne krivim te, mozda si i ti zrtva neke kukavice koja muskost ima iskljucivo i samo u gacama.


Gost

#68

2016-02-04 16:11

Za Devina i svu djecu slicnih ili istih sudbina!

Gost

#69

2016-02-04 17:58

Majka sam...

Gost

#70

2016-02-04 18:21

Podrzavam svako dete koje zeli da upozna oca koji je uzimao sta i kad mu se svidelo a protivi se da vrati kada mora!

Gost

#71

2016-02-04 19:26

Zato sto ovakvi ljudi treba da budu kaznjeni za svoja dela,a ne da posle pate i deca i majke...Da se radi DNK test!!!!!!!!!!!!!!!

Gost

#72

2016-02-04 22:46

nek se donose zakoni

Gost

#73

2016-02-05 08:38

Mojim potpisom zelim da podrzim Devina i njegovu majku !...Mislim da je vrlo vazno da se usvoji "Devinov zakon"..kako za njega samog,tako i za hiljadu druge dece,koji imaju pravo da znaju,ko im je otac..!
Ponosna baka u 43.god

#74

2016-02-05 13:45

 Sin ima vanbračnu ćerkicu od 2,5 godina, a dobio je kao student, iz usputne veze....nikada nam nije padalo na pamet da tražimo DNK analizu, kada i sam zna šta je radio. Naravno da je dete priznao i da svi uživamo sa njom, i to je nama najnormalnije i najvažnije. Sva deca treba da znaju ko im je otac iz mnogo razloga..

Pre desetak godina sam letovala u Tunisu, i vodić nam je pričao da tamo nema sirotišta i ne priznate dece. Nikada nijedan tunižanin neće odbiti da prizna i izdržava dete, čak iako nije njegovo. Velika je čast imati što više dece, i to mi je bilo fascinantno. Mogli bi ovi naši nešto i da nauče od arapa.

Nije Miroslava trebao niko da tera i da juri da prizna i prihvati dete, da je čovek on bi to sam davno uradio. Ako je moj sin (a i mnogi drugi) kao student bez prihoda prihvatio odgovornost i plaća alimentaciju, ne vidim što to nije mogao i pomenuti gospodin. Nema opravdanja...i zbog takvih obavezna DNK...

Drakulaaaa brate

#75 Re:

2016-02-05 16:22

#74: Ponosna baka u 43.god -  

 Pa naucili smo od Arapa da nije lepo seci glave i kamenovati zene zbog preljube.