Peticija za formiranje Policije za zastitu zivotinja u Srbiji


Gost

#976 Re:

2011-11-21 13:21

#975: -

Pomozi  ti  meni  meni  je  frizider  prazan


Gost

#977

2011-11-21 13:22

SEKIRA NA PIT BULOVA

Gost

#978

2011-11-21 13:22

SEKIRA NA STAFORDA

Gost

#979

2011-11-21 13:22

SMRT VLASNICIMA PSA

Gost

#980

2011-11-23 01:56

Svaka cast pokretacu peticije.

Gost

#981

2011-11-24 01:17

smrt kerovima

Gost

#982

2011-11-24 01:17

SMRT VLASNICIMA PSA

Gost

#983

2011-11-28 18:34

Ne da sam ZA formiranje policije za zastitu zivotinja,nego bih i sam radio na takvom poslu da imam priliku i da takav posao postoji,mislim da je ova peticija prava stvar.

Gost

#984

2011-11-28 23:32

trebalo bi konacno da to i kod nas desi,da svakakvi bolesnici ne bi smeli da se izivljavaju nad neduznim bicima!

Gost

#985

2011-12-02 22:05

mislim da cemo formiranjem policije za zastitu zivotinja uraditi najplemenitiju stvar za zivotinje jer neodgovornih i zlih ljudi ima strasno mnogo......smanjimo broj takvih

Gost

#986

2011-12-02 23:04

Neka kazne budu kao i za one koji su nesto ucinili coveku.Pa kad par njih zaglave na robiju
Rada

#987 TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

2011-12-04 05:30

Kupajte svoje pse, smrdljivi vlasnici, sa smrdljivim psima, hranite ih, A NE DA IH KOMŠIJA HRANI, i vodite u šetnju, čistite govna za njima, GOVNARI, ZLOBNICI, SAMO VAS POSMATRAM KAKVI STE. KUPATE PSE NA DUNAVU JEDNOM GODIŠNJE NIJE ČUDO ŠTO VAM KOMŠIJA GAĐA NA TERASU KAMENJE, I ZOVE VAM INSPEKCIJU I POLICIJU. TREBA DA VAS STRPA PRVO SVE U KADU DA VAS OPERE POLICIJA ZAJEDNO ZA ŽIVOTINJAMA SMRDLJIVIM. NEMAM NIŠTA PROTIV ŽIVOTINJA. SVI PSI SU OPASNI I ZA SVE VLASNIKE TREBA DA SE UVEDE TAKSA DA PLAĆAJU, A POSEBNO TAKSA ZA VLASNIKA ŠTO NE VODI RAČUNA O SVOJIM ŽIVOTINJAMA. MOJ PAS JE STALNO OKUPAN, NAHRANJEN I PAMETAN. NIJE ZLOBAN KAO VI.

Gost

#988 Re: TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

2011-12-04 05:41

#987: Rada - TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

Slažem se sa Vama u potpunosti
SVAKI PAS JE OPASAN JER KADA SE UPLAŠE, DECA, ŽENE I MUŠKARCI, I PAS OSETI TAJ STRAH ONDA KIDIŠE I UJEDA. PREMA TOME SVIMA UVESTI  DA PLATE GODIŠNJU TAKSU. GLEDAM I JA KOMŠIJU ČIJEM PSU JE POSUDA STALNO PRAZNA OD HRANE, I NIKADA NISU KUĆI, AKO MU NEKI PROLAZNIK BACI NEŠTO DA POJEDE PAS POJEDE. KAKO ONDA NE BI NAPADAO. GLADAN PAS CEO DAN, OD SLEDEĆEG VLASNIKA NIJE UDALJEN 8-10 METARA PO ZAKONU, I TU VLASNIK TREBA DA PLATI KAZNU, PLUS ŠTO JE ZAPOSLEN NEKA UZME OSOBU DA MU ČUVA PSA I HRANI KOD KUĆE, JER PAS JE KAO I MALO DETE. TREBA GA VOLETI, HRANITI, NEGOVATI, ODRŽAVATI, SVI BI DANAS DA IMAJU PSE, A O NJIMA DA NE VODE RAČUNA. TU SAMO UZETI USRANU MOTKU PA KAZNITI VLASNIKA ŠTO MALTRETIRA ŽIVOTINJU. NJIMA NI POLICIJA NE MOŽE POMOĆI (VLASNICIMA), JER NISU UPUĆENI POTPUNO U ZAKON O DRŽANJU ŽIVOTINJA U GRADOVIMA.


Gost

#989 Re: Re: TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

2011-12-04 05:48

#988: - Re: TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

Slaćem se i ja sa Vama
Moji prijatelji po zakonu morali navodno da drže psa 20 dana u kući, onda pas navikao da bude u kući, oni ga svaki dan tukli da ne uđe u kuću, došlo mi tada da zovem inspekciju i prijavim maltretiranje životinje. Jadni psi od svojih Vlasnika šta doživljavaju, a ovamo pišu VREME JE???? ZA ŠTA JE VREME? DA IH MI PRIJAVIMO DOK JE VREME ŠTA RADE SA ŽIVOTINJAMA I DA SE DODELE ŽIVOTINJE OSOBAMA KOJE IMAJU VREMENA I KOJE BI VODILE RAČUNA O SVOJIM ŽIVOTINJAMA. TO JE VREME. KAZNITI IH ZA NEODGOVORNO PONAŠANJE, I MALTRETIRANJE ŽIVOTINJA.

POZDRAV VREME JE KAZNITI VLASNIKE

komšija boban

#990 Re: Re: Re: TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

2011-12-04 05:55

#989: - Re: Re: TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

I ja se slažem sa vama
S tim što su moje komšije po ceo dan kući, a za psa baš ih briga, nema hrane, nema vode, smrdi, govana koliko hošeš kada dodjem kod njih, muka mi je od smrada, a u kući med i mleko, jer mu ne daju da udje unutra da im usmrdi kuću kažu fuj, i gadno im je da čiste govna od psa kažu mi to. Rešio sam da prestanem da dolazim kod njih ili ću ih ja prijaviti za neodgovorno ponašanje prema životinji. FUJ ČISTI VLASTICI - SA SMRDLJIVIM, GLADNIM, ŽEDNIM, PSIMA, I MAČKAMA.

Milanka

#991 Re: TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

2011-12-04 06:00

#987: Rada - TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

VREME JE UVESTI TAKSE ZA VLASNIKE SVIH ŽIVOTINJA NE SAMO PASA, jer su neodgovoni prema istima, i primeniti zakon da komunalna inspekcija krene u obilazak vlasnika da vide kako se vlasnici ponašaju, to jest kako je životinja, i da li je čipovana.

Zvonko

#992 Re: TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

2011-12-04 06:03

#987: Rada - TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

Vreme je, za takse, pošto vlasnici su nezaposleni, i nemaju od čega da hrane životinje. VREME JE DA IM KOMUNALNA INSPEKCIJA ODUZME ŽIVOTINJE.

Slobodan

#993 Re: TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

2011-12-04 06:05

#987: Rada - TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

VREME JE ZA ODUZIMANJE PASA VLASNICIMA ZA KOJE SMATRAM DA NISU VLASNICI JER NE VODE RAČUNA O ISTIMA.

Roditelj sa periferije - deca u gradu.

#994 Re: TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

2011-12-04 06:11

#987: Rada - TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

VREME JE - pas gladan samo laje i ometa komšiluk - ne mogu se ljudi naspavati.
I ja imam decu koja imaju životinje, a očekuju kada im ja dođem u goste jednom nedeljno ili dva puta da ja kao otac vodim računa o njihovom psu, dok se oni izležavaju, u privatnom dvorištu, komšije mi se stalno žale kada dođem, da će ih prijaviti. Bolje ja kao otac da ih prijavim nego komšije.  Kada primim penziju odem da ih obiđem, a oni jedva dočekaju da me zaposle, da čistim govna, i hranim psa, sram ih bilo, Stidim se svoje dece što se tako ponašaju i prema meni.

Doktor - psiholog

#995 Re: TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

2011-12-04 06:16

#987: Rada - TAKSE UVESTI ZA SVE VLASNIKE NE SAMO OPASNIH PASA

Molim Komunalnu policiju da ispita svakog vlasnika da li je sposoban psihički, materijalno, da drži životinje, i to da se raspita po komšiluku i kod roditelja, pa im onda oduzeti životinje, ako se dokaže da nisu sposobni. 
S poštovanjem prema životinjama

DanicaVoliŽivotinje

#996 Re:

2011-12-04 11:13

Uh ma videce oni!!Nemogu da verujem na sta su sve ljudi spremni!!!


Gost

#997

2011-12-04 19:21

Krajnje je vreme,zaista, da neduzne zrtve dobiju zastitu!!!!!

Gost

#998 Re: zdrava

2011-12-06 03:21

#984: -

Ti si bolesnik i to težak kome nema leka.


Gost

#999 Re: Re: volim životinje

2011-12-06 03:25

#996: DanicaVoliŽivotinje - Re:

Ali više volim ljude, a Vi niste ljudi, a ni životinje, Vas niko ne može da voli, pa ni rođena majka.


Gost

#1000 Re: vlada dvojnik

2011-12-06 03:34

#1: vladimir -

I Darko Radovanović je rekao  - Vreme da se rastaje

PA GDE JE SADA. VREME JE KADA KAŽE ONAJ ODOZGORE, TAD JE VREME, A POŠTO SI I TI IZGOVORIO OVE REČI VREME JE, NEKA  BUDE PO TVOME.....