Neostvarena prava dece i očeva dug države

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Neostvarena prava dece i očeva dug države


Gost

#1

2016-10-05 21:53

Jos davno je trebalo potpisati peticiju jer se Prava dece koju propagira CSR otima kontroli

Gost

#2

2016-10-05 22:04

Ocevi vode nepravednu borbu sa institucijama a posebno sa socijalnim radnicima koji na sav moguc nacin osporavaju svaki kontakt na relaciji otac - dete Majke vrlo verovatno dobijaju instrukcije od socijalnih radnika kako sto gore ocrniti oca i otudjiti dete od njega Takodje Csr ne vodi racuna o Pravima deteta nanoseci nenadoknadivu stetu detetu , ocu i ocevim bliskim srodnicima

Sve sto napise socijalni radnik je Sveto pismo i Bozija rec za Sud tako da otac mora i prinudjen je da dokazuje suprotno od lazi koje izgovara majka detetu i u

  centru Njene lazi se ne proveravaju . 

Otudjivanje deteta od oca se sprovodi polako i sistematski a cesto u tome ucestvuje i ostali deo porodice u kojoj dete zivi Dete kao i otac su izlozeni psihickom i institucionalnom zlostavljanju institucija posebno CSR- om


Gost

#3

2016-10-06 01:46

Zbog uskracenje prava dece i terorisanje i izivljavanje majki nad njima i ocevima podpisujem ovu peticiju.....

Gost

#4

2016-10-06 14:17

Zato što je i mene policija omela u vršenju dužnosti deteta i stavila me u poziciju star-male osobe i zato što moja majka nije plaćala alimentaciju mom ocu za oba deteta ,a otela moju mladost i detinjstvo i ubila mi brata nebrigom .

Gost

#5

2016-10-19 12:44

NE VIDJAM SVOG SINA PO PRIVREMENOJ MERI KOJU JE SUD ODREDIO,BIVSA NEVENCANA SUPRUGA GA IZVODI IZ ZEMLJE KAD JOJ SE PROHTE BEZ MOJE SAGLASNOSTI,LAZNO SAM OPTUZEN ZA PORODICNO NASILJE KOGA NIJE BILO,NITI JE IKADA,ALI IKADA PRIJAVLJENO.GCSR CUKARICA JE PRIHVATILO TAKAV STAV MAJKE BEZ IKAKVOG DOKAZA,NA SUDU SAM OBORIO PORODICNO NASINLJE I PALA JE OTUZNICA,SVE JE OSTALO ISTO,DETE VIDJAM KAD SE NJOJ PROHTE,TRUJE DETE PROTIV MENE I MOJE PORODICE,DETE IMA 6 GODINA I ZELI DA ZIVI KOD MENE.ALI KAO DA JE ZAROBLJENO OD STRANE MAJKE I INSTITUCIJA,DETE TRPI PSIHICKO NASILJE .MORAMO SE BORITI ZA RAVNOPRAVNOST RODITELJA,NE IZJEDNACAVANJEM I DAVANJA VISE PRAVA JEDNOM RODITELJU DOLAZI DO DISBALANSA U SVAKOJ PORODICI.TO I JESTE CILJ NOVOG SVETSKOG PORETKA DA SE UNISTI INSTITUCIJA PORODICE.MORAMO SE BORITI SVIM PRAVNIM SREDSTVIMA I BROJNOSCU DA ZASTITIMO DECU.DECI JE POTREBA LJUBAV OBA RODITELJA A NE INAT JEDNOG!
SIVI

#6 Re:

2016-10-19 12:45

#1: -  

 BAS TAKO ,PROPAGIRAJU JEDNO RADE DRUGO...NEMA NIKOGA KO KONTROLISE GCSR 


Gost

#7 Re:

2016-10-19 12:48

#2: -  

 BAS TAKO,MORAMO SE BORITI ZA NASU DECU,ZA SVU DECU KOJA TRPE OVAKAV VID REPRESIJE SISTEMA I ZLONAMERNIH RODITELJA,NE BITNO BILI MUSKARCI ILI ZENE.ALI ZENE PREDNJACE