Devinov Zakon

Devinov Zakon / Saopštenja / Devinov Zakon / Komentari


Gost

#1

2018-12-17 12:51

Nadam se da će se Srbija opametiti i u usvojiti zakon te koristi DNK analizu/dokaz. Srdačan pozdrav Devinu i njegovoj mami Mirjani.

Gost

#2

2018-12-17 12:55

Odavno sam potpisala peticiju, potpuno vas razumem prosla sam kroz to. 15 god trajalo utvrdjivanje ocinstva, sa 3 presude i njihova zalba i necete verovati na Apelacionom sudu trazili super vestacenje o mogucem datumu zaceca....Strasno Naravno sve smo dokazali imam sjajnu cerku ali sve me je psihicki iscrpelo.
Vesna

#3

2018-12-17 13:37

Podržavam peticiju ! Nadam se da će Srbija dobiti Devinov zakon ! To je za dobro dece ! Pozdrav za Devinovu mamu, Mirjanu !


Gost

#4

2018-12-17 13:43

Idemo dalje, ocekivao sam da ce mnogo vise ljudi do sada potpisati peticiju...
Nazalost kod nas u Ex-Yu obicno dobre stvari nemaju prodju, a gluposti odlicno idu...
Veliki pozdrav iz Bijeljine.
Zoran B.

Gost

#5

2018-12-17 13:59

Pa zar zakon nije usvojen do sad? Nadam se da ce uskoro Devin okoncati svoju borbu na zadovoljstvo svoje I svih koji dugo cekati pravda. Pozdrav i podrska , Dragoslava Jovicic. 


Gost

#6

2018-12-17 20:09

Koja drskost od strane naše vlafajuće tzv: elite. Pa kako drugačije žene da se izbore s'neodgovornim očevima i sa stokama od ljudi. Glasala sam i podržavam Devinov zakon. Kakva sramota od naše vlade. To samo može u Srbiji. U Srbiji može sve pa i da pojedine stoke naprave decu i kasnije se prave ludi.
Sve je to njihovo maslo jer zaboga dotični ima zeta u vrhuški.Sram da ga bude zauvek i uvek.
Devine napred sinko. Ko ga šiša kada je ispao bezobrazan.I gurajte napred.Ne može skupština da bude jača od narodne volje od svih nas.Oni su tu zarad nas i narod ih plaća, a mi nismo u svojoj zemlji zarad njih.
Ne posustajte i samo napred, uz vas smo svi.
Pozdrav.


Gost

#7

2018-12-18 03:39

Sramota! A hocemo da budemo ravnopravni clan tj dio Evrope. A djeci osporavamo da znaju ko im je otac.

Gost

#8

2018-12-18 10:16

Ja sam uspela sudskim postupkom dokazati očinstvo tuženog  i radjeno testiranje krvi te tako otac upisan u izvod rođenih mal.detetu ali zakon nepotpun...naime da bi detetu bilo dato očevo prezime treba da vodim poseban nov sudski postupak.Probljem je i što tuzenima ide na ruku to što na izveštajima tih analiza krvi piše VEROVATNOCA OČINSTVA  izraženo u %  te se oni tako žale i odbijaju sudske odluke jer navodno ne piše JESTE OTAC i to prolazi u sudovima zavisno ko sudi.Kod nas pisalo VEROVATNOCA OČINSTVA 99.53% i tuženi odbio da prihvati rezultate zbog toga. Potrebno menjati sudije jer u našem porodičnom zakonu piše jedno a oni rade drugo tj svako po svom nahođenju i to znam iz ličnog iskustva.Pročitajte nas porodični zakon donet 2005 i 2006

Pera

#9 pravda i za podmetnuto očinstvo

2020-07-10 18:19

Slažem se da se uvede ova obaveza odmah pri rođenju deteta, da se i mi "očevi" rešili lažnih optužbi žena koje bi da kroz decu izvuku materijalnu korist.

Miha

#10

2020-11-14 21:59

Naravno da treba uvesti obaveznu dnk analizu, sto bi se neko protivio analizi kad bi to mnogo pomoglo deci i rositeljima u sudskom sporu.Devinov zakon treba sto pre uvesti i tako nebi bilo dileme dali je neko otac ili ne. 


Gost

#11

2021-10-14 16:24

Sramotno da se u 21. vijeku moze negirati roditeljstvo pored svih tehnoloskih dostignuca. Podrška gospođi Mirjani i svim drugim Mirjanama koje žele pravdu za svoju djecu.