Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!


Gost

#126

2011-12-03 00:52

NE GLUPIRAJTE SE I NE PRAVITE OD OVIH PASA MONSTRUME.... NE ZNAM SAMO DA LI CETE SMISLITI JOS NEKI NACIN DA OTMETE PARE OD OVOG NARODA..... I SVE TO KRENE OD BEOGRADA I METASTAZIRA NA CELU SRBIJU !!! POREZ NA OPASNE PSE CCCCCC............ POREZI NA POSEDOVANJE ORUZIJA, GODISNJE IZOSI: 2.700 ди­на­ра за пи­што­ље и ре­вол­ве­ре, до 9.970 за ауто­мат­ско оруж­је. Ина­че, пра­во да се оруж­је не са­мо по­се­ду­је не­го и но­си го­ди­шње ко­шта вла­сни­ке 13.460 ди­на­ра. EJ BRE.... A ZA OPASNE TRAZE 30 000din. S T R A S N O !!! I KOJI JE TO TERMIN "OPASNA RASA PSA"???

Gost

#127

2011-12-03 00:55

BLACK EOC
www.youtube.com dali su to opasni psi
AST

#128

2011-12-03 01:22

a i ISP ispit sto su stavili da je obavezan. pa dal oni misle da se to polaze preko noci. aj ti objasni njima kad te zaustave da se za taj ispit treba spremiti sa profesionalnim dreserom pa recimo bar 3 meseca sto naravno nije dzabe... stvarno strasno ej... moj pas da "seta" kao hanibal lektor a ostale "dusice" da rade sta hoce. u redu al zato cu ja da nosim jbn sekiru sa sobom
haha

#129 Re: Sami ste krivi!

2011-12-03 01:40

#36: - Sami ste krivi!

Od kad je coveka i pas zivi uz njega.,kao njegov najbolji prijatelj jer covek je coveku najveci neprijatelj.Ovde u Srbiji je bitno samo da komsiji crkne krava da bi onaj drugi uzivao.Ja sam se nagledala i usranih pelena i odraslih ljudi kako vrse nuzdu po ulici .A to sto pas i popisa tocak i nije strasno u poredjenju kad vam neko ukrade to isto auto, a pas ga sigurno nije ukrao.Kako bi da zivite u selu ,a potekli ste sigurno odatle pa vam govno bilo koje vrste vraca uspomene na doskorasnji zivot ,jer tamo u selu osim pseceg ima i kravljeg,svinjskog ,kokosijeg i ostalog izmeta.A taksu cu da platim baba kurani na sveto nikad kao i ostali vlasnici ovih plemenitih rasa.

ja

#130 Re:

2011-12-03 01:42


Gost

#131

2011-12-03 01:47

Jeste,moj staford opasan pas-malo sutra!Od kad je bio stene uvek su ga napadale i na njega rezale "mile male kuce".On bre i sa mackama hoce da se igra,gleda u cudu kada neki pas nece da se igra sa njim ili na njega rezi.Treba da se vidi od psa do psa koji napadaju pa njima korpe a ne "opasnim rasama".A o porezu na njih ne treba ni pricati.Iskreno se nadam da ce sa takvim budalastinama da prestanu.

Gost

#132

2011-12-03 01:47

sramota je sta ova drzava radi samo da uzme pare!!!
Katarina Milovic
Autor peticije

#133 Re: Re: Sami ste krivi!

2011-12-03 01:48

#129: haha - Re: Sami ste krivi!

Haha tako je. Svi koji ste raspolozeni mozete napisati poduzi tekst na ovu temu, rado cu ga objaviti u saopstenju.

ester

#134 staford

2011-12-03 01:54

ljudi koji imaju averziju prema njima ih zovu ubicama.. zasto? pripremani su za borbe u svoje vreme. ali kada se malo bolje razmisli - te pse vlasnici su dresirali da skacu na druge pse a nikako na ljude.. zato mi i nije jasna logika - pas za borbe je opasan pas.. to su samo jedne maze

Gost

#135

2011-12-03 02:00

Peticija je odlicna ali treba da bude za celu Srbiju a ne samo Beograd.
ester

#136 nesto o psima

2011-12-03 02:07

.Što bolje gledam predstavnike naroda sve više volim svog psa.Ako nahraniš gladnog psa, neće te ugristi. To je osnovna razlika izmedju psa i čovjeka."Razlog zašto pas ima toliko prijatelja je taj što pas maše repom umjesto jezikom.Psi su tako ugodni prijatelji-oni ne postavljaju pitanja, ne prosuđuju i ne osuđuju.
pajson

#137 Re:

2011-12-03 02:16

#20: Gost -

 

Ja sam za ... gde se 'okupljamo' ?

Katarina Milovic
Autor peticije

#138 Re: Re:

2011-12-03 02:19

#137: pajson - Re:

Organizovanje oko vremena i mesta okupljanja je u toku. Bicete svi obavesteni, samo pratite saopstenja na stranici.

pajson

#139 Re: Re: Sami ste krivi!

2011-12-03 02:23

#129: haha - Re: Sami ste krivi!

Gde ima 'taster' za like ? :)

pajson

#140 Re: Re: Re:

2011-12-03 02:24

#138: Katarina Milovic - Re: Re:

 

 

Uh, ovo je malo tesko pratiti jer nemam nikakvih obavestenja da je neko odgovorio na moj komentar ili me neko pominje... :o


Gost

#141

2011-12-03 02:25

Gluposti...
pajson

#144 I opet...

2011-12-03 02:31

http://hr.wikipedia.org/wiki/Ameri%C4%8Dki_stafordski_terijer

Povodom danasnjeg (02.12.2011) clanka u svim javnim sredstvima informisanja o donosenju predloga dopune Odluke o drzanju domacih zivotinja da vlasnici pasa 'opasnih' rasa moraju placati godisnju taksu (citaj zulum drzavi, kojoj nikada nece biti dosta otimanja para od neduznih gradjana), napravio sam snimak, koji ce dokazati da narav psa i bilo koje domace zivotinje, koja je pod direktnim uticajem coveka prilikom odgajanja istih, iskljucivo zavisi od nacina vaspitavanja i uslova odrastanja tih zivotinja (u ovom slucaju pricamo o psima konkretno). Dakle, nijedna rasa pasa se ne moze svrstati u 'opasnu' rasu ako je takodje nazvana i domacom zivotinjom. Sve sto zakon treba da odredi je (sto je jednim delom i vec odredjeno) da postoje uslovi da samo psihicki i fizicki zdrave i stabilne osobe mogu drzati pse BILO KOJE rase, s obzirom na to da se desava i da pudlice i pekinezeri ujedaju i napadaju i daleko su agresivniji od normalno odgajanih 'opasnih' rasa. Ova odluka o dopuni Odluke o drzanju domacih zivotinja, se moze smatrati i diskriminacijom vlasnika tih rasa koje su njom obuhvacene, jer su i oni kao i Romi 'nacionalna' manjina u odnosu na vlasnike ostalih rasa koje takodje ujedaju ljude samo bez toliko prasine u javnosti.

Procitajte clanak koji se nalazi na Wikipedija stranici u kome su opisane sve osobine ovih pasa i poreklo i bice vam lakse da shvatite da su iskljucivo vlasnici odgovorni kakav ce karakter imati pas.

http://www.youtube.com/watch?v=aFg91XsQkrs

http://www.youtube.com/watch?v=6RYJ-IWWk38

www.youtube.com/watch?v=4lwpg_ibYXM


Gost

#145

2011-12-03 02:31

A naravno da su filovali široke narodne mase člancima u novinama o navodnim napadima, da bi imali "opravdanost" daljeg pljačkanja novca od ljudi. Sutra Beograd, prekosutra svi gradovi redom..... dok se ne nađe još neki pametan koji isto ume da vozi bager....

Gost

#146

2011-12-03 02:32

nemam komentar na glupu odluku gradske vlasti u bgd.

Gost

#147

2011-12-03 02:35

Sta da komentarisem... Ko je uopste rekao i na osnovu cega dokazao da su npr. stafordterieri, pitbull terieri i sl. psi krvolocni... Dajte mi stene labradora ili nekog drugog kako oni kazu miroljubivog psa i ima da za god. dana napravim od njega ubicu za ubijanje drugih pasa... A sad su smislili jos jedan nacin da se uzmu pare... Tuga...

Gost

#148

2011-12-03 02:48

alo bre lopovi jeste vi normalni!?sta vise izigravate sa tim zakonima!?
Shomy
Gost

#149

2011-12-03 03:21

Ovo je Sramno, na koji način pokušavaju da zgrnu pare i predizborne poene!!! ja imam 2 "opasna" psa već 11 godina i nikad nikoga nisu napali... Trebalo bi uvesti porez na glupe zakone, političare i predizbornu kampanju!!


Gost

#150

2011-12-03 03:32

Dokle će u Srbiji zakone donositi ljudi koji su ne stručni i laici u stvarima koje rešavaju!