Забранимо приказивање серије"Сулејман величанствени" у Србији

Србенда

#1 Сулејман

2012-10-18 19:01

Чисто затупљивање народа.
Марко

#2

2012-10-18 19:28

Хвала Богу да се неко сетио да направи ову петицију!
Желим серију о Стефану Душану, Марку Краљевићу, а не о обрезаном злотвору кој је клао српски народ!
Доста је било потлачавања СРБА! Турци, сиктер из моје домовине!

Gost

#3 !!!

2012-10-18 19:58

Ма ништа од овога, џабе потписујемо :(
Србија уз Сулејмана

#4 Суки до победе!

2012-10-18 20:40

Срам вас било! Сулејман Величанствени је права серија каква је Србији потребна!
Ова петиција је без везе!
СУЛЕЈМАН ДО ПОБЕДЕ!
макса

#5 реинкарнација

2012-10-18 22:13

о чему прича овај лик-уша,каква победа он није жив већ вековима,једино ако ти се привиђају такви ликови иди у турску па живи.

Gost

#6 Re: POZZ

2012-10-18 22:49

nevezano koja je serija turska ili spanska ili meksicka..mislim da je to otrov za um.
Србија уз Сулејмана

#7 Суки до победе!

2012-10-19 01:18

Кажем о томе, како је серија истинита и пуна осећања! Није као пре ове шпанске серије. Овде има акције, не причињава се мени нико, ја много волим Сулејмана и била бих поносна да је Србија остала под Турском! Имали би светлију будућност него сада.
Дејана

#8

2012-10-19 04:28

Суки, ти си ретард, иди убиј се.
Naci

#9

2012-10-19 16:43

Suki idi u tursku ako mislis da je bolje pod turcima!
Bosnjak

#10

2012-10-20 00:35

Hajde, Hajde navikli ste vi na Turke ;))
Србија уз Сулејмана

#11 Суки до победе!

2012-10-20 01:16

Бошњак, тако је! Било је њима супер под нама. Хеј 500 година није мало!!!
Дејана срам те било. Наци ја сам у Турској земљи званој СРБИСТАН.
Прочитајте историју децо.
Србин из ЦГ

#12 искомплексиране потурице

2012-10-21 00:21

Ало Суки кретену, па ти ћеш да нас учиш о историји, је ли?
Ако си у турској земљи, зашто говориш и пишеш СРПСКИ језик, и то чак ћирилицом. Како то да не знаш турски (сад ћеш сигурно рећи да знаш)? И зашто имаш комплекс ниже вриједности? Зато што не желиш да признаш да ти је прађед, чукунђед, или неки мало даљи предак био Србин,и да је из интереса и из страха узео ислам. И немој ми молим те причати да ниси потурица, сви знамо да јеси, чак и ти сама!!!
Србија уз Сулејмана

#13 Суки до победе!

2012-10-21 18:58

Ти "Србине из ЦГ" боље ћути. Ви сте се показали какви сте ви "СРБИ". Довољно је рећи Косово.
Овом вашом ћирилицом пишем јер не могу да променим да рачунару. Да сам писала на Турском не би сте разумели ни реч. Како ја то имам комплекс ниже вредности?
Када си већ кренуо да ме учиш о мојој породичној историји, да ти кажем неколико речи.
Мој први предак који је дошао у ову земљу дошао је за време Турске владавине. Био је поштен трговац, неким случајем заљубио је се у Српкињу и овде је и остао. Ја бар знам почетак моје фамилије, док ти не знаш ништа. Не знаш даље од прадеде. У мени тече Турска и Српска крв, само што је мој предак био Турчин, ожењен Српкињом. Шта ако ти кажем да су неки твоји преци били Турци, или потурице? Запитај се мало. Погледај серију, па ћеш и видети неке ствари.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-10-22 17:57


Србин из ЦГ

#15 искомплексиране потурице

2012-10-22 17:58

Колико имаш година? Ако имаш преко 14 година, онда си веома глупа, јер не можеш да схватиш да Косово није признао народ, већ власт ЦГ. Нормално да турски не би разумјели, битно је да га не знамо ни ја ни ти!!!
Теби свака част што признајеш да имаш српске крви за разлику од 90% потурица, мада није да ти вјерујем, али ајде. Да погледам серију да видим неке ствари, јел? То је већ смијешно. Па зар ти мислиш да је све са ТВ-а истина???
Што се тиче мојих предака, знам много више него што ти мислиш. Знам цијелу своју лозу , и женску и мушку страну, и знам да немам ништа са Турцима. А то што ти гледаш серије, и верујеш ономе што чујеш, а не ономе што видиш, то је твој проблем!!!
Sule Jaki

#16 Sulejman ima veću kitu od Marka Kraljevića

2012-10-23 21:06

Ja sam za snimanje dodatnih 150 epizoda, mnogo jaka serija, a mogli bi i da snimimo domaću verziju kao neki remake.
Dopadaju mi se istorijske serije i kako su nastajali narodi sa ukrštanjem Srba i Turaka, mnogo dobra serija.
Neko

#17 Sta su ti srbende

2012-10-25 05:26

Kakvih ovde budala ima...
leks

#18

2012-11-18 01:50

Ni ja ne volim Turke, ali mi je lakse bilo da razumem nas film Boj na Kosovu nakon odgledanih nekoliko epizoda ove serije. Ne pratim je redovno jer mi obaveze to ne dopustaju, ali cinjenice prikazane u seriji su istorijski tacne i dosta se ticu i nas..
Miko

#19 MS

2012-12-21 16:11

Ja svoju tetku retko obilazim, ne trepce kad gleda u Sulja !!!!

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-01-18 20:33


Silveli

#21 Sulejman, Ezel itd

2013-01-18 20:35

Moje drugarice poznanice, komsinice i ja viSe ne sedamo pred TV da gledamo seriju u 20.00 na Prvoj. Zene gledaju serije a muskarci su na to nagovoreni. Razlog:
Zene vole lukave i borbene zene kao sto je Hurem. Ne vole mucenice kakvom je prikazana zena u novoj seriji (a kakve su i same u svojim porodicama). Lepe muskarce kao sto su Sulejman. Ne vole neverne muskarce koji se zbog grize savesti izdiru na svoje zene i ne donose im darove sa puta (takve imaju kod kuce) .Ne vole lose oceve koji sa duzeg puta donose jeftine igrackice svojoj. Ne vole siromastvo ni dzepa ni uma. Vole BOGATE muskarce kojima oprastaju neverstvo jer se sve to moze doplatiti. Povedite racuna kakvim serijama zamenjujete dobre serije. A sta je to "najgledanija serija" utvrdicemo sami
Silveli

#22 Sulejman

2013-01-18 20:41

Ja sam za prikazivanje serije. Serija je serija. Iluziju ljubavi bogatstva nam ne mozete uzeti. O istoriji neka brinu ISTORICARI. Prekrajaju je sto puta. Ipak nesto malo izviri. Srbija je bila Ugarska. Turska je napala Ugarsku u cijem sastavu je bio njihov a ne srpski Beograd. Ako ne znate procitajte istorijske citanke za ucenike osnovne skole za 6,7,8 i prva dva razreda gimnazije.U njima su i stare karte koje su nekim generacijama nisu bile dostupne. Svidjalo nam se ne svidjalo tako je...
Njenja

#23 Re: Суки до победе!

2013-04-02 20:04

Срам вас било! Сулејман Величанствени је права серија каква је Србији потребна!
Ова петиција је без везе!
СУЛЕЈМАН ДО ПОБЕДЕ!

Konacno jedna strana serija koja je uradjena profesionalno u svakom smislu. JEDVA CEKAM NASTAVAK a pocela sam i da ucim turski jezik.

Bravo za Tursku i nadam se da nikada nece uci u EU gde moze samo da propadne! Nego, trazie Evropa Tursku jednog dana ali se nadam da ce Turci biti pametni pa im reci : SIKTER BAGRO!

Njenja

#24 Re:

2013-04-02 20:13

Хвала Богу да се неко сетио да направи ову петицију!
Желим серију о Стефану Душану, Марку Краљевићу, а не о обрезаном злотвору кој је клао српски народ!
Доста је било потлачавања СРБА! Турци, сиктер из моје домовине!

E jadan si ti! Mislis da Stefan Dusan nije isao u osvajanja tudjih zemalja i pri tom ubijao i klao! Ratovi su uvek ista beda gde god da su se desavali i pod cijom god zastavom. A ako si Srbi i hriscanin, onda se seti i onog biblijskog "Oprosti".

Njenja

#25 Re: Сулејман

2013-04-02 20:17

Чисто затупљивање народа.

Niko te ne tera da gledas seriju. Valjda imas dugme da iskljucis tv!