PODRŠKA SAŠKU

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PODRŠKA SAŠKU


Gost

#51

2013-05-28 19:32

20.05.2013 u 2,30h u Novom Sadu imao sam istu sitvaciju provalnik je obio terasu u prizemlju prosao pored sina 11god koji je spavao usao u spavacu sobu i zapusio usta mojoj supruzi koja je na krevetu spavala sa cerkom od 3god,pocela vriska provalnik pobegao,UZAS bio sam na terenu tog dana po zanimanju Vatrogasac.Dajem podrsku i porucujem da sto pre promenu zakon jer bice nas postenih sve vise u zatvoru.

Gost

#52

2013-05-29 09:41

Zlobna srbijo...........

Gost

#53

2013-05-29 10:34

Dajem podršu Sašku!
ko to tamo peva

#54 Re:

2013-05-29 15:49

#8: - Srbija, banana republika!

 

koto tamo peva

#55 Podrska Sasku!

2013-05-29 16:07

Jako je neozbiljno govoriti o namerama provalnika. Posetilac ce verovatno pokucati ili pozvoniti na vrata ali ne u gluvo doba noci kad vecina ljudi spava. Ovi drugi nisu dobronamerni i zato su price o pravu da se brani zivot ali ne i materjalna dobra krajnje neozbiljne. Nisam cuo da je neki provalnik nosio transparent ili sl. sa naznakom kakve su mu namere. Uostalom zasto policija ne ponudi statisticke podatke o izvrsenim provalama i razbojnistvima gde ce se nedvosmisleno pokazati ko je u pravu. Ako danas neko ima hrabrosti da puca u policiju sta onda ostaje obicnim gradjanima!?

Gost

#56

2013-05-29 20:16

LUDA VLADA,LUD ZAKON,STRADAJU NEVINI

Gost

#57

2013-05-30 16:31

svaka cast, treba unaprediti ovaj nacin razglasa i reklamirati kako bi se pružila podrška svima onima koji to zaslužuju a mogu biti nagrđeni zbog nagrđenog nam zakona. Ako možete da napravite sistemske poruke za prilike kada se dogode ovakvi slučajevi pa i uz nadoknadu korisnika da se puste cirkularne poruke jer bi mnogi ljudi odgovorili i dali svoj glas ali su elektronski nepismeni i na žalost ima ih mnogo. Milan...

Gost

#58

2013-06-04 20:17

Ukoliko nam je Zapad do te mere uzor za sve, onda da usvojimo bar onaj koji se odnosi na nasu bezbednost, a to je, ko mi udje na posed nepozvan, izacice, ali sa nogama napred.

Gost

#59

2013-06-14 14:54

coveka treba pustiti da se brani sa slobode, a zakon podhitno promenuti.vise ljudi i gradjana trebalo bi dati podrsku ovom coveku i yakonu. trebalo bi organiyovati peticiju putem mobilnog telefona skupilo bi se vise potpisa.