PODRŠKA SAŠKU

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PODRŠKA SAŠKU


Gost

#1

2013-05-27 06:37

Covek koji brani svoju porodicu u svom stanu od lica koje naoruzano (bilo cime) upada u stan postupa u nuznoj odbrani bez obzira na sud, tuzilastvo i ostale formalne stvari. Malo bi se trebalo pozabaviti sustinom a to je stav gradjana po pitanju nuzne odbrane. Ne Mogu neki narodni predstavnici u toj meri (kroz los zakon) toliko izvitoperiti nuznu odbranu da ona na kraju bude u funkciji kriminalaca a ne postenih gradjana koje bi trebalo da pomogne u ovakvim slucajevima. A sta je sustuna videce se po broju gradjana koji potpisuju ovu i slicne peticije. Sudovi nam zive u nekoj drugoj stvarnosti koja se veoma razlikuje od one koje mi gradjani svakodnevno vidimo na ulici.

Gost

#2

2013-05-27 06:44

Privatna svojina treba da bude svetinja u koju niko ne sme da pipne.Vi ucite dete da treba da uci , sutra da radi i izdrzava porodicu , a onda mu bitange i neradnici ulaze u stan , maltretiraju ga i uzimaju mu sve ono sto je posteno zaradio.Posto je drzava nesposobna da zastiti privatnu svijinu, treba da donese zakon da je ubistvo na privatnom posedu apsolutno nekaznjivo, pa da vidimo da li ce raznorazne bitange da slobodno provaljuju u tudje stanove.

Gost

#3

2013-05-27 06:56

sramvas bilo pritvarate coveka koji cuva svoju kucu anevidite da su drogirani svuda oko nas ali njih nesmete d pritvarate jel biste dobili ponosu ziveo sasko i svismo uztebe takobi trebalo da uradimo svi kaostosi uradijo iti nebojse pobedices ti lopove ove drzave sve a

Gost

#4

2013-05-27 06:56

Žalosno je što u ovoj zemlji kriminalci imaju veća prava od običnih ljudi.Zato i jesmo zemlja čuda i paradoksa

Gost

#5 Re:

2013-05-27 06:57

#3: -  

 


Gost

#6

2013-05-27 06:58

ako takvi ljudi odu u zatvor, lopovluk koji je rasprostranjen,se još više pospešuje. lopovu se nesme ništa a ko brani svoju imovinu i porodicu, njega verovatno treba strpati u zatvor. gde je tu pravda.

Gost

#7

2013-05-27 07:14

Nebih se voleo naci u ovoj situaciji...naravno!!! Ali kad bi mi neko upao u stan u ponoc u kojem su mi zena i deca... uradio bih isto bez razmisljaja... Posedujem legalno i registrovano oruzije za licnu bezbednost i na njega placam porez... preko praga nesmem da ga iznesem ali ajde realno nemam ni potrebu... mozda bi imao potrebu kad idem u lov na divlje svinje... ali ok!!! Nije ovo divlji zapad!!! Zabranjeno nosenje oruzija... Zakon se postuje... Ali da sedim u svom stanu i gledam kako iznosi stvari... Pa neeee!!!!! a mozda lopov pozeli i malo sexa pa zaskoci i zenu... A ti ponosni Srpski domacine postavi coveku da jede kad zavrsi... Pa neeeee!!! DRZAVO MOJA JEDINA SRBIJO .......... NE!!!

Gost

#8

2013-05-27 07:14

Potpisujem ovu peticiju jer kriminalci su vise zasticeni zakonom nego posteni ljudi,koje doneo takav zakon????? narod nije sigurno.Sasko mora dase pusti na slobodu,jer nije provalijo u tudji stan.Zelim sve najbolje njemu i njegovoj familiji.

Gost

#9

2013-05-27 07:15

Nemoj da se kaješ .

Gost

#10

2013-05-27 07:17

Državo smrdljiva i svi pravnici bruko korumpirana treba vas sve pozatvarati .Samo što i ti koji zatvaraju su isti lopovi i narkomani .

Gost

#11

2013-05-27 07:21

Da najzad pošten narod ima neka prava a ne kriminalci. Čovek je samo branio svoju svetinju - porodicu i sebe.

Gost

#12

2013-05-27 07:22

ZIVOT SVACIJE PORODICE PO SVIM LJUDSKIM I BOZIJIM ZAKONIMA PREDSTAVLJA SVETINJU!!! SAMO U SRBIJI KRIMINALCI SU ISPRED SVEGA. ZASTO SE U OVOM SLUCAJU NE POSTUJU ZAKONI TOLIKO HVALJENE EU? SASKO NE DAJ SE!!! KADA SVE OVO PRODJE, A PROCI CE, NAJVAZNIJE DA CES SE VRACATI UVECE SVOJOJ PORODICI U OKRILJE, A NECES IM PALITI SVECU NA GROBLJU.

Gost

#13

2013-05-27 07:45

Dobro je da ima ovaka stranica, nisam znala dok nisam procitala kurir. Super sto pokusavamo da promenimo nepravdu. Pustite coveka na slobodi u radio je to sto je morao, sta trebalo da lopov ubije celu pnorodicu. Sloboda za sasu.


Gost

#14

2013-05-27 07:45

Ovo svakako treba da uspe.Mislim da je red da se i sama Srbija dovede u red.

Gost

#15

2013-05-27 07:50

Zalosno je da kriminalci sa takvim dosijeom setaju slobodno i ugrozavaju nase zivote. Smjesna je nas osjecaj za pravdu, pritvoriti covjeka koji je branio svoju porodicu od kriminalca. Zelim dapravosudni organi shvate realnost.
Andre

#16

2013-05-27 07:51

Puna podrska.

Gost

#17

2013-05-27 07:52

covek je u pravu Podrzavam promenu zakona

Gost

#18

2013-05-27 08:21

treba ga osloboditi i zastiti svoju imovinu i doneti hitan zakon o tome


Gost

#19

2013-05-27 08:26

Menjati zakone sto pre,izvrsioce sto stroze kaznjavati.

Gost

#20

2013-05-27 08:29

Ovaj porodični čovek je samo branio svoju imovinu od provalnika-kriminalca.Šta je trebao da uradi da ga ugosti pa da ga ovaj kreten na ktaju ubije .setite se slučaja u Novom sadu kada je provalnik ubio dvoje starijih ljudi u njihovoj kući,a posle se taj isti branio da nije želeo to da uradi, i mi tog istog kretena od poreza koji plaćamo izdržavamo.Sramota.Porodici i Sašku pozdrav.

Gost

#21

2013-05-27 08:30

Ako treba i ja bih robijao. Zamisli da ti neko udje u stan. I da nista nece osim da udje i pogleda stan - zamislite traumu za dete, za zenu i za ovog coveka. Zamislite traumu da je morao da ubije nekog ni kriv ni duzan. Ako ovaj covek odrobija to je samo poziv kriminalcima da nam ulaze neometano u kuce i kradu, siluju, kidnapuju...

Gost

#22

2013-05-27 08:49

Svaka čast. Porodica mora da se čuva.

Gost

#23

2013-05-27 08:52

Menjajte zakon.Podrška Sašku!

Gost

#24

2013-05-27 09:04

Ima moju punu podršku jer bih isto uradio u toj situaciji.

Gost

#25

2013-05-27 09:35

svaka podrska. dosta zastite nasilnika. ova drzava stalno podrzava sve one koji grese na bilo koji nacin. dosta vise