Za hitno donošenje Zakona o Borcima i porodicama palih boraca


Gost

#1

2013-07-13 21:11

SRETNO

Gost

#2

2013-07-13 21:25

podrska....iskrena

Gost

#3

2013-07-17 04:38

vise se prica u psima lutalicama i gej paradi nego o borcima i rvi
Slavče

#4 Autor peticije

2013-07-17 07:32

Nažalost u pravu ste,danima pokušavam da iniciram pokrete I raznorazna udruženja u najmanju ruku kao da tražim za mene nešto lično, s ne zs sve nas pa I za našu decu.Ako nekome nije jasno ono što smo dobili na severu KIM, moraćemo da damo na jugu Srbije pa vi vidite ko će to da eegla.

Gost

#6

2013-07-20 10:02

Zahvaljujem na želji da se istera pravda u vezi nas koji nosimo taj teret,posledice su svakako dalekosežne a mi nezaštićeni..učesnik sam borbenih dejstava u akcijama na Trpinjskoj cesti i vukovaru krajem 1991 godine redovno mobilisan od strane vojske..i evo doživeo sam da sam ostao i bez posla,ne svojom krivicom nego opet krivicom države i loših privatizacija,i danas nemam nikakva primanja,nikakvu socijalnu zaštitu.Podržavam ideju da se ovo stvarno završi u našu korist i to što pre .Znam da je bilo pokušaja i da su unazad prikupljani potpisi,neki su čak i plaćali advokate da vode postupak ali ...ne zamerite,odradite ovo ozbiljno!Pozdrav

Gost

#7 Re: Autor peticije

2013-07-20 14:22

#6: -

Hvala na podršci!


Gost

#8

2013-07-25 21:37

Svaka čast pokretaču ove peticije.Mnogo nas je koji nismo odbili pozive.I tada se to komentarisalo na razne načine.
Hvala
Slavče

#9 Autor peticije

2013-07-27 09:05

Po Ustavu I Zakonu Republike Srbije svi građani imaju pravo I obavezu da brane svoju OTADŽBINU, I sve ovo što se dešava sa učesnicima ratova u bivšoj SFRJ, a građani su RS je u najmanju ruku kršenje USTAVNIH , LJUDSKIH I SVIH DEMOKRATSKIH PRAVA KOJE POZNAJE ČOVEČANSTVO, I u najmanju ruku je usmereno protiv bezbednosti Republike Srbije. Ako uzmemo u obzir da je RS 2001 godine ABOLIRALA sve one koji su prekršili Ustav I Zakon RS, kao I to da su vlasti RS platile million dolara za KAFANSKU TUČU U Americi, onda stvarno se pitam ŠTA JE TO PATRIOTIZAM I KO SU PRAVE PATRIOTE.Što se tiče opravdanosti rata, to je tema o kojoj može uvek da se polemiše, jedno je sigurno, RAT NETREBA NIKOME POGOTOVU NE NAŠOJ DECI, ali mi ga nismo ni tražili.Pa ako nas je NEKO u ime OTADŽBINE gurnuo u isti, ako su svi političari spremni da se izvine komšijama ko će nama da se izvini što smo poštovali Vaše odluke.I nije me briga što će biti zamenjen ovaj ili onaj minister koji je dao Zakletvu da će poštovati NAROD SRBIJE I DA ĆE RADITI U KORIST I ZA DOBROBIT OVOG NARODA, a isti je kršeći svoju zakletvu radio u svoju korist is ada će spravom u zasluženu penziju.I ko je u ovoj državi mali čovek, onaj koji gine za nju ili onaj ko je krade I uništava.

Gost

#10

2013-08-27 16:24

Samo napred u borbi za prava veterana ! Niš je uz vas !
поручник

#11 СРБИЈА

2013-09-22 09:35

Искрено подржавам петицију...људи су гинули и борили се за отаџбину!!!