Za zabranu iskopavanja nikla i momentalnu smenu ministra Bacevica


Gost

#1

2013-11-17 19:11

Trebalo bi da svako zdravorazumsko biće ima isti stav povodom ovoga!

Gost

#2

2013-11-17 23:14

da li gospodin ministar bačević zastupa interese naroda ili kompanija,sve jedno kojih (srpskih,ruskih američkih...) da je moralan čovekdanas bi biou trsteniku i pored političkog razilaženja sa opštinskom upravom jer pitanje nije političko već životno za preko 8000valjda njegovih građana koji su direktno ugroženi i preko 300000 indirekto ugroženih (kako izborni rezultati kažu valjda je neka većina i od tih građana glasala za njegovu političku opcijua on i njimane želi da objasni).pitam se da li ja kao građanin imam pravo da znam ko će sutra da nešto radi u blizini moje kuće,njive,komšije,da li stvarno suverenost potiče od naroda ko što kaze Ustav ili su svi oni posle izbora iznad zakona i Ustava...

Gost

#3

2013-11-18 14:02

UŽAS!!!!!

Gost

#4

2013-11-21 22:14

Nikl se neće kopati na teritoriji Srbije. Što pre "političari" & tajkuni to shvate, manje će ih boleti glava. Konačno je došlo vreme da se ujedinimo oko cilja koji treba da bude blizak svima nama, a to je da SAČUVAMO OVU ZEMLJU ZA BUDUĆA POKOLJENJA.

Gost

#5

2013-11-22 15:38

Serem vam se na sajt 24/7 mamu vam jebem mrtvu jevrejsku , ovde se radi o trovanju ljudi u drzavi a vi pravite pare za "sirenje" slike oglasa,mrtvu li vam decu jebem.