Zaustavite medijski teror i tabloIDIOTizaciju Srbije


Gost

#76

2013-12-26 21:26

Želima da moja deca znaju šta je demokratija, poštovanje ljudskih prava, a šta uvreda.Kakav je uticaj medija na populaciju.Zvanje bez znanja i osnovne kulture je sramota.Želim da mediji reflektuju pozitivan uticaj na razvoj mladih generacija.

Gost

#77

2013-12-26 21:59

Kolko ti je trebalo da napišeš ovo pismo
Anestezija

#78

2013-12-27 07:56

Zbog ovog sam prestao da citam novine.Juce su tabloidi smenili jednog hrabrog spasioca srpske veterine i doveli nas ponovo u kolaps. Neistine, laži, zavist prostih ljudi, željinih po nekog službenog automobila i dnevnica, vode nas u sunovrat. Svaka čast ministru poljoprivrede i sa sve njegovih 13 savetnika!
vedervaks

#79 Subjekt

2013-12-27 08:14

Prvo su nam bili smešni, pa su postali žalosni, a sada su opasni. Nema više zezanja...
Sasa

#80 Obračun ekipa

2013-12-27 10:45

Inicijativa je selektivna, postoje i drugi štampani mediji koji svojim sadržajem vređaju i truju javnost. Međutim ovde ih nema, pa mi se nameće ideja da je trenutno stanje u medijima, tj. način informisanja javnosti, teme koje se plasiraju i način na koji se obrađuju ovaj put iskorišćeno u obračunu u kom će samo neki pojedinci eventualno imati koristi, ali društvo sigurno ne.

Gost

#81

2013-12-27 16:09

Napiši komentar...

Gost

#82

2013-12-28 08:56

Pod hitno treba, zakonski, zaustaviti medijski teror. Srbija je postala tuzno mesto za zivot i nije za pristojne ljude.

Gost

#83

2013-12-28 12:44

Bruka i sramota koja traje a zvaničnici nikako da se trgnu.Pitam se, ko kome podilazi ili je to neki drugi interes koji mi,građani ne razumemo.
Triatlonac
Gost

#84

2013-12-31 01:55

Kakva nam je ''elita'' (intelektualna..) takva nam i (banana) ''drzava''.

Narod ''voli'' i prosto trazi.., ''hleba i igara''! :)

ps. moj predlog je; da se svi kompletno vratimo u ''prvi razred''.., kako bi stvorili ''zdrave temelje'' za buducnost i ovaj nakardni, negativni, mutirani nitkovski sistem (Gulag), koji traje vec gotovo sedam decenija promenili. Te promene jedino mozemo MI da ucinimo.

Miladin

#85 ''replika''

2013-12-31 02:11

#38: Саша - Ћирилица

Postovani Sasa,

oni (tkzv. hrvati) nemaju svoj jezik, pismo.. i latinica nije njhova..


Gost

#86

2013-12-31 13:47

Krajnje je vreme ds da ljudi prestanu da se boje svih vrsta nasilja a da Srbija postane normalna država.
Ninoslav Cvetkocić

#87

2013-12-31 13:49

Krajnje je vreme da kod ljudi neestanu strahovi a da Srbija postane država nenasilja i slobode.
Branka Jovanović

#88 Re: Ћирилица

2014-01-02 08:47

#38: Саша - Ћирилица

Svi iole pismeni ljudi podjednako dobro poznaju oba pisma што сматрам за предност.

Branka Jovanović

#89 Branka Jovanović

2014-01-02 08:58

Pre desetak (ili više) godina Kurir je na naslovnoj strani velikim slovima objavio udarnu vest: Rodilo se dete sa krilima. Sigurno se još neko seća ove "vesti". Od tada ljude delim na one koji kupuju Kurir i one druge.

Gost

#90

2014-01-02 09:17

U siromašnoj Srbiji znam mnoge koji kupuju Kurir samo zato što je jeftin. Nije opravdanje ali je određeni pokazatelj.
Jelena Tinska
Gost

#91

2014-01-04 08:32

Ovako imam penziju 30.000 dinara.Hvala Bogu radim sa strane.Ako se razbolim nemam nikakvu perspektivu.Nedavno sam dobila od Ministarstva za kulturu novac za deo honorara za drugo izdanje moje knjige "pogresno procitano".Ugovor su potpisali Ministar Petkovic i izdavac Danikov.No Danikov je iznenada umro.Ja sam nasla novog izdavaca.Novac je dakle odobren za mene.No sadasnji ministar Tasovac mi je porucio preko sefa kabineta, da konkurisem opet.Kad sam trazila da me primi, odgovor iz kabineta je bio da ne moze da me primi "zbog unapred zakazanih brojnih obaveza".Nije pisalo da ne moze sada..ili ne moze do januara..ili..ili...NE.pisalo je NE MOZE...Pa lepo..Ministar za Kulturu je na tom polozaju zbog poslenika kulture.Takodje se ne zna gde je novac koji je odobren za Jelenu Tinsku? Gde je otisao ako nije bilo novog konkursa?
Takodje Ministar Tasovac je ukinuo nacionalne penzije.Zelim nesto da objasnim na ovom mestu.
Ako se pazljivo procita odluka Vlade Srbije kojom se uvode nacionalne penzije u kulturi, videce se da ta odluka nikada nije promenjena, a poslednjih godina jeste nakaradno primenjivana.
Ona nije donesena da bi bili nagradjivani multimilioneri i da bi bila neciji orden ili statusni simbol. I predlagac i onaj ko je doneo odluku, dakle Vlada, imali su nameru da pomognu umetnike koji imaju male penzije i zive ispod proseka.
No,ovo je najbolji dokaz kako kod nas i kada se uradi nesto sto treba, postupamo potom onako kako ne treba, odnosno kako se dobra namera izvitoperi vremenom u njenu sustu suprotnost.Dakle, trebalo bi predociti citaocima odluku, odnosno uredbu o uvodjenju nacionalnih penzija iz 2006.god.,pa neka je onda ova Vlada promeni! I PRIMENI!Toliko
I za kraj ovu izjavu sam dala novinaru koji me me intervjuisao..ali list nije hteo da objavi jer ga finansira SNS.O cemu mi pricamo..Jelena Tinska

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-01-04 08:40



Gost

#93

2014-01-07 13:51

E DAQ SAM VIDEO PRVO OVO SA KINTOM I REKLAMAMA DOBILI BI STE MALO VEĆI ... POTPIS
SAMO NA KINTU MISLITE MAMU VAM LOPOVSKU
VEROVATNO SU VAM I DALI TI KOJIMA OVAJ ČUPAVI SMETA
AJ SAD PALITE LEŠINARI,LJIGAVI
АђутантСрбин

#94

2014-01-12 23:20

Надам се паметном потезу Тасовца. До сада је радио позитивно и једини заслужио место министра...
Или ће подлећи већини министара, којима је интерес искључиво новац, или остаје доследан идеалима...

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-13 12:26


Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-13 22:04



Gost

#97

2014-03-05 13:46

Ovo nije bitka za teritoriju niti naciju,već odsudna bitka za pravo na razum,mentalno zdravlje,poštovanje ali više za samopoštovanje svakoga od nas,za sam život čoveka.Šarena novinska šuga i kuga ne služi informisanju već da namiri dnevnu dozu gadosti,abrova i najnižih strasti najšire prosečne populacije.Nije važna vest već njena interpretacija i svakako manipulacija.Lude stranice nisu da informišu već da šokiraju,zapanje, zgroze.Izbor boja,logo itd su oružja a ne detalji. Jedini koji ovde može nešto efektivno uraditi jeste javnost,glas razuma u parlamentu i nadležno ministarstvo.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-03-05 22:41



Gost

#99

2014-05-09 11:57

TEROR pojedinim samozvanim pevačicama starletama i silikonskim zvezdama i sexom izmešanim sa udarnim važnim vestima ima da se obustavi i po cenu zatvaranja takvih dnevnih novina i zabrana rada istih pod tim nazivom. Žuita štampa da se smesti na svoje mesto nema mesta u dnevnoj štampi.

Gost

#100

2014-10-23 11:57

Zaustavimo ludilo!!!