Zabraniti nastupanje Svetlane Raznatovic za docek u BG-u

Miks

#426 Re: Re:

2013-12-29 13:38

Ne secas se dobro, to je bilo za Vreme Kostunice.

CEMU LAZ

#427 ...

2013-12-29 13:51

3 195 ljudi je potpisalo ovu peticiju. Potpisi dolaze sa 2 813 različitih IP adresa.Zar je neko toliko bolestan da iznova i iznova potpisuje peticiju sa istih IP adresa.I onda ste Vi obrazovani ,pametni i elita ove drzave a Ceca primitivna,glupa i losa?!Potpuno ste jednaki.

Gost

#428

2013-12-29 14:07

Doslo vreme za stare hitove:
"Necemo da pobedi narodna muzika
Vise volim tebe mladu, nego pusku da mi dadu"

Gost

#429

2013-12-29 15:11

Ova vlast je prevazisla samu sebe i sada pokazuje sta su njene vrednosti. Kada su se nabavljali autobusi dizali su pravu buku tvrdeci da je to nepotreban trosak, a sada ih i te kako obilato koriste. Svaki dan im je kao racun u blokadi, naglasavaju kakao su se ucesnici odrekli honorara. Pa sta to sve ipak kosta 45000E? Do sada je doticna mogla pevati samo u Jagodini ali sada su dosli njeni isti oni koji vrese mentalni genocid nad omladinom svih ovih godina. Da li je toj omladini data druga mogucnost? Mnogo je uloziti 45000E u skolski TV program, a li za tresaljke nije. Nisu kriminalci bili popularni zato sto smo mi to hteli vec sto su mediji od njih pravili heroje i velicali ih! Ovde klinka navodi KAKO JE 120000 Bilo na Cecinom koncertu na Uscu. Oprosti joj Boze ne zna sta prica, jer joj je mozak odavno centrifugiran i stavljen na duplo ispiranje. To ne znaci da ona vredi, vec da je sistem vrednosti ovde nakaradan. Sta se radi s kancerom? Amputira se da ne zahvati ceo organizam. Zato tih 120000 nepovratno izgubljenih dusa ne treba racunati i zato ce jos dugo ova zemlja biti u sranju.Sto se mene tice ovoj docek i koncert smatram kao izbor za prvi kalasturski glas Srbije.

Gost

#430

2013-12-29 15:20

Sramotno je kakva se subkultura nudi ovom narodu.Trebalo je pozvati decu iz baletske skole "Lujo Davico" ,decje horove rts i slicno,profesionalne muzicare koji bi prilagodili program novogodisnjoj atmosferi

Gost

#431

2013-12-29 15:40

Prosto preko nekih stari ne mogu da predjem samo tako !Ja ne patim od amnezije ! Neću nikad zaboraviti da je duboko umešana u ubistvo premijera Srbije dr. Zorana Đinđića!

Gost

#432

2013-12-29 15:41

Dokle više? Stop primitivizmu!!!

Gost

#433

2013-12-29 16:02

bravo!
Žika Vračaruralac

#434 Ecce hommo

2013-12-29 16:31

Imam komšiju do mene, užasno me nervira. Završio čovek ETF, ima dva divna deteta, govori tri jezika, uspešan je bio i sportista, danas je uspešan inženjer, proputovao ceo svet. Pametan čovek i kaže nije joj muž ratni zločinac jer nije osuđen, a i da jeste, ona je i pre njega bila popularna. Da je čista nije, al' kad pogledam da ikona liberalno-retrogradne Srbije u muškom telu nije ni gonjena i danas je tajkun koga se ne dira, onda se njoj najmanje može zameriti što je odradila "odrezano". Mislim, čim mi pomene mog idola "iz musave vijetnamke u Boss odelo" ja moram da šmrknem.

Kad odem kod njega na kafu sluša i Fleetwood Mac i Pink Floyd i Dire Straits i ozbiljnu muziku (krišom sam pročitao Dvoržak, Čajkovski, Šopen...). Ali kad smo bili na dve komšijske svadbe čovek kiti muziku, igra kolo, zna Miroslava, Tozovca a bogami i Cecu. Ja sam neuspešni student tuđom voljom jer su mi tatu nisu smenili na Osmoj sednici, od tada sam NVO aktivista al' su sve tanji honorari iako ja svuda gde stignem pljujem po svom narodu, nemam dece ni pravih prijatelja. jedino neka moja mikro fensi ekipica, leba bez motike taj rad. Al' smo super i ljudi nas ne kapiraju, naš trip i dop i tako to.

Jutros se zakačih sa komšijom pokušavao sam da ga nagovorim da poptiše peticiju. Ja u stvari ni ne kapiram zašto sam protiv toga, ali ja kapiram ono što mi kažu i plate. Za čas postanem "Žena u crnom" i srebrenicoljubac.
Ustvari ja baš zavidim komšiji, al' znate kad je teško da se voli i radi bar je lako da se mrzi. I potpisuje ove ovako impotentne stupidne peticije. Ako me kapirate.

milica brus

#435 milica brus

2013-12-29 16:46

Zabrane su nepopularne i neproduktivne. Opismeniti narod da prepoznaje prave vrednosti!
Jadranka

#436 Re: Ecce hommo

2013-12-29 16:54

#434: Žika Vračaruralac - Ecce hommo

Kapiramo :):):)...I da znate, uopste niste daleko od istine...U prevodu, TO JE TO!:)

Jadranka

#437 Re:

2013-12-29 17:23

#407: Demokratska Omladina Srbije -

.... Narod nema hleba da jede a Vi hoćete trinaestu platu."......

 

Da znate, pogodili ste U SRIDU, sto bi rekli alkari! Procitavsi propratni tekst uz peticiju, gde se pri kraju govori UPRAVO O TOME, O NEISPLACENOJ 13. PLATI, sasvim je jasno KO je pokrenu peticiju, umotavsi je u oblandu sa Cecinim imenom i generalijama... I, po svemu sudeci, u sadejstvu sa nekim Cecinim smrtnim neprijateljem iz istog estradnog tabora i miljea:)...

Nisam ni za Cecu (nije ona jedina, spisak je mnooogo duzi), niti za ofucale belosvetske drogirane rokere (o kojima autor peticije ne govori, a odnose NASE pare u vrecama, i devedesetih, i u vreme zutih, ali i sada)...

Najmanje sam za isplatu 13. plate, JER NISU ZARADJENE NI KOPANJEM NITI ZNANJEM, vec dolaze iz usluznih delatnosti, gde mnogi stigose na krilima partija i stranaka!

Dakle, ukoliko inicijator peticije zeli da se bori za podizanje nivoa nacionalne kulture (sto u biti podrzavam), onda se to radi kvalitativno, u kontinuitetu i na nacin koji prilici obrazovanim ljudima, kroz izmene zakona i akata, a ne peticijom!

 

 

princip

#438 Re:

2013-12-29 17:28

#46: -

Kad moze Krka za neodraslog sincica,koji jos nije stao na svoje noge,sto ne bi mogao Dacic za cecu.


Gost

#439

2013-12-29 17:50

Dokle ćemo da trpimo teror primitivizma, ko hoće da sluša Cecu neka kupi njen CD, ili kupi kartu za njen koncert, pa neka je sluša, a ne da ona predstavlja ukus celog grada i zemlje jer peva pred Skupštinom.
Koons

#440 Re: Re:

2013-12-29 18:21

#15: jim - Re:

sta ga vredjas ti 'kulturni'? Covek je normalno rekao svoje misljenje i sada ti imas neki problem? Misljenja ce se uvek razlikovati.. kakvo je to forsiranje, sta kao, svi moramo da mislimo isto? Ko oce neka potpisuje peticiju ko nece ne mora! A covek je u pravu za ono sto je rekao.. sada, da li je to dobro ili lose je drugo pitanje.. a svakako to ovde necemo resiti.. Iskuliraj

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-12-29 18:46



Gost

#442

2013-12-29 19:13

Nemam komentara, sve je isuvise tuzno! Imam samo jedan predlog za ministra kulture. Neka pogleda film "Turneje" i scenu sa "Kukavicom"!
Svetac

#443 Re:

2013-12-29 19:52

#4: laza -

Slazem se s Vama Lazo!

Svetac

#444 Sramota

2013-12-29 19:57

VI STO STE NAPRAVILI PETICIJU,JEDNOSTAVNO NISTE NORMALNI! Procitajte malo bolje,koji je razlog i kako ce se nadoknaditi utrosena sredstva na organizaciju i realizaciju koncerta! Kad se malo vise budete informisali. Onda pravite vase debilne peticije! SRAM VAS BILO!!!
mirmil

#445 Re:

2013-12-29 20:39

#2: -

Valjda Vam je jasno da to NIJE narodna muzika. To je djubre.

surovo_iskren

#446 hrabro

2013-12-29 21:21

Kako niste zinuli i kako se niste dizali sa peticijama i kojecime kad je u jeku bio mega popularan slucan nazvan JMBG ?? sta je sa malom Tijanom koja je umrla , zbog ko zna cega ?? sta je sa peticijama vezanih za slucajeve dece obolele od raznih bolesti ?? vi hocete 13-u platu u zemlji gde neko ne dobija ni jednu jedinu platu , u zemlji gde neko nema za veknu hleba, mleko , knjige , odecu...obucu ??? a vama je Ceca trn u oku , zena koja radi svoj posao , jednostavno peva , trebala vam je doci Karleusa pa nek vam ona peva... a vi svoje frustracije i komplekse lecite na klinikama i pocnite se baviti stvarima od kojih imate koristi .

Gost

#447

2013-12-29 22:59

Potpis je dovoljan komentar.
Pozdrav

Gost

#448

2013-12-30 00:00

Веома ми је драго што могу да напишем неколико рачи ПРОТИВ ове ПЕТИЦИЈЕ јер не видим разлог да се Госпођи Светлани Ражнатовић забрани наступ на Тргу Републике за дочек Нове 2014. године.Ко сте Ви и ко Вам је дао право да МОРАЛИШЕТЕ и некоме ЗАБРАЊУЈЕТЕ ЈАВНИ НАСТУП???Одмах да Вам буде јасно да не слушам ту врсту музике , што у крајњем није ни битно, али сматрам да ако се већ бусамо у груди да живимо у ДЕМОКРАТСКОЈ земљи , онда то и делима морамо да потврдимо.Служите се прљавим методама да бисте дошли до свог циља , користећи ниске ударце , што у коначном говори о Вама као о ПРЉАВОМ играчу. Доста нам је ЛАЖНИХ МОРАЛИСТА и ЛИЦЕМЕРА. Јавне личности подлежу јавном суду , оцени и процени и ако народ жели да чује госпођу Светлану Ражнатовић онда Ви ту не можете ништа, сем да се залуђујете са разноразним петицијама!!! Имам и ја за Вас једно питање : да ли сте потписали петицију за ОСЛОБАЂАЊЕ Господина Др Војислава Шешеља из Хашког казамата јер му је живот УГРОЖЕН! ??? Немојте да нас браните на погрешан начин. Више зла су нам нанели такви као Ви него Цеца , Шешељ и сви српски хероји који такође труну у Хагу !!!Искрено верујем да ћете објавити овај мој коментар , без обзира што Вам се неће допасти!!!

Gost

#449 Re:

2013-12-30 00:50

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-12-30 00:50