Peticija za uvodjenje LR kanala na Telekom Open IPTV

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-03-27 19:06



Gost

#2

2014-03-27 20:36

to bi bio jedan od najboljih i najzanimljivijih kanala u paketu

Gost

#3

2014-03-27 20:37

Ja mislim da bih trebao da se uvede taj da kazem "program koji je vezan za prirodu i njene derivate". Da bih se omladina i drugi ljudi okrenuli prema prirodi i dosta ulagati u nju.
Ribolovački Portal Srbije
Autor peticije

#4 Re:

2014-03-27 20:42

#2: -

Pored OutDoor Channel-a, svakako da. Pogotovo kao jedini domaći sa takvom tematikom.

Gost

#5 Re: Re:

2014-03-27 23:18

#4: Ribolovački Portal Srbije - Re:

Iz Leskovac samo 3 coveka??? A svi kukaju za taj program... E qrac, nece potpises? Nema program da gledas... Cao zdravo...


Gost

#6

2014-03-27 23:21

Gledajuci statistiku, trenutno ima 50 potpisa, a potpisi poticu sa 47 razlicitih IP adresa, sto znaci da je jedna osoba glasala 3-4 puta! Nije li tako?

Gost

#7

2014-03-28 08:40

Bilo bi lepo to bude u osnovnom paketu,ribolovac sam,i sigurno bi mi prijalo u slobodno vreme da mogu da pogledam emisiju tte sadrzine!
Ribolovački Portal Srbije
Autor peticije

#8 Re: Re: Re:

2014-03-28 11:11

#5: Gost - Re: Re:

Ova inicijativa (peticija) je i krenula iz Leskovca. :-)
Na kolegama sugrađanima, ali i ostalim sunarodnicima iz Srbije je da svojim potpisom daju (ili ne daju) glas i inicijativu za uvođenje ovog kanala na IPTV. Zavisno od toga da li žele ili ne žele da gledaju LR kanal. Čak i veliki broj potpisa, nije nikakva garancija da će se to zaista i desiti. Ovo je samo peticija, i ukazivanje na broj onih koji to žele.

Ribolovački Portal Srbije
Autor peticije

#9 Re:

2014-03-28 11:20

#6: -

To samo znači da je sa iste IP adrese glasalo više ljudi.
Recimo kod vas dođu trojica drugara koji kući imaju (ili nemaju) IPTV, a žele da ovaj kanal ide i preko tog operatera. Dakle njih trojica se preko mobilnog telefona i Wi-Fi konektuju na vašu IP adresu, i tako potpišu ovu anketu, preko telefiona.
U statistici ćete, u tom slučaju, dobiti tri različita glasa sa jedne iste IP adrese.
Ali to i nije tema ove peticije, koliko IP adresa žele uvođenje LR kanala na IPTV-u, već koliko ljudi imaju želju da taj kanal tamo mogu da gledaju.

Pogotovo što ogromna većina u Srbiji (preko 90% korisnika), koristi dinamičke a ne statičke IP adrese, pa se dešava da istu IP adresu dobiju i nekoliko korisnika (pa čak i nekoliko desetina korisnika) istovremeno, koji se nalaze na potpuno drugoj ( fizičkoj) adresi boravka. 

Tako da ta vrsta statističih podataka u ovom slučaju ne igra nikakvu ulogu, niti je merodavna za bilo šta.  Zar ne? 

;-)


Gost

#10

2014-03-28 12:09

Prava ideja, samo napred

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-03-28 14:59



Gost

#12

2015-12-07 20:56

Zato sto sam lovac iribolovac i volim ovakve kanale