Podrska Sasku

Goran

/ #133

2013-05-24 12:55

#81: different -

 

Da sve je to lepo,ali izbegavamo kljucnu stvar. Radnja desavanja... NIJE SE DESILO NA ULICI, NIJE SE DESILO U KAFICU,NIJE SE DESILO U POLA 2 POSLEPODNE...Dakle covek udje u tvoju kucu kroz prozor u pola 2 U TOKU NOCI,sta da radis? "Gospodine molimo vas da napustite moje skromno mesto stanovanja da se ne bi posvadjali,necete,ok,tamo su mi sve dragocenosti sto sam za zivota stekao,deca su u drugoj sobi,molim vas nemojte ih povrediti,ako treba pomoci cu vam oko iznosenja stvari koje mi kradete"

 

Nemojmo da se lazemo i izigravamo lazni moral,brigu za olos i ostalo. On da nije bio u TUDJOJ KUCI u NENORMALNO VREME,sada bi bio negde ziv na ulici,malo se grunuo heroinom i uzivanje.

Meni su u prodavnicu ulazili sa nozevima,pistoljima sa pretnjama,fantomkama,sta mislite kako je prodavacici bilo kada secivo zablista? Sta mislite,lep osecaj,da se trese 3 nedelje kasnije? Sta mislite jesu ijednog uhvatili? Jesu 2-3 lika od 15+ pljacki i odnosenih pazara. Jel i jedan osudjen,NE NIJE!

Od mog tate prijatelju,upadne lik sa nozem u prodavnicu,ovaj ga ispresavija,kasnije vlasnik prodavnice dobije prekrsajnu prijavu,PA STA JE TREBALO DA URADI? Sunce mu poljubim.

Procitajte komentar iznad vaseg,devojci su provalili u stan i nije uspela da se odbrani,dobila je batina od provalnika i sta se desilo? Jel osudjen? NIJE, NIKO U OVOJ PROPALOJ ZEMLJI NE SNOSI ODGOVORNOST ZA POSLEDICE KOJE SAM RADI. PA DOKLE? JOS JE TA DEVOJKA KRIVA ZATO STO SU JOJ UPALI U STAN?!?!?!?!?! Jel tako gospodjice/djo?