Podrska Sasku


Gost

/ #1043 Re:

2013-05-25 20:44

#1: -

Ma onog momenta kad ti neko nepozvan udje u kucu, taj sigurno nema dobre namere. A kad mi je porodica u kuci ne pada mi napamet da cekam da vidim kakve su tacno te namere. Dok sacekas obicno bude kasno. Onda dobijemo jos jednu u nizu prica eto nesrecni, tragicni slucaj uporodicnoj kuci pobijeni...a bili su fini tihi ljudi...U mojoj kuci nema ko sta da trazi, covek ima apsolutnu moju podrsku sa zakonom na svojoj strani ili bez...Druga je prica kako i zasto se provalnik nasao u takvoj situaciji da upada u tudje stanove, al to je prica za psilohoge, sociologe, lekare, pravosudje (posto kazu da je sluzio vise kazni i da je bio na drogama) a ne za onog ko se nasao oci u oci sa provalnikom u sopstvenoj kuci. Covekov zivot jste svetinja, ali ako treba da biram izmedju zivota mirnog porodicnog coveka, koji u svojoj kuci brani porodicu, zenu i dete ili zivota provalnika, svaka prica je suvisna. Zakon takav kakav je pisan je u neka srecnija vremena, kad je drzava bila mnogo stabilinija i gradjani sigurniji, na zalost to vise nije tako i zakon teba da se menja. Svako treba da ima pravo da se brani, a ne da ceka kao ovca da bude zaklan na spavanju.