Podrska Sasku

Quoted post

different

#112 Re: Re:

2013-05-24 12:29

#96: - Re:

imovina nikad ne moze da bude vaznija od zivota. i jadan je taj zakon koji svi prizivate koji bi stavio ista sto je materijalno ispred zivota-bilo cijeg, pa i tog provalnika kome niko ni ime ne zna a vazno da mu se pripisuju razna pruzja/orudja i kojima je imao nameru da iskasapi celu familiju, sto opet niko ne moze sa sigurnoscu da potvrdi.

Odgovori

Peđa

#134 Re: Re: Re:

2013-05-24 12:55:43

#112: different - Re: Re:

Potpuno se slažem da imovina ne može da bude važnija od nečijeg života.

Slažem se da svoje misljenje treba zasnivamo na konkretno utvrdjenim cinjenicama i dokazima.

Što se imena tiče provalnik se ,kao što piše u peticiji zove Vlada Manić.

Treba nam svima jasna poruka

Ako moram da biram između svoje porodice i provalnika , moje pravo i obaveza je da zaštitim porodicu.

Meni je takođe potrebno vise.

Potreban mi je zakon da  zaštiti žrtvu koja se u ovom slučaju zove Saško Bogeski.


Beba

#275 Re: Re: Re:

2013-05-24 15:15:16

#112: different - Re: Re:

Kako možete tako da banalizujete: imovina pa imovina! Mislite da Saško ne bi pobegao iz stana da nije bio sam. Gospođo, štitio je SVOJE DETE I SUPRUGU, imovina mu je nedelju dana pre toga već bila oštećena. Zakon bi se tako zvao a podrazumevao bi mnogo drugih stvari, ne samo imovinu.

Šta biste Vi uradili? I ovaj Gospodin prepravedni koji se poziva na "pravo na život"? Šta je sa njihovim pravom na život?


Gost

#2946 Re: Re: Re:

2013-05-29 21:19:01

#112: different - Re: Re:  

 Ime mu se zna, ali vi ocigledno ni novine ne citate. Orudje/oruzje zvano srafciger mu niko ne pripisuje, nego je cinjenica da ga je imao u ruci. Ne, zaista nije dosao ni sa kakvom zlom namerom, hteo je tek da popije kafu. Zao mi je sto moram da kazem, ali vi ste stvarno oksimoron.