Spasimo Billya i njegovog vlasnika

Quoted post


Gost

#3

2014-07-13 21:37

Što me nerviraju ti "stafordo - pitomrzci"....Pekinezer je isto toliko opasan, ali neeeee....To je pekinezer,a ovo je staford! A počela bih ja tu majku da vučem tako za obraz i da je vučem, da vidim kako bi ona reagovala!
I da li uopšte znaju da staford ima jedan od najačih ugriza u svetu pasa? Pa da je stvarno hteo da povredi dete, raskomadao bi ga!

Odgovori

mala plawa

#58 Re:

2014-07-14 19:15:42

#3: -

Budalama tesko objasniti!


Gost

#103 Re:

2014-07-15 12:59:13

#3: -

Bravo za komentar...I stafordi i pitbulovi su velike maze (imam oba) vrlo dobri cuvari  ali reaguju kao i svi psi.Imala sam ranije i pekinezera,oi su mnogo agresivniji od staforda samo sto nemaju snage inace bi bili prave ubice.I na kraju, ja se najvise plasim zlih ljudi(ima ih previse) a ne pasa...

ne znam

#120 Re:

2014-07-15 21:19:24

#3: -

Nema staford uopste najjaci ugriz i nije poenta u tome, pas nije svestan svoje snage, na prvom mestu je rotfajler, a tek tamo na 7. ili 8. je staford, cak ima slabiji ugriz i od labradora. A to sto nazivaju opasnom rasom Staforda ili Doge, to uopste nije tacno, prvo sto kod nas uopste to nije ispitano, ispitano je samo u Americi, tamo su opasne rase Nemacki Ovcar, Pitbul i Akita Inu, kod njih je zabelezeno oko 100 i nesto smrti, tako da slazem se sa Vama, ali da je to rasa koja je jedna od rasa koje imaju najjaci ugriz, ne.