Peticija protiv peticije za ukidanje rijalitija

Quoted post

Zombi

#5 ...

2015-09-02 19:58

Pozivam sve istomisljenike da potpisom podrze  peticiju i pokazu brojnoscu da mi dominiramo. Ja ne volim da citam knjige, ne volim onu dosadnu klasicnu muziku - opernjake i klasicno slikarstvo i vajarstvo - mnogo me to smara. Ne idem ni u crkvu na bogosluzenja - i to smara mada se ponekad prekrstim kad prodjem pored crkve, onako javno da me svi vide. A tek ovi moderni umetnici - konceptualisti i sl. - sve sam folirant i prodavac magle.

Ja volim da budem *idiotizovan* (kako kazu ovi smor *intelektualci*)  i da po vasceli dan buljim u ekran gde su moji omiljeni junaci jer sam sebi dosadan  i nemam bogat unutrasnji duhovni zivot. Zato najbolje obozavam da gledam prostitutke i nasilne glupake u rijaliti programima jer sam i ja takav pa mogu lako da se poistovetim sa njima i onda mi je lepo. Obozavam Macu i Zmaja i Gastoza i Jelenu G. i Vendi i ostale, ma sve ih mnogo obozavam. Tako da ako ste i vi slicni meni podrzite ovu  peticiju potpisom da skupimo VISE POTPISA od ovih sto hoce da nam ukinu nasu zanimaciju ili, ne daj boze, jos gore - da nas nateraju da PLACAMO NEKAKAV POREZ na gledanje (a onda te parice sto otmu od nas kao da daju za pomoc ovim modernim umetnicima - bleferima. Sto mladi umetnici ne udju u rijaliti pa nek zarade kao Maca i Gastoz nego *oce leba bez motike). Braco i sestre *Shabani* podrzite moj poziv i pokazimo DA NAS IMA MNOGO VISE i posto je ovo demokratska zemlja sacuvajmo nase heroje. Do pobede

Odgovori

shaban No1

#6 Re: to care

2015-09-02 21:58:59

#5: Zombi - ... samo bih dodao... da se uvede vannastavna aktivnost u srednjim skolama i umesto dosadnih strucnih praksi uvede gledanje rijaliti programa.

 

pepa

#8 Re: ...

2015-09-03 07:16:51

#5: Zombi - ... 

 druze jesi li razmisljao o nekom pregledu ili o odlasku u inostranstvo

ceca

#16 Re: ...

2015-09-03 17:02:57

#5: Zombi - ... 

 Svaka ti dala :D

Ђоле

#20 Re: ...

2015-09-03 22:00:33

#5: Zombi - ... 

 Прави си шаљивџија, нема шта. Уместо што се спрдаш овде са озбиљним проблемом који урушава морал, традиционалне и православне вредности, боље да нешто паметно радиш у животу. А с друге стране да занемаримо ово писаније, волео бих да те сретнем уживо па да те у духу српства изударам као коња, да ти не падне напамет више да лапрдаш. Поздрав, изроде.


Gost

#39 Re: ...

2015-09-04 06:49:56

#5: Zombi - ... 

 Idi ubij se, zapali se, i ti i učesnici farme i svi vama slični. 


Gost

#40 Re: ...

2015-09-04 07:03:20

#5: Zombi - ... 

 Muko moja predji na drugoga?!

 

Zar je moguće da smo dotakli dno....

 

Neželim da Vam djeca budu kao ovi iz FARME..neželim da Vam djeca budu idioti kao Vi...

 

 

Želim da imate djecu ,pametnu...koja će da žive u sreći ,ljubavi ,slozi....

 

A, Vi patenici ,neka vam je dragi bog na pomoći...i Vama a bogme i nama s vama

 

 

Srbijo...zemljo  izdrži...proćiće i ovo ludilo...pa da živimo kao ljudi...

Aleksandar

#44 Re: ...

2015-09-04 08:32:53

#5: Zombi - ... 

 Ma bravo Zombi, ti se mozda i sprdas, ali sto je najtuznije takvih koji nisu u zivotu procitali knjigu, koji preziru pravu umetnost, takvi koji pustaju mozak na pasu, i kojima su Maca, Zmaj, Jelena, Vendi i njima slicni idoli, nazalost u ovoj zemlji stvarno dominiraju brojnoscu. Na srecu nas koji nismo kao oni, takvi su nepismeni i ne umeju da se potpisu na peticiju.

Zato je nasa peticija protiv nekulture, protiv zombiranja ljudi, protiv javnog reklamiranja prostitucije, sunda, kica, nemorala i gluposti dobijala 20.000 do 30.000 potpisa dnevno, a vasa peticija ne moze da skupi vise od 20 potpisa dnevno, pametnom je dosta, ali opet kao sto sam kazes vi niste bas pametni... Uzivaj u gluposti i "demokratiji".

Divna

#51 Betoven i Mocart

2015-09-04 12:02:15

#5: Zombi - ... 

 Potpisala sam peticiju protiv rijaliti emisija, potpisala bih još 100 puta da mogu. Niko nikog ne tera da sluša klasičnu muziku, da obilazi muzeje, ali ne mogu da verujem da milioni ljudi u ovoj zemlji nemaju šta pametnije da rade osim da gledaju Farmu i Parove?! Družite se, šetajte, vozite bicikl, razgovarajte sa članovima porodice, upitajte decu kako je bilo u školi, imaju li neki problem? Ako već volite da gledate TV ima toliko kvalitetnih programa za svačiji ukus: Discovery, National Geographic, Viasat History, Animals, Travel, emisije o istoriji, kulturi, muzici, raznim aspektima života. Ne mogu da verujem da neko uživa u prenosu svađe između ljudi koji predstavljaju dno ovog društva. Ne znaju običnu rečenicu da sklope! Šta tu ima zanimljivo???


Gost

#55 Re: ...

2015-09-04 17:01:03

#5: Zombi - ... 

Aloooo idioteeeee, koga boli što bi ti gledao ono što nije za gledanje normalno, nema to veze sa demokratijom, ako su ti to heroji što si ih nabrojao, jadna je tvoja psiha, ne znam ni da li bi se i definicija idiota uklopila u ono čime se ti ponosiš

Lala al' iz Novoga Sada

#57 Re: ...

2015-09-04 17:19:33

#5: Zombi - ... 

 Ti se zezaš. Pismen si i to je otkrilo.

smejurija

#68 Re: ...

2015-09-05 06:39:39

#5: Zombi - ... 

 Ubi me ako ovo nije napisao Marić lično :)

Ooooops!

#85 Re: ...

2015-09-13 22:32:06

#5: Zombi - ... 

 ima vas 141 za sada...ostali su kompjuterski i funkcionalno nepismeni...

Man with a hatchet

#87 Re: ...

2015-09-19 02:53:03

#5: Zombi - ... 

 Evo ja cu od sutra napraviti peticiju za ubijanje takvih kao sto si ti za istrebljenje "vase sorte".Takav mentalni sklop kao ti je greska prirode greska zdravog razuma i ono sto ovom narodu vise ne treba jednom recju skart.I iskreno pocnijem da dobijam neku neopisivu zelju da te istranziram sa sekirom i od toga da napravim skulpturu moderne umetnosti pod nazivom rastavljen na proste cinioce ;)...