Da predsednik Nikolić pomiluje Kristijana

Quoted post


Gost

#2

2016-01-13 22:09

Ponosna sam na gospodina Kristijana i sa zadovoljstvom zelim reci da je Kralj covek dobrog srca .I da trebate jedom da pogledate i njega i njegovu porodicu i da ostane sa svojom decicom i zenom madam se i zelim da mu pomognete i izadjete u susret.Veliki pozdrav za Kikija i njegovu porodicu i prijatelje.Danijela Popovic

Odgovori

Goga

#112 Re:

2016-01-22 13:57:16

#2: -  

 

mutant

#153 Re:

2016-01-22 17:19:34

#2: -  

Na koga si ponosna majke ti, gusko jedna? Ne jedi govna da je Aleksandar KIKI (pederski nadimak), dobar čovek. Kurac moj dobar, serem mu se u usta kriminalistička. Da je Srbija normalna država, jeo bi taj govna u zatvoru odavno. Dobar čovek diluje drogu u crkvi? Dobar čovek rasprodao majčin stan i sve što ima? Dobar čovek jebe ribe pred kamerama, a žena mu sedi ispred TV i gleda? Ili je dobar što je udarao i vredjao žene na onoj idiotskoj farmi? Ili je dobar jer je bio 80% svog života u zatvoru? Dobar je za rudnik da crnči sa sudijom koji ga nije osudio na vreme. Serem se ja vama nepismenim fanovima u usta. Kad vam čovek pročita tekstove, vama smrdljivom napaljenim fanovima (uglavnom klinci i devojke kurve i po koji matori dripac) i vidi slike na FB, vidi čovek kakvi ste bolidi kao taj vaš jebeni Aleksandar, koji plače i cinkari u policiji, a ovamo glumi neko mudo. Prodaje majice kao kinez i prosi za pare od glupih, niskoumnih, idiotskih fanova. Koliko moraš glup da budeš da mu daš 10-20 eura? Serem se vama i Aleksandru u usta.


Gost

#164 Živeo nam Kiki na slobodi, kralj dobrote i kralj hrabrosti. Kiki je poštenn živeo nam, pozdrav BRe:

2016-01-22 18:44:47

#2: -  

 

ne verujem

#357 Re:

2016-01-26 17:39:01

#2: -  

 Ljudi kao Vi i ostali bezumni kreteni koji gledaju farmu, parove i velikog brata i velicaju olose kao sto je doticni gospodin, su razlog sto smo jedna propala trula polupismena drzava. Sve bih ja vas u jedan logor dok se medjusobno ne poubijate, majku vam bezumnu!


Gost

#376 koja si ti kobila

2016-01-27 08:38:02

#2: -  

 

uhhhh

#432 Re:

2016-01-28 15:50:23

#2: -  

 Kurvetino smrdljiva i tupava