Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima


Gost

#2451

2015-08-13 17:49

Zbog toga što masa naše dece iz Srbije zbog velikog priliva tih crnogorskih -stranih državljana koji završavaju gimnazije učeći crnogorski jezik ,oszane van bužeta.Neka se upisuju po konkursu za strane studente.Neka plaćaju kao stranci.Svima je više muka od tih Crnooraca.Šta oni traže u Beogradu kad imaju svetsko obrazovanje u Podgorici.
Srbija

#2452 Re: Re: Re: Re:

2015-08-13 18:13

#2317: - Re: Re: Re:  

 NI JEDAN MEDIJI U SRBIJI NAZALOST NIJE SLOBODAN I ZBOG TOGA SE OVDE JASNO CHUJE GLAS BUDUCE SRPSKE INTELEKTUALNE ELITE!!! MISLITE DA CE OVA ZLATNA DECA DA IM ZABORAVE TO SHTO SU IH RAZNE SLUZBE I SLUZBICE SA NJIHOVIM DINARSKIM BOJOVNICIMA ISPLJUVALE U ZVANICHNIM MEDIJIMA NI KRIVE NI DUZNE ZBOG OVE PETICIJE, KOJOM ZELE DA ZASTITE PRAVA SRPSKIH DRZAVLJANA I NJIHOVE RODJENE DRZAVE SRBIJE?! MISLIM DA IM 100% NECE ZABORAVITI! ALI OVA DECA CE ZA KOJU GODINU OSLOBODITI SRBIJU KOJA JE OKUPIRANA OD 1945 DO DANAS I TADA CE ONI UREDITI SRBIJU DA BUDE NORMALNA ZEMLJA ZA SVE SVOJE GRADJANE! OVO IZGLEDA KAO NEKO ZAGREVANJE ZA ONO STO TEK SLEDI I NORMALNI POSTENI LJUDI NEMAJU NIKAKVIH RAZLOGA ZA ZEBNJU JER IM STIZE SLOBODA!!!


Gost

#2453

2015-08-13 18:37

Zasto bi Srbija Milogorcima placala skolarinu kada su sami glasali da se odvoje od Srbije.Neka ih placa vlada CG a ne da uzurpiraju mesta Srbskoj deci.S obzirom da su strani drzavljani treba ih svrstati u tu grupu
Србин из Србије

#2454 Re: NE PETICIJI!!!

2015-08-13 18:39

#2418: student iz Srbije - NE PETICIJI!!! 

 Naravno da su Srbi ali u Crnoj Gori. Znaš li ti koliko ima Srba u svetu? Ajde sve da ih pustimo da džaba studiraju ovde a da nema za one koji žive u Srbiji. Plitko razmišljaš.


Gost

#2455 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-13 18:51

#2452: Srbija - Re: Re: Re: Re:  

 Ne laj psetooooo!!!


Gost

#2456 Re:

2015-08-13 18:58

A da nece mozda na siptarskom i crnogorskom , nesto ne primecujem fa vam smeta engleski, nemacki, ali , srpski, ruski i kineski vas uzasava

Srbija

#2457 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-13 19:16

#2455: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Vidish kako si se brzo pronasao, nije proslo ni nekoliko munuta a iz tebe je izasao taj primitivizam koji ce jednom za svagda biti amputiran i dezinfikovan kako bi opstalo zdravo srpsko tkivo... Samo nastavite sa takvim ponasanjem jer cete na taj nacin brzo otvoriti ochi onima koji josh uvek ne znaju da vas prepoznaju. SRBIJA JE VECHNA DOK SU JOJ DECA VERNA!!! :)

Младен

#2458

2015-08-13 19:25

Ако ова Петиција не успе идемо Студенти на улице,ако се Вучићу свиђа да плаћа Црногорцима школовање нека плаћа из свог ђепа.Како они нама тако и ми њима и никако другачије!

Младен

#2459 Re:

2015-08-13 19:29

#2061: -  

 А вама шиптари и Милини нарко босови воде ту државу од Вукојебине.150.000??Хахахаха хеј јадо јадни види се да још ниси изашао из те Вукојебине на школовање!

Младен

#2460

2015-08-13 19:35

Ево зашто нам нису Црногорци браћа,гори су од шиптара!  youtube.com/watch?v=k7RFe0URw3Q

Младен

#2461 Re: Re: Re: Re: Zoran

2015-08-13 19:50

#2238: - Re: Re: Re: Zoran 

Ја сам Србин из РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ а не из Босне тако јаране јеби се!Иди ти тамо својој браћи у Вукојебину шиптарску звану Крња Гора!Не вређај Србе из Републике Српске ми нисмо на страни оних који шурују са усташама и шиптарима да јесмо признали би Косово давни дана!

Младен

#2462 Re: Re: Re: Re: Re: Zoran

2015-08-13 19:51

#2409: Zoran - Re: Re: Re: Re: Zoran 

 Хеј немој да вређаш Србе из Републике Српске,а што се мене тиће вређај ове из Босне или Педерације БиХ.

Младен

#2463 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-13 20:03

#1857: Ima jedna rčma u planini - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Хахахахахахаха из Вукојебине у дупе директно!

Crnogorac

#2464

2015-08-13 20:17

Valjda znate da je protiv nezavisnosti Crne Gore na referendumu 2006. godine bilo 45% stanovnistva.

Čak 65% građana smatra svojim maternjim jezikom srpski jezik. A 35% građana se izjašnjava Srbima.

Crnogorci nemaju nikakve povlastice u Srbiji već se Srbi iz Crne Gore (kao i Srbi iz Bosne, Hrvatske, Makedonije) ravnaju sa Srbima iz Srbije.

Ako želite da se odreknete tih 250 hiljada Srba onda samo nastavite da se potpisujete.

Младен

#2465 Re: Re:

2015-08-13 20:20

#1584: Lale - Re:  

 Јебали ти ми из РЕПУБЛИКЕ СРБСКЕ сав род у твојој инцест родбини!Штаје ти више волиш ове из Педерације БиХ или ове из Курације?


Gost

#2466

2015-08-13 20:30

Ma koliko zvucalo brutalno ali, Srbija Srbima.
Crnogorci su sami pljunuli na srpstvo na referendumu, a potom i zvanicno objavili da ne prihvataju srpski jezik za svoj.
Sami su sebi oduzeli prava na Srbiju.
Evo im sada.
logičan

#2467 Re: Re: Srpska posla

2015-08-13 20:33

#804: srbin crna gora - Re: Srpska posla  

 za mene je sramota da se zovemo bratski atražim svoju državu. 

Za mene je sramota da se zovemo bratskim a priznaš terorističku državu na bratskoj teritoriji. 

Za mene je sramota da kažem bratski, a bratu naplaćujem ekološku i boravišnu taksu. 

Mene bi bilo sramota da da odem kod komšije da tražim da mi da stan hranu knjige da naplatim a ja kod mene naplatim ulaz kao na berlinski aerodrom. 

Младен

#2468 Re:

2015-08-13 20:39

#2466: -  

 Ја сам Србин из Републике Српске и подписао сам ову Петицију но када видим коментаре неких фукара Београдских размислим дали сам погрешио,наравно сви требају плаћати али Срби из Српске нису признали Косово то знаћи БиХ а ако неко воли Србију на Балкану онда смо то ми,али брате немојте бити тако безобразни како и ми вам све отимамо.Било ми је родбине у Србији за време рата као избеглице и веруј ми осећали су се као да су у Тирани тада,људи су их гледали попреко као да су дошли да им отму све што имају.Сада хвала Богу нема никога тамо али зато боље људи иду на запад него у Србију у којој наталитет опада.Срби су себи највећи душмани то и јесте 100% истина стварно нисам веровао у ту причу али сада верујем!

KS

#2469 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-13 21:04

#2457: Srbija - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Popusis mi kurac ovaj moj krusevacki!!!! Picko ustaska, ti si bre Hrvat, Tudjmanov, ti si Srbin koliko i Ceda..... Siso jedna Crnogurci su nam uvek bili braca ,tako ce i da ostane..


Gost

#2470 Re: Re:

2015-08-13 21:05

#2468: Младен - Re:  

мене нервира та прича са Косовом, па овде се ради о србима из Црне Горе не о Миловој багри

само један пример колико је тешко бити србин у миловом Монтенегру

Александар Саша Пејановић (19742011) је био боксер из Црне Горе, српске националности, који је представљао СРЈ на Медитерански играма 2001. године, где је освојио бронзану медаљу.

Убиство

У јавности је постао познат 2008. године када је ухапшен после нереда, који су избили у Подгорици након признавања независности Косова. Том приликом је држан 48 сати без сна у „бетоњерци“, где је брутално претучен од стране полиције.Окружни суд је полицајце осудио на затворске казне, да би их убрзо Виши суд ослободио кривице.Током наредних година Пејановић је више пута тврдио да га прогоне и да страхује за своју безбедност, због чега је једно време живео у Србији да би 30. маја 2011. године био убијен у Подгорици  из пиштоља од стране полицајца Зорана Булатовића. Булатовић је осуђен на 13 година робије због убиства.Адвокат Далибор Ковачевић, који заступа породицу убијеног Пејановића, тврди да је реч о политичкој ликвидацији.[


Gost

#2471

2015-08-13 21:07

Zato sto mi je muka od silnih Crnogoraca koji su se uvalili na rukovodeca mesta u sva javna i drzavna preduzeca a i dalje koriste ijekavicu cak i u zvanicnim dokumentima.A i studenti su jos gori.Ne bi kod mene ni jedan polozio ispit ako prica crnogorski.Srbi su samo da ne bi placali skolarinu a i posle se"busaju u grudi"kao veliki Crnogorci...

Gost

#2472 Re:

2015-08-13 21:15

#2471: -  

 није ти екавица Српски језик, и јекавица и ијекавица и икавица су равноправни делови нашег језика.

Цели предкосовски и косовски циклус су написани на ијекавици

пиши ћирилицом Србине


Gost

#2473

2015-08-13 21:25

Izrael je kad je bilo bombardovanje Srbije i Crne Gore pozvao sve jevreje iz ovih krajeva da odu u kod njih.

Zamisli peticiju Izraelaca da ne dolaze jevreji iz srbije jer im trose pare

Jadan li smo mi narod


Gost

#2474 Re:

2015-08-13 21:39

#2473: -  

 takodje bilo koji jevrejin iz sveta u bilo kom trenutku moze da ode u izrael da zivi

e tako se brani zemlja od 10 miliona okruzena sa 1 milijardom neprijatelja

a nas samo pusti neprijatelji nam ne trebaju

NE SAMO DA VOLE SIPTARE MILOGORCI VOLE I HRVATE!

#2475 STJEPAN MESIC PRVI POCASNI GRADJANIN PODGORICE JOS OD 2007. GODINE POZNAT PO SLOGANU SRBE NA VRBE!

2015-08-13 22:00

STJEPAN MESIC PRVI POCASNI GRADJANIN PODGORICE JOS OD 2007. GODINE POZNAT PO SLOGANU SRBE NA VRBE!

POZNAT PO USTASKIM PESMAMA NEMA VRBA KOLKO IMA SRBA ITD I SA SAVETIMA NEMOJTE SRBE NA SRBE NEKO SRBE NA VRBE!