SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)

SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija) / Saopštenja / Pregledanost ! / Komentari


Gost

#51

2015-09-01 10:32

Zdravo Marko, lepo od tebe sto si ovo pokrenuo:) Pored ove peticije trebalo bi pokrenuti i peticiju da mediji ne daju prostor tim nakaradama.Taj isti Kurir zdusno svakodnevno prenosi sta se desava tamo,Blic, Telegraf, Pravda i sl. takodje.
Trebalo bi uvesti zakon kojim se zabranjuje objavljivanje bilo cega sto navodi na "sodomu i gomoru" barem na nasem jeziku.Moramo nekako zastititi generacije koje dolaze, mada mislim da smo podosta zakasnili :(
Pozdrav, Vesna


Vesna

#52 Re:

2015-09-01 10:40

#48: -  

 Pa ja to svuda govorim i pisem, mediji snose najvecu odgovornost.Kad se mediji budu doveli u red po tom pitanju, sve ostalo ce biti lakse.Da ne prenose te nakaradene ne bi imali sta da pisu, kad pogledate svi manje vise jedni od drugih prepisuju..


Gost

#53

2015-09-01 10:54

i svu pogan da ocistimo i svetu Srbiju ....

 

koliko potpisa treba?

 


Gost

#54

2015-09-01 11:05

Dzaba je sve to kad i dalje milioni gledaju to sranje, da je bar par stotina hiljada potpisa pa da se ima neka osnova ovako ova peticija kao i sve druge na ovom sajtu mogu da se okace macku o rep.

Gost

#55

2015-09-01 11:42

Svim snagama protiv tog zla!

Gost

#56

2015-09-01 12:05

41000 potpisa

ts8r

#57

2015-09-01 12:09

Овакву петицију је неопходно организовати у свим градовима Србије и Републике Српске. Заиста је потребна удружена акција како би се зло протерало са малих екрана. Поздрав, Ана


Gost

#58

2015-09-01 12:37

treba da se zabrani i vo makedonija na sitrl tv

Gost

#59

2015-09-01 12:48

Mislim da trebate naglasiti da Vas sve zemlju u Regionu podrzavaju...ja licno podrzavam Vasu peticiju. Napokon da se nasao neko ko ce, bar na ovaj nacin, stati u kraj svim oblicima vandalizma, mrznje, nemorala i sli. Svaka casti i uz Vas sam zajedno sa svojom porodico
Mejra iz Sarajeva

Gost

#60

2015-09-01 12:59

Brate svaka ti čast za ovo, dobro je da se neko setio da krene u borbu protiv medijskog idiotizma današnjice na ovako interesantnan, a akumulirajući način. Nadam se da ćemo uspeti da promenimo trenutno stanje i ukinemo pravo ovih kretena da se reklamiraju i uzdižu!

Pozdrav
Mlađo

Gost

#61

2015-09-01 13:17

Svaka cast za peticiju (y)

Gost

#62

2015-09-01 13:25

Želim da verujem da u ovoj našoj lepoj zemlji ima mnogo ljudi koji se slažu da nam treba drugačiji sistem vrednosti. Sistem pravih vrednosti! Da se zna šta je dobro, a šta loše. Da se konačno nepismenost, nemoral, skinu sa naslovnih strana i udarnih termina radio i tv programa. Hoću duhovno zdravu, pravu i vaspitanu Srbiju! Sigurna sam da mi kao građani možemo to da pokrenemo i verujem da možemo da prikupimo više od 1000000 glasova. Želim da verujem da je Srbija zemlja zdravih ljudi i da ćemo to dokazati!

Gost

#63

2015-09-01 13:43

Sodoma i Gomora

Gost

#64

2015-09-01 14:08

Marko, bilo bi dobro da budemo ozbiljni do kraja, i da napišeš sve ovo, tojest, da prepraviš tako da bude naših slova š đ ć č.

Gost

#65

2015-09-01 15:45

Drago mi je sto smo privukli paznju.
Doduse... Kurir! Ta, molim vas, ... Da zaboravimo na neprofesionalizam istog, ali upravo je taj isti Kurir pun informacija sa Farme, Parova, Maldiva, VB....
Nadimak

#66

2015-09-01 16:04

Ja uopste ne znam sta su parovi i maldivi, da svi potpisnici ove liste takodje ne znaju sta je to ova peticija nam ne bi bila ni potrebna... iskljucite TV, osteticete ih daleko vise nego peticijom... ucinite da im padne rejting i cena reklame...

ekonomista.

#67 PETAR pETRIVIC

2015-09-01 16:20

Drago mi je da je pokrenuta peticija protiv javnog objavljivanja  Farme, Parova, i slicnog medijskog sljama koji zagadjuje celokupnu srpsku javnot, rusi sve moralne norme, predstavlja otrov za svako zdravo tkivo naroda, koji se od wega ne moze odbraniti, jer je u prvom redu drzava ta koja mora vrsiti selekciju, a koja to ne cini, niti je uopste zanima za posledice koje iz toga proizilaze.

Zeleo bih da se pokrene ne manje vazna , čak i vaznija peticija protiv vodjenja drzave u duznicko ropstvo. Vidimo dokle su Grcka, kao druge male i siromasne zemlje, vodjenjem svoje lose ekonomske politike dogurale, da su okupitane i bez ijednog stranog vojnika. Ista je stvar i sa nama. Ogromna zaduzivanja, za koja se čak u javnosti i nezna kolika su, vode sigurnim putem u duzničko ropstvo. Najbolji dokaz gledamo i slusamo svakog dana preko nacionalne televizije, da jedna nazovi suverena zemlja Srbija ne može da povrati smanjene penzije i plate u javnom sektoru bez saglasnosti zajmodavaca, a koje su smanjene po striktnom nalogu tih istih zajmodavaca.

Stanimo na put toj samovolji, zaduzivanju bez pokrica, gomilanju ogronih dugova, koje ni peto koleno nece uspeti da oduzi. Sve to rade pojednicu i vladi, kojoj smo mi dali legitimitet, a koji nam vracaju na takav nacin. Stop zaduzivanju!  Traziti odgovornost za one koji su to ucinili, bez znanja i saglasnosti naroda a protiv njegovih najelementarnijih interesa. Narodu je dosta magle, da bi se prikrilo pravo stanje stvari.    

Sneguljica

#68

2015-09-01 16:22

Mislim da je validan proj potpisa,negde oko 50.000 ...da bi peticija dobila na vaznosti.

Koliko je meni poznato,ispravite me ako gresim,treba ih onda izprintati, odneti i predati,ali,i dalje skupljati ...

Naravno,sto je vise potpisa,vise je odjeka  u medijima!!!

 

Sneguljica

#69 Re:

2015-09-01 16:24

#66: Nadimak -  

 Izvinjavam se,ali to nije moguce,jer smo sa svim tim bombardovani i na ulicama i na radiu i na internetu i u prijateljskim krugovima...

Savet je odlican,ali neizvodljiv ;) 

pozzz


Gost

#70 Re: Re:

2015-09-01 16:47

#15: Lea (već potpisala) - Re:  

 Odlicno receno...


Gost

#71

2015-09-01 17:29

Bravo Marko nade ipak ima
pamet u glavu

#72 Zaglupljivanje naroda

2015-09-01 18:14

Dodao bih još da bi ja lično ukinuo sve Zvezde, Zvezdice, Parade, Cece, Seke, Severine, Karleuše i ostale ali nažalost to će već ići malo teže. I naravno, Željka Mitrovića.

pamet u glavu

#73 Re:

2015-09-01 18:16

#66: Nadimak - 

 Možemo mi isključiti, 95% drugih neće.

Glas razuma

#74

2015-09-01 18:44

Bitno je da se narod posle dugo godina konacno probudio i ujedinio. Ovakvu cvrstu odluku nismo doziveli dugo. Do sada smo svi cutali, okretali glave ali toga nema vise. Nek se cuje nas glas, makar i ne uradili nista ali nek znaju da nam je DOSTA! Svakako verujem da ce ova peticija ipak dobiti na tezini i ovaj trud nece biti uzalud. Ne posustajte, samo napred, nema stajanja. 

 

KO NEMA KOD KUCE INTERNET A UPOZNAT JE I CUO JE ZA OVU PETICIJU, NEKA IDE KOD KOMSIJE, DRUGA, POVEDITE SVOJE UKUCANE, NADJITE NACIN DA DATE SVOJ GLAS!

 

P.S. PRESLI SMO 50 000 BRAVO!!!


Gost

#75

2015-09-01 19:49

Ne treba pametan svet da  se povlaci ,koliko oni vrse pritisak sa takvim programom,duplo veci pritisak treba uloziti da bi ih izbacili sa programa. Zahvaljujem se pokretacu peticije.