ALEKSIN ZAKON

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji ALEKSIN ZAKON

tata

#301

2016-02-11 23:54

dragi roditelji sami zastitite svoju decu od ludaka jer ova nazovi drzava to nije sposobna ja ih na srecu imam troje i ucim ih da se medusobno stite sa tim da bi ih razvalio od batina kad bi cuo da su nekog pipnuli   kazna od 50000 kakav blam za drzavu

Ivan88

#302

2016-02-12 00:05

Roditelji HRABROST. Svaka cast na slomljenoj snazi da se pomogne drugoj deci,da otvoreno pricaju gde su oni gresili a gde je gresila drzava.KADA MOZEMO DA GLASAMO DA SE JEDAN KRIMINALAC VRATI U RIJALITI,MOZEMO I DA UTICEMO NA TO DA SE PROBUDI SVEST.MEDJH DECIM JE SVE VJSE BUDUCIH UBICA I KRIMINALACA. IMAM 27 GODINA NEMAM SVOJU DECU ALI ME JE OVO DUBOKO PRODRMALO DA SE ZAPITAM U KAKVOM CE DRUSTVU MOJE DETE ODRASTI. DA LI CE MOJE DETE NEKO DA MALTRETIRA? DA LI OVO MKZE DA SE SLRECI? MISLIM DA MOZE. MISLIM DA NE TREBA DA BACAMO POD TEPIH OVAKVE PROBLEME,SUTTA MOZE DA BUDE NEKO OD NAS ILI NE DAJ BOZE NASE DETE SESTRIC SESTRA BRAT. OVA DRZAVA TREBA DA SE PROBUDI IZ LETARGIJE I KONACNO OFORMI SISTEM KOJI BI SE BAVIO NASILJEM BILO KOJE VRSTE.... ALI DA BHDE RESIV A NE SAMO NA RECIMA UCINICEMO SVE STO NE J NASOJ MOCI


Gost

#303

2016-02-12 00:09

Zelim da se sto pre donese Aleksin zakon. Svi mi imamo po jednog Aleksu ili vise njih.

Gost

#304

2016-02-12 00:20

Zato sto se ovo desilo zbog neljudi, najgoreg sljama koji samo gleda svoje interese, odbija u svojim jadnim ne moralnim mozgovima da shvati sta je uradio, ne prihvata odgovotnost i pere ruke od ove tragedije. Celu skolu pod istragu, sistem je okrenuo ledja porodici Jankovic i izmuceno dete ostavio na cedilu, ubedjenog da mu niko ne moze pomoci i koje je dovelo do toga da malisan ciji je zivot tek poceo, zivi u agoniji, strahu i na kraju oduzme sebi zivot...sramota za ljudski rod i apelujem da se najstrozije kazne kako nastavnici i direktorka, tako i roditelji koji ne umeju da vaspitaju decu i koji podrzavaju njihovu svirepost.

Gost

#305

2016-02-12 06:37

Zivimo u vremenu nasilja i kriminala,nikakve vrednosti se ne postuju,ovo je divlji zapad,a ovu peticiju potpisujem da se stane nasilju u skolama,a ne da korumpirani profesori izadju sa kaznom od 50000 hiljada dinara,Aleksini roditelji su akadrmski gradjani,koji su verovali u prave vrednosti,i najgore u pravnu drzavu,zato se pitam da li treba biti bezobrazan ili uzeti zakon u svoje ruke

Gost

#306

2016-02-12 09:19

Zato sto sam i sama majka cetiri osnovca i ne bih zelela da se ovako nesto strasno mojoj deci.....USVOJITE ZAKON!STOP NASILJE U SKOLAMA

Gost

#307

2016-02-12 10:35

Kada dete nosite na duši to su strašne stvari...

Gost

#308

2016-02-12 13:39

zato sto ne zelim da takvi nastavnici uce moju decu

Gost

#309

2016-02-12 14:06

Ja sam zgrozena prvo sa roditeljko vaspitanje dece svaki roditelj treba da skrene paznju svom detetu sta sme a sta ne sme ...pozdrzavam ovu peticiju za dobrobit ne samo moje nego i za svu decu....molim svi pa i oni visoki ljudi da podrzu i da se uskoro izglasa ALEKSIN ZAKON

Gost

#310

2016-02-12 17:28

Obaveza je roditelja da zastite decu,i urade sve sto je u njihovoj moci a ne da cekamo druge da nam urede zakone o DECI.

Gost

#311

2016-02-12 23:47

Ovu peticiju potpisujem zato sto i moju mladju sestru maltretiraju 3 decaka iz srednje skole u Valjevu i znam kroz sta mi prolazimo i ne zelim da se bilo kome to desi. Kada se prvi put desio incident da je decak iz odeljenja udari u glavu iako je operisana i ne bi smela da se udari nikako mi smo precutali jer prvo nije smela da nam kaze i cutala je , potpuno se promenila , povukla se u sebe , vise nije ista , ima kosmare , ne moze da spavaa, evo posle udaraca , pretnji od strane njena 3 druga iz odeljenja mi smo prijavili policiji , ali je njena skola toliko uvredjena sto smo mi prijavili policiji nego nismo samo njima .. Zato sta reci za sve ovo?? Ja kao njena starija sestra ima da se borim da isteram pravdu i da nasilnici budu kaznjeni jer ne zelim da se nesto ne daj Boze desi .... Tako da svi koji imate isti ili slican problem nasilja u skoli PRIJAVITE I KAZNITE LJIGE OD LJUDI koji to rade!!!

Gost

#312

2016-02-13 00:56

Osudjujem svako nasilje,a pogotovo nasilje nad djecom,kao i vrsnjacko nasilje

Gost

#313

2016-02-13 08:05

Nase drustvo je sve opterecenije nasim medjusobnim nasiljem. Svi trpimo. Prvi korak je da zastitimo one koji su najosetljiviji i najteze podnose nasilje, decu.

Gost

#314

2016-02-13 10:14

Dragi moji ..zato sto je ovakav zakon potreban, da bi nasa deca bila zasticena.

Gost

#315

2016-02-13 21:11

Zbog svog deteta koje trenutno ima 6 godina,a naravno da ne želim da mu se tako nešto desi.

Gost

#316

2016-02-15 13:21

Prroblem je sto se to ponavlja i ponavlja i dalje .Sve isto samo drugi grad i drugo dete . Zbog istog razloga je moj mali komsija prosle godine stradao skocivsi sa 7 sprata . Razlog je sto ova zemlja nema normalne zakone .Kod nas se stite lopovi i kriminalci a posteni , kulturni ljudi stradaju i niko ih ne stiti . A kada posten covek resi da zastiti sam sebe i da se suoci sa kriminalcima e onda njega osude lepo po kratkom postupku . Sramota za ovu drzavu . Zablelo me je kad sam cula da je direktorka skole u Nisu Kaznjena hej ljudi kaznjena sa 50 000 dinara . Alo jel toliko vredi zivot deteta . Treba je lincovati i nju i one koji su je ovako sramno kaznili kobojagi . Ona je ovde glavni krivac da je ona uradila sta treba mali Alekse bi danas bio ziv . Sram je bilo nosi dete na dusi .
taja

#317 Re:

2016-02-15 13:39

#Postovani   pogledajte samo profil te direktorke na fejsbuku ,sva hepi osmeh od uva do uva , pozira sa svojom decom i slika se kraj mora . Ona je glavi krivac da je ona reagovala kako treba aleksa bi bio ziv . Treba je lincovati cela Srbija treba je pljunuti , nosi dete na dusi a sva bahata i vesela u fazonu / nista mi nemozete . jadni mi u ovakoj drzavi i sa ovakim zakonima 

 


Gost

#318

2016-02-16 10:07

Zato sto ovo sto se desilo Aleksi nesme vise nijednom detetu da se desi i zato sto sam majka tri decaka od 19,12 i 7 godina!

Gost

#319

2016-02-16 22:56

Za sve su krivi roditelji,roditelji uce decu da mrze,da se tuku,da vredjaju,takodje deca i previse imaju pristup kriminalistickim filmovima. Nekad i to podstice dete da postaje nasilnik,narkoman,kriminalac ili sta god. Na svakom kanalu neki rijaliti,deci su idoli kriminalci i prostutke. To treba da stane! Roditelji,vaspitavajte svoju decu da budu ljudi,stoku po selima imamo i previse.

Gost

#320

2016-02-17 20:18

Strasne se stvari dogadjaju... Mora se nesto preduzeti I to sto pre.

Gost

#321

2016-02-19 18:32

Isključivo iz razloga jer ne podrzavam nasilje

Gost

#322

2016-02-29 19:40

Zato sto imam troje dece i ne zelim da nijedan roditelj dozivi ono sto su doziveli Jankovici, andjele Aleksa budi srecan gore medju andjelima posto ti ovde nisu dali nevaspitani i bahati nazovi drugovi.


Gost

#323

2016-02-29 22:53

Protiv sam bilo kakvog nasilja

Gost

#324

2016-03-11 20:45

Potpisujem peticiju jer nam deca u pojedinim skolama nisu bezbedna i smatram da se ne radi na tom problemu

Gost

#325

2016-03-15 18:14

Strašno je , šta se sve dešava u našim školama! Moj unuk ide u prvi razred, i već je dospeo sa krvavom glavom na hitnu! Ljudi, pa tek je sad krenuo u školu sa velikim planovima... odličan je đak, nikad nikoga nije tukao , ni maltretirao, što može da potvrdi i njegova učiteljica, ima ih još takvih, kojima je bitnije učenje i znanje od nasilja... Ali trojica njegovih vršnjaka nikako da se smire... Sad i mi našeg malog prvaka učimo da se tuče, da bi znao da se odbrani... Zar je ovo u uredu?! Čemu služe naše škole? Gde vodi naše obrazovanje? Nasilju? Jeli to u redu?