Легализација Марихуане у Србији.


Gost

#26

2012-11-10 13:28

Malo-malo pa imamo Festival piva, Manifestaciju vina, Rakijadu (!), slavlje supstanci koje ubijaju, a bogomdana biljka je zabranjena! Naravno, zbog farmaceutske mafije.
roki

#27

2012-11-13 16:34

lekovita je biljka i treba da se legalizuje jer nesteti organizmu vec pomaze kod nekih bolesti i leci rak
Crni

#28

2012-11-13 20:14

Postoji mnogo vise i boljih razloga za legalizaciju Marihuane nego navedenih gore ali i to su bitne stvari turizam itd.
Smanjen broj od zavisnika Heroina , manje kriminala, drzava je u mogucnosti da kontrolise maloletna lica koja ovako mogu da kupe na svakom cosku... Marihuana nije put ka tezim drogama kao sto govore po tv-u vec dileri koji prodaju marihuanu pa uz to i nude svakakve druge opasne opijate kako bih zaradili vise novca a danasnja omladina je veoma povodljiva a dilerima samo novac bitan, ali kada bih bilo legalizovano i postojala od drzave odobrena mesta za prodaju ili ti coffeshop-ovi, ne bih bilo dilera po ulici koji bih prodavali svakome ko ima novac bez obzira na godine ... Cisto par stvari sam naveo koje me najvise brinu a to je rast narkomanije u Srbiji , mnogi ce reci da je glupost legalizovati marihuanu da bih se smanjila stopa narkomana ali pogledajde Holandiju da li se i koliko smanjio broj zavisnika Heroina od legalizacije takodje i ostale zemlje pa cak i u Americi se smanjio broj zavisnika od Creck-a, ima to smisla nije glupost... Takodje i upotreba u medicinske svrhe je veoma vazna ... Dosta od mene :-D Poz svima :-D

I Molim vas da svi potpisete peticiju :-D Par podataka nije vam valjda to problem :-D

Brblja

#30 Re: THE UNION,film. POGLEDAJTE .

2012-12-16 13:19


Anonymous

#31

2013-01-18 20:18

mislim da netreba suvise kom...

Gost

#32

2013-02-11 13:18

Марихуана је лек,то мишљење се све чешће наводи у светским медијима,мислим да је то најважнији разлог за легализацију и популаризацију ове племените биљке.

Gost

#33

2013-02-14 21:39

Zasto da ne, bice nam veselo :-), nije stetna kao cigarete i alkohol, imali bi dobru zaradu, nema velikih troskova proizvodnje.
FOCO

#34 FOCO

2013-04-01 23:19

DA LI NEKO ZNA NESTO DETALJNIJE DA MI KAZE O ULJU OD CANABISA.ALI OD BELIH ZENSKIH IZDANAKA ILI TAKO NESTO DA NE LUPETAM VISE

Gost

#35

2013-04-25 22:56

samo napred krajnje je vreme....

Gost

#36

2013-04-25 23:03

...

Gost

#37

2013-04-25 23:13

Marihuana je biljka od boga, ne moze biti zlo, kada bi nas nepismeni vladajuci znali nesto o tome leaglizovali bi odma al jbg , zivimo u takvoj drzavi da nepismeni vladaju dok pametni cute :@

Gost

#38

2013-04-26 09:12

Želim da se organizujemo i postanemo dodatno vidljivi tako što ćemo skupiti istomišljnike i prijaviti skup i onda prošetati s parolama! Molim da me se obavezno kontaktira u tu svrhu!

Gost

#39

2013-04-27 12:19

Zašto se uvek sve svodi na neku ekonosku korist-ja samo želim da imam svoju biljku i da duvam, to je moje ljudsko pravo- ako iz licemernih razloga morate da zbog novog prava na duvanje ukinete neku drugu legalnu drogu, meni ne treba alkohol, zabranite njega-ionako se zbog alkohola dešavaju sranja!
sascha

#40 hocemo bogatu Srbiju

2013-05-11 07:39

Treba zakonom dozvoliti uzgajanje 30kg po porodici, da ne bi veliki zemljoposednici unistili sansu malih ljudi da naprave profit, i da vidis kako bi stranci navalili da kupuju, svaka porodica bi imala godisnje prihod od marihuane 30 000 do 60 000 evra, zavisno ko proda po kojoj ceni na veliko. Za strance je to jeftino. Mogli bi ljudi da kupe stan, auto, a ne samo da plate racune za struju, komunalije, itd. Srbija vise ne bi imala problem sa siromastvom.

Gost

#41

2013-05-12 16:18

legalizuj!!

Gost

#42

2013-05-31 16:36

LEGALIZE IT

Gost

#43

2013-05-31 17:12

Leči alkoholizam..i mnogo fizičkih i mentlanih bolesti..ako želimo da nam nacija bude zdrava i srećna, podpisaćemo

Gost

#44 š..

2013-05-31 17:13

rekla sam šta imam..pomaže bulimiji anoreksiji..alkoholizmu, itd..nikada niko nije umro od trave i slično
nik

#45

2013-06-03 11:11

Potpuno se slazem, i podrzavam.
Био Енергетичар

#46 Re: Re: Re: Re:

2013-06-06 14:04

Све што је лек, треба то и да буде и да се дозволи његова примена легално али је на жалост овај лек забрањен због профита који доноси управо онима који тај лек забрањују !

extazar

#47 extatar

2013-08-18 10:32

nebi da sam pesimista al u srbiji se nece legalizovati jos za50 god
Ana

#48

2013-08-26 16:14

Ja sam za legalizciju i cula sam da je moguca ako se skupi 10000 glasova ,lecila ona nesto ili ne ,ja je volim .

Gost

#49

2013-09-18 14:04

Sto je dobro za Amsterdam nema sanse da bude lose po nas.A i razna istrazivanja u poslednje vreme su dokazala da ta biljka uopste nije toliko "opasna" kao sto se mislilo vec bas naprotiv.
1.U Americi iako se dobija na recept je stavljena na trece mesto najkoriscenijeg opijata odmah posle alkohola i cigareta.Svi znamo koliko ljudi godisnje umre zbog posledica u organizmu od prekomernog unosenja alkohola a za nikotin i da ne pricamo a niko nije obavesten da do sada u istoriji covecanstva nikada nije dokazan cak ni jedan jedini slucaj smrti zbpg koriscenja marihuane.
2.Manje stetna po organizam u odnosu na nikotin.
3.Ozbiljan udarac organizovanom kriminalu koji se bavi proizvodnjom i prodajom ove biljke.
4.Veoma velika mogucnost za podizanje nase drzave kroz razne poreze i kriterijume za regulisanu proizvodnju iste.
5.Porast regionalnog turizma za cak i do 600% kroz razne ture koje ce obuhvatati proizvodne komplekse,istrazivanja i naravno lokale u kojima ce se obavljati trgovina regulisana od strane drzave.
U stvari razloga je hiljadu za a do sada nisam cuo ni jedan normalan i razuman razlog protiv...
Pa cak se svi mi secamo onih plakata po skolama gde su opisana stetna dejstva opijata po organizam a za gore navedenu marihuanu nisu znali nikada sta da napisu pa je pisalo ""sa marihuane se prelazi na teze droge" ... Cista glupost.Ako je neko rodjen lud njemu nema pomoci taj ce i bez opijata i alkohola zgaziti ljude na pesackom prolazeci kroz crveno.

Gost

#50

2013-09-24 12:22

Ja mislim da bi legalizacijom Marihuane postigli neverovatne rezultate u podrucju medicine, svaka biljka je stvorena s razlogom od strane boga!