Podrska Sasku

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrska Sasku

click

#2376 Re:

2013-05-28 07:16

#5: different -

Daj ne lupaj, taj ako je mario za svoj zivot ne bi se drogirao (jedan zivot) i upadao u tudji stan (drugi zivot), eto vec je sam sebi 2 oduzeo


Gost

#2377

2013-05-28 07:17

U borbu za povracaj dostojanstva čuveka.
Savetnik

#2378

2013-05-28 07:20

Ljudi koji ne zive od svog rada poput kriminalaca, besposlicara, izdrzavanih lica, narkomana, itd. nikada nece shvatiti zasto licna imovina predstavlja svetinju za svakog normalnog coveka i domacina. Oni koji nemaju porodicu takodje nikada nece shvatiti zasto je svaki savestan roditelj i suprug spreman da ubije da bi zastitio i spasao zivot svom detetu odnosno supruzi. Tesko je to objasniti onima kojima se zivot sveo uglavnom na kladionice, automat klubove, igraonice, marihuanu, ekstazi, spric, prah, alkohol, ispisivanje grafita, pederisanje, ogovaranja i slicno. Nikada takve ljude nemojte ubedjivati jer sigurno ne bi bili prvi koji su to pokusali. Normalnom coveku ne treba ubedjivanje a budala kada bi mogla da razume svet oko sebe, savete pametnih ljudi i razlikuje normalno od nenormalnog, ne bi bila budala.


Gost

#2379

2013-05-28 07:21

Pod hitno promena zakona o samoodbrani i odbrani kucnog praga, a Saska HITNO pustiti iz pritvora, or else...

Gost

#2380

2013-05-28 07:23

Veoma humana i u ovom mučnom trenutku najpotrebnija ovom potpuno nevinom čoveku koji je u tom kobnom trenutku samo branio svoje dete i ženu.Moramo kao ljudi da imamo društvenu odgovornost u ovom trenutku, moramo ovog čoveka zaštititi ovom peticijom.

Gost

#2381

2013-05-28 07:23

I ja bih isto uradio....

Gost

#2382

2013-05-28 07:24

Čovek je potpuno ispravno postupio. Možda i ne bi reagovao tako da mu žena i dete nisu bili u kući, jer je očigledno plašeći se da provalnik nešto loše ne učini njima posegnuo za nožem i za samoodbranom.

Gost

#2383

2013-05-28 07:24

Ovo je strasno, zar covek koji brani svoj prag od huligana bude u zatvoru

Gost

#2384

2013-05-28 07:29

Potrebno je da se uradi izmena zakona o ubistvu u samoodbrani,ako ostane ovako kao do sad ostavili smo prostor nasilnicima da mogu da budu bezbedni u napadu na nasu imovinu ,nasu sigurnost i nase zivote .Nasi zatvori su prepuni i nazalost treba promeniti i ulogu samih zatvora.Zaboravili smo na drustveno korisni rad. Nedavno je covek odlezao dve nedelje u zatvoru koji nije platio kaznu jer vozi bez polozenog vozackog i neregistrovano vozilo godinama tj. decenijama.Izasao -odusevljen jer se odmorio ,regulisao pritisak i popravio besplatno kvaran zub?Sad ponovo vozi onako kako je i do sad vozio.Zakoni su nam losi ili ako ih imamo oni se ne sprovode jednako prema svima , sem u nazalost pogresnim momentima jer ste u samoodbrani ubili provalnika koji je provalio u Vasu kucu sa namerom da vas opljacka i mozda ubije ako ne dodje do onog po sta je dosao,a tad je kasno da se mi zakonom branimo .Sta nam onda preostaje ?

Gost

#2385

2013-05-28 07:29

Dotle smo dosli,da branis porodicu i tebe hapse i osudjuju sto vec odmah a lopove i ostala govna pustaju istog trenutka!!!

Gost

#2386

2013-05-28 07:31

Sramota je za ovu nasu bednu drzavu koja hapsi ljude kad zele da zastite cak i svoju porodicu.....zar ni na to nemamo pravo?! Ajdemo onda da se svi poubijamo medjusobno-zato sto nam se ne svidja komsijin pogled ujutru kad ustanemo-zato sto se necije dete igra pod nasim prozorom kad odmaramo i smeje se naglas-ajmo da se poubijamo. Covek je hteo da zastiti svoju porodicu i to je normalno kad imamo rasulo u drzavi-policiju nikakvu, a o pravdi i da ne govorim.......u ovoj zemlji nema pravde! Pokazace se da ima pravde samo ako se ovaj covek oslobodi! Zar bi trebali da pustimo provalnike da nam ulaze u kucu i da nam uzmu sve dok mi samo gledamo?! Pa ko bi to ucinio?! Bas se pitam i bilo bi lepo da neko iz Vlade nase divne pokrene nesto i oslobodi ovog coveka da moze uzivati sa svojom porodicom. Sva moja podrska za oslobodjenje ide ovom coveku i molim se Bogu da se vrati svojoj porodici. Ovo je bruka i sramota za ovu drzavu! Zar vise ne mozemo ni da se branimo? E to nisam znala! Samo mogu reci jedno-SASKO-NE DAJ SE-NAROD JE UZ TEBE-!!!!!!!!!!!


Gost

#2387

2013-05-28 07:34

Pustite coveka, on je branio svoju porodicu!!!!\
pope

#2388 Re: Podrska Sasku Bogeskom - korak dalje

2013-05-28 07:34


Gost

#2389

2013-05-28 07:36

E ovo mi se ne svidja zasto se naplacuje pregled.Meni obijali vikendicu,14 puta pa nikog nisam uhvatio,ti si bio srecnik.

Gost

#2390

2013-05-28 07:37

Sta treba covek da uradi ako mu neko upadne u stan? Ovde je posten gradjanin najnezasticeniji, a kad se sam brani onda je kriv!!!!!!!!!! Dokle!!!!!!!!!!!!!

Gost

#2391

2013-05-28 07:42

Na osnovu važećeg zakona štite se kriminalci i lopovi, a kažnjavaju se ljudi koji štite sebe, svoju porodicu i imovinu. pod hitno treba doneti novi i pravedan zakon. Ovo je zakon bezzakonja.

Gost

#2392

2013-05-28 07:45

Dokle će kriminalci da imaju veća prava od građana koji brane svoj život i porodicu...
Hitno treba menjati nakaradne zakone!

Gost

#2393 Re:

2013-05-28 07:51

#5: different -

on se branio! velika je razlika


Gost

#2394

2013-05-28 07:53

I ja bih to uradila i svaki normalan covek kome bi neko upao u stan ! Dosta vise sa terorom narkomana i kriminalaca koje stiti i zakon!!!

Gost

#2395

2013-05-28 07:59

SAMO NAPRED!

Gost

#2396

2013-05-28 08:01

Samoodbrana svog zivota i zivota svoje porodize ne moze da bude kaznjena!!!
Bane
Gost

#2397

2013-05-28 08:01

Ovako, ispred monitora, najlakse je komentarisati. Ne dao Bog nikome da dozivi kod kuce ono sto je taj, nesrecni, Sasko doziveo. Ne znam sta bih ja, konkretno, uradio, jer mi se slicna stvar nije desila, ali sam siguran da bih uradio sve sto treba da zastitim svoju decu. U mom domu, mestu gde mi se deca osecaju bezbedno, niko nema sta da trazi, osim ako ga neko ne pusti unutra.
Saska ne poznajem, nikad nisam cuo za njega, ne znam da li je dobar ili los covek, i ne zanima me to , znam samo da mu je neko NEPOZVAN upao u kucu dok su mu zena i dete bili tu. To mi je dovoljno.


Gost

#2398

2013-05-28 08:22

Kakav komentar? Ostaje nam samo da čekamo kada ćemo biti svi pobijeni u svojim kućama !

Gost

#2399

2013-05-28 08:23

pa nema sta da se kaze...izasao je svet na kraj...ako ti se neki nepoznat seta nocu po kuci sa srafcigerom u ruci sta treba da mislis...da je dosao da ti popravi sporet...uplasis se i mislis da ga se resis da spasis sebe i porodicu,jer u suprotnom ubije on tebe i njih, sta ima tu da se dokaze...oni sto su napravili ovaj idiotski zakon imaju telohranitelje i zastitu drzave pa zato ne znaju sta rade i sta je realni zivot...zbog takve zakone smo stigli da se plasimo u rodjenim kucama da n-am grizu usi na ulici i sta sve jos...svaka bitanga i kriminalac ima neka prava samo posten i porodican covek nikakva...sramota je nasa sto cutimo jer sutra moze da se to isto desavo i nama...podignimo glas...




Gost

#2400

2013-05-28 08:23

Oslobodite čoveka koji je braneći najvrednije odreagovao kako je odreagovao. Sprečite nepotrebnu patetiku kada se desi da nedužni stradaju. Na sreću u ovom slučaju se to nije degodilo.