Podrska Sasku

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrska Sasku


Gost

#2426

2013-05-28 10:05

U zatvoru je mesto kriminalcima, a ne onima koji brane svoju porodicu i sebe. Za promenu zakona!

Gost

#2427

2013-05-28 10:07

ovo je bruka i sramota sta se radi u Srbiji kriminalci kolo vode a neduzan narod iza resetaka zato dajem podrsku Sasku i da ga sto pre puste znaci covek je trebao da gleda kako mu neko maltretira zenu i dete i da sedi skrstenih ruku pravilno je postupio i tako treba svak da zastiti svoje najblize......

Gost

#2428

2013-05-28 10:13

Sloboda za neduzne!

Gost

#2429

2013-05-28 10:17

U ponudi drzava nisam nasla Crnu Goru.Zasto?
J. Gajta

#2430 Re:

2013-05-28 10:20

#2429: -

sajt je tako napravljen.. mi samo koristimo gotov template


Gost

#2431

2013-05-28 10:30

Srbiji je potreban veći broj ljudi kao što
je Saško. U normalnoj zemlji ovaj njegov čin
bio bi normalan, nije on kriv što je to uradio
a još manje što živi u ovoj i ovakvoj državi
gde su samo kriminalci zaštićeni.
Kimbe

#2432 X20

2013-05-28 10:38

Trenutni broj potpisnika ove peticije raste iz minuta u minut. Sa obzirom koliko je Srbija pokrivena IT pismenoscu, ovaj broj treba mnoziti sa 20 i dobice se priblizan broj ljudi koji stoje iza ovoga. Ovo je ono sto smo hteli, suditi Sasku,znaci suditi buducnosti Srbije, suditi celom narodu, suditi onom delu Srbije koji je jos ostao moralan i normalan, neispranog mozga i onom delu Srbije koji jos porodicu smatra svetinjom. Promena zakona, pod hitno. Osude li Saska, osudili su i nas, nasu decu i nasu buducnost. E NE DAAAAM, NE MOZEEEEE.

Gost

#2433

2013-05-28 10:41

pa nek se vodi racuna za one ljude koje brane vlastiti zivot i zivot svoje porodice

Gost

#2434

2013-05-28 10:56

peticija je na mestu,ne poziva na nasilje a opet moramo se braniti a za to ne biti okrivljeni



Aleksandar

#2435 Re:

2013-05-28 11:04

#5: different -

Tacno je da je pravo na zivot neprikosnoveno, ali i pravo na miran zivot je neprikosnoveno, zasto je onda provalnik povredio pravo coveka da u miru uziva sa svojom porodicom? I ako zastitimo jednog provalnika, dali to znaci da ce ih biti manje?

Ne, mislim da ce ih biti vise i da ce samo posteni ljudi stradati, a provalnici, narkomani, kriminalci i ostala bagra bice jos bezobrazniji jer ih zakon stiti.

Nije dzaba u Americi zakon regulisao pravo privatnog poseda, zasto se samoodbrana u privatnom posedu mora dokazivati?

Evidentno je, covek je provalio i ugrozio sigurnost porodice, i ja bih tako reagovao da zastitim svoju porodicu, a kakav bi ishod bio, to ne znam.

Zao mi je sto je ishod kod Saska bio takav, stradao je jedan mlad covek, ali drustvo i zakonodavce treba pitati zasto jedan visestruki provalnik i narkoman nije bio adekvatno nadgledan, lecen i saniran od strane naseg drustva i sistema, a ne treba pitati coveka zasto je branio svoju porodicu, jer je to bezobrazluk, isti kao i bezobrazluk provalnika, narkomana, kriminalca...


Gost

#2436

2013-05-28 11:05

Zakoni i sudska praksa u Srbiji podržavaju kriminal i kriminalce, vrlo često.

Gost

#2437

2013-05-28 11:07

Podrska Sasku. sta sad ima da razmislja i da se trese. to bih uradio i ja, i savki muskarac za svoju porodici. i ne bih se kajao ni u jednom trenutku. to je tako prirodno.
sandokan

#2438 Re: Re:

2013-05-28 11:10

#2435: Aleksandar - Re:

ja mislim da nije bandit nije povredio MIR porodice, nego pruvatno vlasnistvo. a, da je naisao neko slabiji od njega mozda bi i on nastradao. i sta bi se desilo. rekli bi. jbg, narkoman, sta mu mozes.


Gost

#2439

2013-05-28 11:11

Nema tu sta da se komentarise, sve je jasno!

Gost

#2440

2013-05-28 11:14

Samo u Srbiji covek lezi robiju zato sto je zastitio porodicu... Izgleda da je trebao da pusti provalnika da ih opljacka i onda izbode... SRAMOTA!!!!

Gost

#2441

2013-05-28 11:16

to je sramno i neposteno da se osudi covek koji se branio u svojoj rodjenoj kuci!Sta je trebao da ceka Da ga lopov iskasapi! da je vise tih koji su naterani da ubijaju u samoodbrani ne bi bilo lopova i onih koji ulecu u utudj posed i ubijaju! MOLIMO da se covek pod hitno pusti iz zatvora!

Gost

#2442

2013-05-28 11:26

Porast kriminala je direktna posledica ukidanja smrtne kazne, jer je to donelo obezvredjivanje svih ostalih kazni!

Gost

#2443

2013-05-28 11:30

Ako dozvolimo da se ovaj mlad covek kazni i da mu strada celo semejsvo onda dajemo kriminalcima puno pravo da prave josh vishe kriminalna dela jer im zakon daje pravo.I da stradaju nevini ljudi.Dajem puna podrshka mladom makedoncu i da se ovakvi nemili nastani nikad ne sluce u idnini.
peđa 011

#2444

2013-05-28 11:34

Čovek je samo uradio ono našta bi bio primoran svako od nas.Branio je svoju porodicu i sebe.Dajem mu svu podršku i neka izdrži još malo, nadam se da će ga ubrzo pustiti.Predlog da se donese Zakon o zaštiti privatne svojine u kome bi se bolje definisala prekoračenja odbrane svog i života članova porodice.
p.s heroji ne mogu sami.

Gost

#2445

2013-05-28 11:37

Ako već neko treba da odgovara za smrt provalnika, onda je to policija i sudstvo. Da su oni radili svoj posao kako treba, ta osoba bi bila u zatvoru, bezbedna, i ne bi se desilo ovo što se desilo.

Svaki normalan čovek bi postupio kao Saško.

Gost

#2446

2013-05-28 11:43

Šta reći...!

Gost

#2447

2013-05-28 11:44

Sekako deka vo samoodbrana mora da se sluci nekoi nesakani povredi koga imash kradec doma. Ili domakinot ke bide povreden ili kradecot.
Sasko ne e vinoven!!!
Shto trebalo da go ostavi kradecot shto saka da pravi a toj da ja ceka policijata koja prasanje e i dali ke dojde (navreme)!!!
Alan011

#2448

2013-05-28 11:52

Pre 15 god kada sam bio 18 togodisnjak,imao sam susret sa lopovima na vratima stana.Bio sam sam kod kuce i spavao sam,najednom cujem neko ceprkanje po vratima.Ustanem i otvorim naglo i imam sta da vidim.Jedan cuva strazu a drugi kleci i burgija.Na svu srecu su se odmah bacili u bezaniju.Pozovem komsiju koji je policajac na Banovom Brdu i on mi kaze da je to "samo pokusaj" da mi nisu upali u stan i da zaboravim.Ja mu kazem da sam ih dobro snimio i da mogu da ih prepoznam...on kaze ma sta da te cimam po SUPU kad nema kradje.Na tome i ostane.Posle cujem da su obili dva stana u zgradi do moje.Mislite da me je policajac kontaktirao kao ocevica...naravno da ne.Toliko o tome a ovom decku dajem punu podrsku.Kada bi ljudi imali pravo da ih rokaju onda bi se i oni malo zapitali da li da krecu u kradju.

Gost

#2449

2013-05-28 11:53

Bilo bi posteno da se ovaj zakon zauvek izmeni i da imamo napokon svoj mir u svojoj drzavi,gradu u kom zivimo i kuci u kojoj boravimo,da nemoramo vise da strepimo ko i kada ce nam ugroziti zivote nase dece i nas samih... Nismo zasticeni od ove vlasti i nadleznih organa,koji su duzni da nas zastite,pa bilo bi vreme da ova vlast napokon nesto uradi. Isto bih uradila da sam na Saskovom mestu,to je duznost svakog roditelja da stiti svoju decu. DRZAVO PROBUDI SE I NAPOKON URADI NESTO ZA SVOJE STANOVNIKE I SVOJU DECU,NEMOJTE DOZVOLITI VISE NASILJA....

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-05-28 11:54