Podrska Sasku

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrska Sasku


Gost

#2451

2013-05-28 11:55

Уз потпуну подршку Сашку,а и сам бих тако поступио!!!Сашко треба да буде на слободи !!!А политичари да промене закон који штити криминалце а не породичног човека!!!Право приватног поседа треба увести законски !!!!

Gost

#2452 Re:МИСЛИШ????

2013-05-28 12:00

#5: different -

ОБЈЕКТИВНО ДА ЈЕ ТЕБИ ТАКО ПРОВАЛИО У КУЋУ И ДА ТИ ЈЕ ТАЈ, НЕ ДАЈ БОЖЕ, УБИО НЕКОГ ОД ПОРОДИЦЕ И ТИ БИ ТАКО ОБЈЕКТИВНО ЊЕМУ ОПРОСТИО ШТО ЈЕ НЕКОМ ТВОМ ОДУЗЕО ПРАВО НА ЖИВОТ И ТИ ГА НЕ БИ УБИО У САМООДБРАНИ??????


Gost

#2453

2013-05-28 12:01

Pravda za Sasu Bogevskog!

Gost

#2454

2013-05-28 12:07

Golema poddrska za Sasko!!!

Gost

#2455

2013-05-28 12:11

Li4no sam ih upoznao pre nekoliko godine u Republike Makedonije ovo najmirnije i divne porodice sa kosmopolitskih duhu i zaprepash4en sam kakve tragedije pre sve se desila li4no na Sasku, jer on nikad ne bih uradio loshe stvar nikome. Imali smo nekoliko seminare u veze sa zivot i djelo Isusa Hrista, i prvi put kad sam ga video sa Biblije u rukama, osjetio sam da 4ovjek(sasko) je golemi Vjernik i da misli sve najpozitivnije na sekome ... Neka se svih Ostalih malo se stave u negovom situacije i neka svih sebe se razmisluje malo o tome shta oni bih uradili kada u njihovih dom ulazi nekih nepoznatih razvalnik ili nasilnih i pokushava da uradi neshto na nasih najmilije? Li4no Ja odma bih se stavio u odbrambenu pozicije da odbranem pre sve najslabije, a tek onda kasnije se odbranjem i sebih. (Ispri4avam se na svih 4itaolci ako imam neke gramati4ke greshke jer ja sam MAKEDONAC i slabo koristim srbsko-hrvatske rje4i, no zelim da svih zna da i mi u Makedonije ponekad imamo te iste probleme u nekih urbane sredine kad se pojave nekih narkomane, zalosno za i takve ljudi no smatram da Nashih drzave treba da institunaliziruje malo druga4ije da ne bih bile shtete ovako krupnije sa ovakvih nastanutih stresove mozda i so digotrajne psihi4ke posledice, tuku odma da se zna mesta za delikvente u zatvoru a civile sa spokojstva u domovine, kod ku4i...) Kad sam video slike u dnevnu stampu za ove nastanatu tragedije, odmah sam zamolio da mu sevisni otac Bog, sin i svetih duh pomogne i da mu daje strpljenje, mir i spasenije... Jer duboko u sebi vjerujem da Sasko nije kriv za nishta...

Gost

#2456

2013-05-28 12:13

Поштени у затвор, криминалци под заштитом криминалног правног систрема Р. Србијре.

Gost

#2457

2013-05-28 12:25

U ovoj zemlji je najperspektivnije biti kriminalac. Zasticen si ko beli medved. Jos ce im dati regres i topli obrok. Kriminalci su ljudi, a ljudi imaju ljudska prava. A oni koji nisu kriminalci nisu ljudi i nemaju prava.


Gost

#2458

2013-05-28 12:30

Jedini zakon u USA koji mi se svidja je privatno vlasnistvo ako te nisam pozvao ti si nepozeljan. Imam pravo da te ubijem na mom posedu.
Kad se postave prava pravila i nacini zivota bice ovakvih situacija manje.

Gost

#2459

2013-05-28 12:40

Da li u treba pustiti provalnika da ti krade po kući,i skuvati mu kafu posle toga?!
O, zemljo Srbijo!!!

Gost

#2460

2013-05-28 12:41

Čovek je branio svoju porodicu, ništa više od toga. Kad pomislim da je njegova supruga pre toga stavila dete da spava, bukvalno se naježim, čujete nepoznate korake u sopstvenoj kući, strašno. U pravu su Amerikanci - privatnost je neprikosnovena, niko nema prava da vas ometa u vašoj kući.

Gost

#2461

2013-05-28 12:46

Sasko je nevin, treba ga osloboditi svake krivice. Treba promeniti zakon koji sprecava pravdu.
Realno

#2462 Sloboda za saska

2013-05-28 12:48

Saska treba osloboditi svake krivice, kao sto treba promeniti zakon koji sprecava pravdu.

Gost

#2463

2013-05-28 12:58

Treba traziti promenu zakona,da kriminalci ne budu zaštićeni više od običnih građana....

Gost

#2464

2013-05-28 13:11

Problem je što u Srbiji NIŠTA nije vlasništvo njenih građana, pa čak ni njihov sopstveni život. Sve što mislite da je vaše, država Srbija vam može oduzeti dekretom, uredbom ili nekim sličnim dokumentom, napisanim od strane nekog bahatog političara ili državnog službenika. Zašto se onda čudimo kada je pred zakonom svaki lopov i bitanga ispravniji nego građani ove zemlje koji se ubijaju radeći, samo da bi pošteno prehranili sebe i svoju porodicu? Naravno da je tako, kada zakone pišu lopovi za lopove. Pa nisu blesavi da sami sebi skaču u stomak, jer znaju da postoji velika mogućnost da i oni ili njihova deca jednog dana sednu na optuženičku klupu. Ograđuju se unapred...
Ovakvu mešavinu starih zakona iz doba socijalizma i ekonomskog uređenja koje je najsuroviji liberelni kapitalizam, danas nema ni jedna zemlja na svetu. Tek kada život i imovina poštenih građana Srbije budu prioritet u odnosu na sve drugo, možemo reći da živimo u koliko toliko uređenoj državi. Zato je slučaj Saška Bogeskog jedinstvena prilika da se izborimo za pravo na zaštitu imovine i ličnog integriteta i da kao građani postanemo jači od nasilnika svih vrsta, kada već država Srbija nije u stanju da nas zaštiti od istih.

Gost

#2465

2013-05-28 13:15

Zao mi je shto provalnik nece robijati zbog svog nedela;zao mi je njegove porodice,ali svakako ne osudjujem Sashkov postupak.Elementarno Pravo je da Covek zashtiti svoju Porodicu u sebe.

Gost

#2466

2013-05-28 13:17

Slucaj gospodina Bogeskog, jos jednom pokazuje da je Srbija jadna i zalosna mala zemlja, gde se ne cene prava merila vrednosti!!! Ocigledno da u primitivnoj Srbiji pravo postoji da bi zadovoljilo pravo, a pravo kao i u celom svetu postoji da bi zadovoljilo PRAVDU!!! U ovom slucaju pravda nece biti zadovoljena dok gospodin Bogeski ne izadje iz pritvora i dok mu se neda orden za hrabrost!!! Ako Srbija toliko zeli u tu EU, nek usvoji onda odgovarajuce zakone i nek se ponasa u skladu sasvetskim i evropskim nacelima morala i pravde! Jos jednom PRAVO POSTOJI DA BI ZADOVOLJILO PRAVDU!!! Podrska porodici!!!

Gost

#2467

2013-05-28 13:32

Svako normalan bi oslobodio coveka u ovoj situaciji... ali kod nas .....

Gost

#2468

2013-05-28 13:53

Izvanredno i prava akcija,kamo srece da je do sada bilo preko milion potpisa.
Milan

#2469

2013-05-28 13:55

Zakon mora da se menja. Ako Sasko bude osudjen onda moramo i na ulice da izadjemo.. Dokle cemo biti lopovska drzava koja stiti kriminalce

Gost

#2470

2013-05-28 14:05

Imala sam slicna iskustva.Provala u stan,lopov je meni i suprugu usao u spavacu sobu.Na radnom mjestu(Hitna pomoc),vredjanja,fizicka maltretiranja,razbijanje imovine.Policija ne cini nista da zastiti obicnog gradjanina.Naprotiv snishodljiva je prema narkomanima(na sudu olaksavajuca okolnost),provalnicima,ubicama.Zalim zbog Sase,ali jednom je i to moralo da se desi.Sada je bitno da ga podrzimo!!!Privatna imovina je svugje u svijetu snetinja.ZAKON POD HITNO DA SE MJENJA!!!!Sasa na zasluzenu SLOBODU!! Ukoliko sada ne uspijemo postacemo taoci,ludaka,narkomana,lopova, bahatih

Gost

#2471

2013-05-28 14:11

Mislim da je pravilno postupio. Zar je trebalo da dozvoli da mu porodica strada pa da ih onda svi 'zale'. Svaka cast na hrabrosti.

Gost

#2472

2013-05-28 14:13

Mnogi bi se zapitali zašto je morao da ga ubije, a preminuli je imao šrafciger u ruci - za šta li mu je trebao? Nek se zapitaju oni koji ne odobravaju samoodbranu ovog čoveka i zaštitu sopstvene porodice!

Gost

#2473 Re:

2013-05-28 14:14

#1: -

Pitanja za mudrace iz javnog tužilaštva i oko njih:

1. Zašto Danilović i Fido nisu u zatvoru zbog tuče opasnim sredstvima na javnom mestu i teških telesnih povreda ?

2. Ako Dačić svojom posetom oslobađa počinioce KD krivičnog gonjenja (nije mu prvina) može li da poseti i Saška ?

3. Božović je 17.03.2013. obećao odgovor u roku od 15 dana u vezi teških KD Dikića i brata mu. Ako je (kako kažu) Dačić tim povodom zaustavio hapšenje svoje mafije u žandarmeriji iz Brisela, može li da pozove mobilnim i za Saška ? Zamolimo ga.

4. Šta su rekli u ambasadi povodom ovog slučaja ?

Gnevni


Gost

#2474

2013-05-28 14:16

"Provalio" je gde mu je kraj!!!

Gost

#2475

2013-05-28 14:18

Slobodu za Sašku