Spasimo Billya i njegovog vlasnika

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Spasimo Billya i njegovog vlasnika


Gost

#126 Re:

2014-07-16 04:47

#124: -

O da, slazem se!


Gost

#127

2014-07-16 07:45

Vlasnik nije kriv,kriva je glupa majka -.- Ja vise volim zivotibje nego ljude i djecu. :) Vlasnik ne zasluzuje zatvor ! A ni uspavljivanje psa !

Gost

#128

2014-07-16 10:11

uzas
ddd

#129 Subjekt

2014-07-16 11:22

I sama imam staforda. Iako je star nepuna tri meseca velika je maza, ali kada ga neko dira zna da bude agresivan, to im je u krvi. Roditelji treba da budu srećni što pas nije usmrtio devojčicu jer je retko ko svestan koliku snagu stafordi imaju. Majka prvenstveno nije smela da pusti svoje dete da se mota oko Bilijeve njuške, jer, gore je već navedeno, kada bi se neko igrao sa njenim obrazima ona bi odreagovala burnije. Ovo je samo bio znak upozorenja od strane psa i mislim da nema potrebe da se psu bilo šta uradi, nije pas kriv zbog neodgovornosti majke. Da majka nije pozvala psa do ovoga ne bi došlo, mislim da je jasno kao dan ko je ovde kriv. Čovek/dečko je priznao deo krivice, spreman je da uradi bilo šta. RODITELJI TREBA DA VAS BUDE SRAMOTA ŠTO NA OVAKAV NAČIN POKUŠAVATE DA DOĐETE DO NOVCA I MEDIJSKE PAŽNJE!!! SRAMOTA!!! PODRŠKA ZA PSA I VLASNIKA!!!

Gost

#130

2014-07-16 12:00

Svaki roditelj koji voli svoje dete,ne treba da ga razmazi,i da ga lepo vaspita da ne maltretira ni Billya ni bilo koju zivotinju.PRAVDA ZA BILLYA!!!

Gost

#131

2014-07-17 05:44

Da se ne uspava pas i da se oslobodi krivice vlasnik. Pozdrav iz Podgorice
Laki

#132 Kazna

2014-07-17 08:04

Kriv je vlasnik definitivno. Pas nije kriv. Po meni, adekvatna kazna bi bila trajno oduzimanje psa vlasniku, a vlasniku par godina zatvora.
Teski

#133 Re: Kazna

2014-07-17 09:40

A koja bi bila adekvatna kazna za tebe?Vazduh koji dises bi bio mnogo bolje upotrebljen u nekom motoru sa unutrasnjim sagorevanjem......

 


Gost

#134

2014-07-17 14:52

Aman, uvek postoje nedokucani idioti koji ne shvataju prostu činjenicu: svaki pas, bez obzira na rasu uradio bi isto, pa nema on ruke da pokaže da mu nešto smeta. Da je to uradila čivava, koja je imala i besnilo pride manji bi problem bio, jer ipak čivava je čivava, bar u očima gore pomenutih. Smatram da nije kriv vlasnik, niti Bili, već nesavesna majka


Gost

#135

2014-07-17 15:49

SALJI TE OVO,DELITE,MOLIM VAS
bili

#136 Re: Kazna

2014-07-17 15:51

#132: Laki - Kazna

Izvini,da ti neko pudlicu uzme i gnjavi sta bi ona uradila? NAPALA. To je uradio i Bili,NORMLANO. Nije kriv gazda,covek nije nista kriv,sta je ona trazila da dete malo mazi pitbula,ej bre? Neka sada ispsta,sama i neka nosi krivicu

BILI IZVUCI CES SEEE!!!!


Gost

#137 Re:

2014-07-17 15:51

#127: -

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SVAKA CAST! SAMO DELI OVU PETICIJU~~


Gost

#138

2014-07-17 18:54

PRAVDA ZA BILLYA

Gost

#139 Re:

2014-07-17 23:12

#1: -

TAKO JE!!!!!


Gost

#140

2014-07-17 23:18

Ko je kriv ,ko je prav sad je zeznuto da se odredi ,pas je trebao da ima korpu to stoji ,al ponasanje i komentari majke ,a kasnije i oca i ostalo su no comment.. Nadam se da ce Bilija da zaobidju ,a vlasnik neka stisne zube i sta je tu je ...

Gost

#141

2014-07-18 01:37

Svakako da vlasnik nije glavni krivac u cijeloj prici i ovome incidentu! Roditelji su ti koji trebaju da paze svoju djecu pogotovo koja su mladja koja nemaju ni 5 godina! Dijete naravno ne zna kako treba da se ophodi prema jednom psu koji je sasvim normalno odreagovao! Roditelj je trebao sam znati da ne treba dijete od 5 godina pustiti da se priblizi psu . Pritom gospodja je sama trazila da se pas dovede njenom djetetu. Usput momak ( vlasnik psa ) je pitao da li je sigurna da smije pribliziti psa na sta je ona odgovorila potvrdno. Prava na uspavljivanje nemaju ne zelim ni da pomisljam na te price. Isto bi odreagovala svaka rasa bilo da je to pikinezer, labrador ili slicno a ne kao sto je u ovom slucaju staford!!!!

Gost

#142

2014-07-18 11:43

Nemam komentar

Gost

#143 Re:

2014-07-19 16:14

#47: -

Sramota... muka mi je od tih "briznih majki" i njihove "divne" dece. Milion puta sam bila u slicnoj situaciji, cak i zamoljena od strane jedne majke da njen sin jase mog dobermana, jer je vec to radio sa komsijskim...

Dokle vise...


Gost

#144

2014-07-20 00:52

This happens constantly in the U.S.-dogs retaliate from fear and uncertainty by biting someone-and without any consideration whatsoever the dog is killed for being just that-a dog. Anyone threatened or fearful retaliates-Billy was afraid. He shouldn't be punished because a child made a silly mistake. Most prison inmates get a second chance. Billy deserves one too.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-20 21:08



Gost

#146

2014-07-21 21:25

Zao mi je djevojcice, al za nevolju vlastitog djeteta, uvijek su krivi roditelji i nitko drugi. Imam staffa i znam ih puno. Savrseni psi, stabilni i svjesni svoje snage i energije, al sve ima svoje granice. Da je kojim slucajem djevojcica gurnula prst u oko vlastitom ocu i ogrebla mu lice dok je ovaj miluje, mozda bi i otac odreagirao samarcino ili remenom po guzi, al to je ok i normalnn valjda. E pa pas nema ruke za samar niti remen za guzu. Ovo pisem i stojim iza svojih rijeci u slucaju da je dogadjaj bio takav kako i pise u peticiji. Nazalost staffovi su unaprijed osudjeni u bilo knjoj situaciji, a da se desilo sa labradorom recimo, nekako sam uvjeren da sdm ne bi ni znalo za to, isto kao ni za tatinu samarcinu.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-22 01:02


vucica kec
Banja Luka

#148

2014-07-22 18:58

Trenutak nepaznje i desi se nemio dogadjaj. Dijete je dobro, hvala Bogu. To je najbitnije. Sad predstoji borba (zelim da bude postena) za Billya i njegovog vlasnika.
Pas za nista nije kriv. Pas je jedini iskreni covjekov prijatelj. Uvijek ce nastupit instinktivno kako mu nalaze njegova priroda.Moj glas protiv uspavljavanja Billya. Milosu je najteza kazna njegova savjest, a koliko je vidim...Ima je i u velikoj kolicini. Milose, uz Tebe sam. Sto se tice roditelja: zao mi je sto je vase dijete dozivilo tako nesto, ali mi je jos zalije sto na sraman nacin zelite profitirat. Roditelj sam. Bila bih sretna da mi je dijete dobro proslo. Ni u snu mi ne bi palo na pamet da preko takvog slucaja izvlacim korist. Interes mene, kao roditelja, je da mi dijete dobro prodje.
Moj glas za Billya i Milosa.

P.S. Zamjeram medijima koji su na ruzan nacin dali prve informacije. Od Billya i Milosa su stvorili dva monstruma.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-22 20:39



Gost

#150

2014-07-23 01:26

Ja imam AmStaffa i cesto se zacudim ljudima koji ga prozivaju opasnim
Pas je pas i sve je stvar odgoja i briznosti.