Podrska Sasku

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrska Sasku


Gost

#551

2013-05-24 20:29

Strašno je to što čoveka koji je branio živote svoje porodice i svoj život u svom stanu od lopova koji iza sebe ima 50 krivičnih dela, strpaše u zatvor. Štra je trebalo da ga pozove na kafu i rakijicu i da ga pita koje su mu namere pa tek tada da odluči kako će i čime se braniti.

Gost

#552

2013-05-24 20:29

Naravno da treba da se covek oslobodi

Gost

#553

2013-05-24 20:29

ne u kucu nego nesme ni u dvoriste da udje ako nije pozvan.svaka kuca treba da ima oruzje to je u srpskoj tradiciji i odmah ukinuti porez na oruzje,.sve je vise narkomana ,perverznjaka ,cigana i ostalihpropalica.

Gost

#554 Re:

2013-05-24 20:29


Gost

#555

2013-05-24 20:30

Napiši komentar...čovek se branio od lopova,pustite čoveka napolje branio je svoju porodicu što bi svako od nas uradio.

Gost

#556

2013-05-24 20:30

Najveći greh i strahota je nekom oduzeti život i svakako će Saško osećati posledice tog čina celog života. Koliko god bilo opravdano, to će njemu biti najveći usud. Ali ako uzmemo u obzir da je branio svoju porodicu na kućnom pragu od osvedočenog razbojnika, onda samo mogu reći da nije imao drugog izbora. Zbog toga ne treba da odgovara za učinjeno delo.

Gost

#557

2013-05-24 20:31

volim i ja bubamare, ali pre zakona o zaštiti bubamara skupština srbije je trebala da prvo eliminiše zakone koji štite razbojnike.
zbog ovakvog nemara neka deca mogu biti osakaćena za ceo život, i to samo zato što je njihov tata hteo da ih spasi!!!

Gost

#558

2013-05-24 20:32

mislim da je svaki komentar suvisan,jer ako jednom postenom i porodicnom coveku upadne manijak u stan sta je trealo da uradi? Mozda je on novi ubica i Ivance???????? pustiti coveka a ovok spaliti i pepeo zakopati u starom rudniku da slucajno neodleti

Gost

#559

2013-05-24 20:33

kako dati veca prava lopovima nego postenim ljudima
ime

#560

2013-05-24 20:34

Šta li bi se desilo da ga je pustio da obavi svoje namere, ako i posle toliko uboda nežem nije odustajao od svojih planova već je nastavljao da se bori sa Saškom.. Već kad je video da nema šale odustao je.. Mislim da je Saško uradio pravu stvar i pokazao se kao hrabar u svemu ovome.. Ovo bi trebala biti prekretnica za Srbiju i ne treba da se dozvoli da Saško bude odsudjen.. Inače idemo na ulicu svi.. PS i ja bih učinio isto.

Gost

#561

2013-05-24 20:34

Nema dileme čovek je branio porodicu isto bi učinio na njegovom mestu bez obzira na posledice.

Gost

#562

2013-05-24 20:37

Sasvim je ispravno i u redu,sto je branio svoju porodicu i svoju imovinu.Zakon treba da stiti postene gradjane,a ne kriminalce.

Gost

#563

2013-05-24 20:37

Covek je postupio potpuno pravilno i ja bih isto uradio branio je svoju porodicu a narkomana je sve vise svakom moze da se desi ovako nesto. ovog coveka treba pustiti i izvinuti mu se za maltretiranje oko svega.
Boki

#564 boki

2013-05-24 20:38

Problem je drzava odnosno pravni sistem, covek koji ima vise desetina krivicnih dela iza sebe biva iznova i iznova pustan na slobodu, dok neosvane u novinama da je provalnik ubio celu porodicu na spavanju a bio je poznat policiji. Da je upao nekom politicaru ili nekom "znacajnijem" prica bi bila drugacija. U ovoj drzavi se izgleda bas isplati biti lopov, kriminalac, prevarant, ubica. Covek koji stavi baklju policaju u usta, bude pusten, ja da policaju lupim samar dobio bi 5 godina robije!

Pustite coveka, kad drzava ne moze nista mora covek sam da se brani!!

Gost

#565 Re:

2013-05-24 20:38

#535: -

ja sam se nasla u slicnoj situaciji i bila sam sam sa cerkicom u kuci kad mi je usao u kucu ludak koji je pusten iz ustanove jer nemaju dovoljno sredstava da ih lece pa ih pustaju vikendom  ,suprug mi je radio noc a to se sve desilo 2h posle ponoci da bih zastitila svoje dete sebe i svojinu nisam razmisljala o posledicama ,sisla sam sa potkrovlja i dobroi ga prebila i izbacila iz kuce to su strasne situacije gde covek u samoodbrani nebira sredstva zato dajem potpunu podrtsku sasku i njegovoj porodici, jer juce sam to bila ja danas sasko a sutra moze biti bilo ko od nas

 

 


Gost

#566

2013-05-24 20:40

Mozda ce zvucati glupo,jel je neuporedivo,ali da spomenem.Jednom je neko usao u moje dvoriste i ukrao bicikl parkiran ispred ulaznih vrata.Moja supruga je u tom momentu bila kuci,sama. Sta ako je cula,ako je otvorila vrata, sta ako.... Podrska Sasku!

Gost

#567

2013-05-24 20:44

Oslobađanje Saska po hitnom postupku! Zakon o samoodbrani i zastiti sopstvenog zivota i zivota najmilijih kao i imovine se mora menjati. Oslobadjajuca presuda za Saska ce biti korak Srbije napred narocito u pogledu ljudskih prava, jer su trenutno svi normalni ljudi ugrozeni a lopovi i ubice trljaju dlanove i haraju...

Gost

#568

2013-05-24 20:45

Nemam komentar...svaki normalan covek bi isto to uradio...cvrsto verujem da ce ga osloboditi...
jasmina popadic
smad.palanka

#569

2013-05-24 20:46

Sasko sada brani sve nas..na svojom voljom,vec sticajem nesretnih okolnosti.Zbog toga je nasa duznost da odbranimo mi njega.Ukoliko bude osudjen,svi cemo mi biti glineni golubovi na meti kriminalaca,koji znaju da su zasticeni...


Gost

#570

2013-05-24 20:46

Na žalost,čovek je morao da se brani na ovaj načn.

Gost

#571

2013-05-24 20:46

Menjajte truli zakon!!!

Gost

#572 Re:

2013-05-24 20:48

Kako nam je patetican zakon moze da ga ubije,pokrade,da mu radi sta hoce u rodjenoj kuci a da ne reaguje,dok stigne policija dzaba sve..Treba pustiti coveka iz zatvora,i dati mu pohvalnicu zato sto je svet oslobodio barem jednog olosa vise.Pa da vidite kako bi se smanjio kriminal za 90 posto i kako bi se raznorazni ludaci i hostapleri smirili samo tako.Znali bi sta ih ceka i malo ko bi skupio mu*a da li bi mu se isplatilo.. To treba uvesti,bez drakonskih kazni tj trostruko vecih kazni nema nista..Dok ne osedi u cuzi ili ga ne udari debelo po dzepu takvi se ne opamete.Zbog blagog zakona vecina su sve povratnici istih krivicnih dela,samo ohrabljuju sljamove da nastave.E zato treba uvesti svaki drugo ponavljanje bilo kakvog krivicnog dela jednako smrtna kazna e ovakav zakon treba da bude i drzava bi nam procvetala i bila bi prosperitetna

Gost

#573

2013-05-24 20:51

Strasno je to da covek brani svoju porodicu i da zbog toga bude osudjen ... Svi smo mi SASKO ...

Gost

#574

2013-05-24 20:53

uradio je isto sto bih i ja u toj situaciji, branio svoje i sebe....

Gost

#575

2013-05-24 20:54

Сачувајмо ово мало поштеног народа,а лопове и криминалце свих врста на принудни рад ѕа опоравак Српске економије.